Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року КозорігЖовтень 2016 року сприятливий для спілкування з друзями, участі в різних заходах. Після 7 жовтня відвідайте фотовиставки, концерти. У вас може з’явитися інтерес до косметології, психології. З 7 по 14 жовтня короткі поїздки принесуть більше втоми, ніж розслаблення. З 18 по 21 жовтня проявляйте розумність у витратах на розваги. До середини жовтня не вплутуйтесь в ризикові затії і авантюри. З 24 по 31 жовтня сімейні зустрічі пройдуть в спокійній, приємній атмосфері, а від турпоїздок краще відмовитися.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 2, 11, 15, 27 жовтня.
  • Складні дні для Козорогів: 7, 13, 20 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 жовтня. Ваше коло знайомств розшириться. Особисті стосунки можуть бути рівними, а можуть посилитись конфліктом із-за відповідного положення Сонце і Урану. З 6 по 10 жовтня ви зіткнетесь з людьми, які поділяться з вами своєю мудрістю, стануть кращими друзями. Період з 6 по 9 жовтня може бути напруженим. Щоб уникнути сварок попросіть друзів, близьких знайомих озвучити вам свій погляд з боку і виступити миротворцями.

З 11 по 20 жовтня. Кокетування з незнайомцями результатів не дасть. Вихід вашого гніву з-під контролю пошириться не лише на вашу поведінку в суспільстві, а й на партнера. Через це відношення з чоловіком можуть зіпсуватися з 15 по 16 жовтня. Після 17 жовтня амурні справи стануть душевнішими. Можливий таємний роман.

З 21 по 31 жовтня. Вас сприйматимуть як привабливішу особу, оскільки ви станете набагато доброзичливіші. Проте після конфліктів з коханим і ущемленої самолюбності можуть зачаїтися обопільні образи, що проявиться з 20 по 22 жовтня. Романтичні пригоди отримають продовження. Походи в клуби, бари принесуть нові знайомства. Для побачень краще підійдуть 16-17, 21 жовтня.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Козорога

Сімейні проблеми, які накопичилися, дадуть знати про себе. Намагайтесь зберігати витримку з 4 по 13 жовтня. Якщо можете вирішити їх самі, дайте приклад — розпочніть діяти. У жовтні важливо не копити взаємні образи і підозри: попросіть допомоги у друзів, сходіть на консультацію до сімейного психолога. На чоловіка давитимуть фінансові обставини і велика кількість витрат. У батьків також можуть виникнути до вас якісь претензії, намагайтеся зробити паузу у спілкуванні, доки пристрасті прохолонуть. З 13 по 25 жовтня важливо приділяти максимум уваги оздоровленню дітей, профілактиці стресів і травм.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Козорога

Стан вашого хребта зараз вимагає активних вправ по зміцненню м’язів спини. Підтримки потребує серцево-судинна система, особливо якщо є фамільна схильність до патологій. Під контролем варто тримати травневу і репродуктивну системи. З 3 по 14 жовтня зверніть увагу на очі і зір, можливо, знадобиться обстеження.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Козорога

На поліпшення фінансової сфери сподіватися не варто. Необхідно прикласти максимум зусиль для збереження свого економічного потенціалу. На роботі можна буде розраховувати на підтримку співробітників. 8—17 жовтня підвищується вірогідність зриву планів. Знайти підробіток реальніше буде з середини жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Козорога

Козоріг поводитиметься як мачо, можливо, декілька грубувато, навіть безпардонно. Намагайтесь виглядати беззахисною жінкою, але зберігайте почуття власної гідності. Для романтичних побачень підійдуть дні з 3 по 7 жовтня.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Козорога

Багатий енергетичний потенціал Козоріг розтрачуватиме нерозумно до середини жовтня. Це може вплинути на його серцевий ритм. Можливі порізи, травми спини. Елементарний самоконтроль і робота над своїм емоційним станом багато в чому нейтралізують ці схильності.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Козорога

Ця сфера зажадає режиму економії і обачності. Можуть виникати форс-мажорні обставини, відпадати звичні джерела фінансування. З 1 по 5 жовтня варто прислухатись до інтуїції. Після 18 жовтня вигідним стане страхування транспортного засобу. Зросте фінансова прозорливість і кількість безготівкових розрахунків.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Козорога

Для працевлаштування час не найкращий. Кар’єрна завзятість зустріне багато перешкод. З 1 по 5 жовтня можна потрапити під скорочення. Цьому посприяє непримиренна позиція відносно керівництва. З 18 жовтня очікуються успіх в справах, відрядження.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Козорога

Вірогідне плідне спілкування, знайомства, проведення спільного дозвілля з однодумцями, поїздки.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Козорога

З 1 по 6 жовтня сприятлива участь в командних іграх: футболі, волейболі, регбі. До 15 жовтня екстремальний відпочинок може принести матеріальний і фізичний збиток. Після 15 жовтня вдалим стане шопінг.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *