Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року БлизнюкиВас може захопити ідея самоосвіти, щоб перетворити хобі на напівпрофесійне захоплення. Жовтень 2016 року — гарний період для сімейних вечірок або виходів у світ. Із середини жовтня приємне враження залишиться від бесід з подругами, а також випаде можливість поспілкуватися з далекими родичами або познайомитися з іноземцями.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 2, 7, 11, 16, 26 жовтня.
  • Складні дні для Близнюків: 13, 14, 20 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на жовтень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 жовтня. Невміння і небажання чути один одного може привести до скандалів і навіть розриву 3 жовтня. Ваша завищена самооцінка значно ускладнить вам особисте життя і пугатиме потенційних залицяльників. Тому для навмисного пошуку нових прихильників період не вартий. Проте невимушене спілкування з холостяком-співробітником може перейти в серйозні стосунки. Для побачень краще скористатися амурною вдачею 7-8 жовтня.

З 11 по 20 жовтня. Ваше кокетування, як і раніше, викликатиме протилежний до очікуваного ефект і розглядатиметься сильною статтю як зухвала поведінка. З 11 по 13 жовтня вас може розчарувати партнер. Проте в міцних союзах після 17 жовтня, навпаки, настане етап гармонізації, сплеску романтичності і пристрасності. Закоханим не варто поспішати із заручинами і весільними приготуваннями. Перевірте свої почуття і порозмірковуйте про практичну сторону справи.

З 21 по 31 жовтня. Венера підтримуватиме ваш настрій на романтичній хвилі, а завдяки впливу Сонця у вашому оточенні з’являться перспективні хлопці. Щаслива зустріч може об’єднати самотні серця в період з 26 по 28 жовтня. Можливо, у пошуках взаємності варто придивитися до своїх друзів. З 28 по 31 жовтня вірогідний сплеск сварок, а домовитися і зрозуміти один одного буде легше, ніж в попередню декаду. Проте питання взаємної відповідальності за стосунки все ще складні і до кінця не з’ясовані.

Сімейний гороскоп на жовтень 2016 року для Близнюків

Настав період економії, доведеться накласти вето на предмети не першої необхідності. Пожвавиться сімейне спілкування, участь в особистих проблемах один одного. Ваш благовірний зануриться у світ творчості і винахідницьких ідей. На дітей великий вплив робитимуть друзі, але конфлікт з кимось з них зробить їх дратівливими і пригніченими до 13 жовтня. Ваше завдання — допомогти їм побудувати стосунки.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2016 року для Близнюків

Виробляйте в собі звичку вести здоровий спосіб життя. Зараз проблема дієти і режиму дня набуде особливого звучання. З 1 по 7 жовтня потурбуйтеся про повноцінний нічний відпочинок, в ці дні ви схильні до стресів. Зневажливе відношення до свого організму у кінці жовтня відіб’ється на зовнішності.

Гороскоп: робота і гроші на жовтень 2016 року для Близнюків

Атмосфера в колективі буде досить приємна, особливо якщо ви не чіплятиметься до співробітників. Вигідну роботу або побутову техніку за гарною ціною легше знайти з 3 по 8 жовтня. Для відвідування начальства краще обрати день з 7 жовтня по 12 жовтня. До 22 жовтня непередбачені обставини можуть привести до незапланованих витрат.

Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків

Крайня зайнятість і необхідність вирішувати багато повсякденних питань зроблять Близнюків різкими і невитриманими. Раніше середини жовтня особливої чуйності і романтики від Близнюків не чекайте.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків

Уявлення Близнюків про свої можливості буде занадто оптимістичним і завищеним. Після 9 жовтня їм варто уникати перевтоми і побоюватися травм. Дратівливість і недоброзичливість по відношенню до оточення можуть «з’їдати» енергетичний потенціал. Слід берегти своє горло і суглоби.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків

З 3 по 14 жовтня азарт і авантюризм можуть зіграти злий жарт. Заробітки на основному місці роботи поступово зростатимуть, але навіть вони не зможуть покрити бездумні витрати. Влаштуватися на вигідніше місце або добитися гарної платні виявиться легше після 13 жовтня.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків

Кількість щоденних обов’язків зросте. Для службового зростання велике значення матиме здатність старанно, наполегливо працювати, дотримуючись усіх регламентів. З середини жовтня підвищується вірогідність звільнення, тому краще не загострювати відношення з керівництвом, не заперечувати авторитетні думки.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків

У спілкуванні із старими приятелями, як і з новими знайомствами, Близнюкам варто почекати до середини жовтня. Весь цей час необхідність підтримувати бесіду виснажуватиме, тим більше що погляди з багатьох питань з товаришами зараз не співпадають.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Близнюків

Краще всього зануритися в інформацію, пов’язану з перекваліфікацією або підвищенням професійного рівня. Це зніме нервову напругу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на жовтень 2016 року:

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *