Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року ДіваУ жовтні 2016 року прислухайтеся до себе. Зрозумійте, виконання яких бажань ви бажаєте в першу чергу, і почніть їх здійснювати. Бажаєте мати власний автомобіль? Запишіться спершу на курси водіння. Запустити свій сайт? Вирушайте на курси комп’ютерного дизайну. Потрібна красива фігура — в спортзал. 8 жовтня можуть приїхати гості здалека. Після 15 жовтня вас більше захопить активний відпочинок у великій компанії.

  • Сприятливі дні для Дів: 2, 7, 11, 16, 26 жовтня.
  • Складні дні для Дів: 13, 14, 20 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Діви

З 1 по 10 жовтня. Ваша внутрішня гармонія і заспокоєння з 3 по 7 жовтня стануть магнітом для чоловіків. Ваш оптимізм, доброта, великодушність створять відчуття щастя поряд з вами. У парах з досвідом це буде період приємного ненав’язливого спілкування. Нові стосунки, які виникли в цей час, принесуть радість і ніжність. 1-2 жовтня вас може зацікавити людина з нестандартним почуттям гумору. Вам здасться, що ви знаєте один одного вічність.

З 11 по 20 жовтня. Можуть прокинутися ваші страхи і комплекси, пов’язані з інтимною сферою. Щоб не віддалитися від партнера, краще поговорити з ним. З 16 по 18 жовтня загостриться ваша інтуїція. Знайомства, що виникли в цей період, можуть надовго увійти до вашого життя. З 19 жовтня необхідно дотримуватися обачності в любовних стосунках. Можливі емоційні проблеми, загострення фобій, пов’язаних з минулим. Таємний зв’язок може привести до неприємних наслідків.

З 21 по 31 жовтня. Ваша сміливість і рішучість підкорять обранця. 27 жовтня завдяки спонтанності і внутрішній свободі ви здатні закохувати в себе і закохатися самі. Ваше внутрішнє задоволення і вміння бачити прекрасну сторону життя допоможуть тим, хто поруч. Потреба в новому, незвичному досвіді підштовхуватиме на пошуки пригод 30 жовтня. Не варто провокувати чоловіка на ревнощі.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Діви

Вирішення побутових питань не буде для вас проблемою. В силу зайнятості ні ви, ні чоловік не станете зациклюватися на прибиранні, готуванні або ремонті. Діти будуть поглинені громадськими справами, проблемами друзів і проектами однодумців. Головна ідея цього періоду: «Не людина для побуту, а побут для людини». Після 8 жовтня з’явиться можливість приділити більше часу домочадцям. Забажається прикрасити інтер’єр, поекспериментувати в кулінарній сфері, покликати гостей. Друзі і родичі стануть бажаними гостями. Батьки будуть вдячні за увагу і турботу.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Діви

До 15 жовтня будьте уважні до свого здоров’я. У цей період краще бути під наглядом лікарів, проводити планові огляди і операції. Травми і несприятливі умови праці можуть мати наслідки для здоров’я. Стежте за якістю свого харчування, щоб уникнути отруєнь. У зоні ризику — горло, вуха, щитовидна залоза, обмін речовин.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Діви

У жовтневу декаду підвищення на посаді і надбавка до зарплатні нададуть вам упевненості в собі і в тому, чим ви займаєтеся. У колективі можливі інтриги, обман. До 7 жовтня необхідно перестраховуватися при купівлі-продажі транспортних засобів, в ділових поїздках, при реєстрації документів. З 8 по 12 і з 19 жовтня не варто здійснювати великих покупок.

Гороскоп на жовтень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Діви

Любов і повага допоможуть Діві стати упевненіше. Визначте, наскільки цінності і пріоритети Діви співпадають з вашими. Не ображайтеся, якщо в інтимній обстановці він буде неговіркий. Зараз він схильний до самоти.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Діви

Енергія може бракувати на все. Внутрішню напругу не можна накопичувати, потрібно позбавлятися від неї під час фізичних навантажень, слухаючи музику. Ванни, прогулянки на природі, роздуми в тиші і самотності допоможуть зняти стрес. Після 15 жовтня тонус прийде в норму.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Діви

У жовтні доходи залежатимуть від докладених зусиль і грамотного розпорядження своїми засобами. Пристрасть до колекціонування може принести дохід. З 10 жовтня можливі фінансові втрати в результаті непередбачених обставин.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Діви

Необхідно проявляти підприємницькі здібності і рекламувати свої таланти, особливо в розмові з керівництвом. Можлива робота, пов’язана з Інтернетом: консультації, статті, продажі. З 8 по 19 жовтня сприятливий період для переїзду, отримання іпотеки, оформлення документів.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Діви

Діві завжди є про що поговорити з приятелями. Тим більше коли спільні плани рушаться і потрібно обмірковувати новий спосіб реалізації їх геніальних ідей. У другу декаду жовтня потрібно триматися чимдалі від п’ючих або нечесних на руку товаришів.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Діви

Діву можуть зацікавити невеликі подорожі на автомобілі або велосипеді. Крім того, піші прогулянки по місцевих туристичних маршрутах зможуть задовольнити тягу до інформації, спілкування і пізнання. Відпочинок на природі прекрасно відновить сили.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *