Гороскоп на вересень 2018 року Водолій

Гороскоп на вересень 2018 року Водолій

Народжена під цим знаком зодіаку представниця слабкої статі неймовірно загадкова і прагне відшукати на початку осені баланс між особистим життям і роботою. З одного боку, ви постійно на роботі, і не залишається навіть часу на побачення з молодими людьми. Самотня Жінка-Водолій почне проводжати чоловіків жадібним, пожираючим поглядом. Не можна ж заганяти себе в кут! Завжди можна знайти час, щоб провести його в компанії з харизматичним обранцем. І нехай це буде всього тільки секс на одну ніч, ви завжди знаєте, що це можна у будь-який момент повторити. Робота з ранку і до вечора точно не зігріє, а ось улюблений партнер обов’язково проявить ніжність і турботу, по відношенню до вас.
На роботі чекають нові, цікаві проекти, нескінченні переговори, плітки і чутки. Намагайтеся не розповідати нічого про своє особисте життя колегам, інакше ця інформація буде використана проти вас. Офісні працівники у вересні перетворяться на справжні танки, які впевнено йтимуть до своєї мети. Мета має бути досягнута будь-якими шляхами і зі сторони здається, що ви немов з ланцюга зірвалися. Якщо спрямуєте енергію в правильне русло, результат обов’язково перевершить усі очікування. Зверніть увагу на ваше оточення, — не всім варто довіряти. Тільки одиниці дійсно готові вам поспівчувати, інші — у будь-який відповідний момент вставлять ніж у спину.
Із здоров’ям проблеми можуть виникнути тільки наприкінці місяця, і те якщо ви одягатиметеся не по погоді.

Сприятливі дні у вересні 2018 для Водоліїв: 1, 3, 5,6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20,23, 24, 27, 29, 30.

Любовний гороскоп на вересень 2018 Водолій

Вам постійно бракує емоцій в особистому житті. Після чергової істерики обранець кидає Водолія і доводиться знову вирушати на пошуки жертви. Хто б міг подумати, що цього разу все виявиться набагато складніше. Така темпераментна жінка вже точно не зустрічатиметься незрозуміло з ким. Їй потрібен альфа-самець, справжній герой-коханець, з яким ніколи не буває нудно. Ідеальний чоловік, де ж ти? Чому навколо немає харизматичних, красивих і розумних представників сильної статі?
Навряд чи вдасться відшукати дійсно ідеальний типаж. Набагато простіше опустити планку. Напевно, краща подруга намагалася вам поправити корону і не раз, але всі спроби виявлялися марними. Якщо ви продовжуватимете наполягати на своєму, щастя точно пройде повз вас. Варто в комплексі розглядати кожного кандидата на руку й серце прекрасної панночки. Розпочніть з найголовнішого для вас. Якщо чоловік дозволяє собі грубість і хамство, навіщо він взагалі такий потрібен? Перш ніж зав’язувати з ким-небудь серйозні стосунки, вам варто прислухатися до ритму свого серце. Скажено колотиться? Значить, це той самий.
Закохані пари вже заспокоїлися, вони вважають за краще посидіти вдома і подивитися фільм, ніж тинятися вулицями свого міста. Водолій тільки спочатку здається дуже спокійною і милою. Насправді ви ледве приховуєте свої ревнощі. Чому якась незнайома дівчина привіталася з вашим чоловіком? Невже вони раніше були разом? За декілька секунд ваша фантазія обов’язково намалює масу цікавих сцен і без скандалу точно не минеться. Ревнощі мають бути в стосунках, але тільки здорові. Якщо ви діятимете імпульсивно, рано чи пізно від вас втече будь-який представник сильної статі і більше ніколи не повернеться. Обов’язково прийміть це до відома.
Сімейні пари вже втомилися один від одного, є бажання скоріше піти куди-небудь з будинку, щоб побути далеко від другої половинки. Купідон — швидка любовна допомога, яка знову пустить у ваші серця свої стріли. Залишається справа за малим, запропонувати чоловікові разом куди-небудь з’їздити, влаштувати романтичну вечерю і ось вони почуття — знову палають. Тільки не плануйте ніяких важливих заходів на 9 вересня. День молодика не зовсім вдалий для початку чогось нового.

Гороскоп фінансів на вересень 2018 Водолій

Перший осінній місяць, немов магнітом притягує до вас гроші. Є бажання якнайскоріше витратити їх на купівлю нової техніки і меблів, особливо якщо йдеться про довгоочікувану премію. Ви відмінно себе зарекомендували. Коли всі навколо робили вигляд, що виконують свої прямі обов’язки — ви дійсно працювали. Навколо твориться щось дивне, колеги по роботі за спиною явно обговорюють щось цікаве і не збираються вам про це розповідати. Жінка-Водолій може подумати, що обговорюють її, хоча насправді це може бути зовсім не так. Не поспішайте з висновками. Краще трохи зачекати і тільки потім винести свій суворий вердикт. Ви не звикли розповідати всім навколо про свої подальші плани і тим більше про особисті стосунки.
Ця чудова якість і краще не заводити друзів на роботі — сумний досвід минулого навчив вас цій мудрості. Намагайтеся не піддаватися спокусі і не позичати нікому гроші. З яких часу ви стали альтруїстом? Чи ваш папа мільйонер і можна вільно розпоряджатися великою сумою? Краще покласти ці фінанси у банк під відсотки. Так буде набагато надійніший, навіть не майте сумніву.
25 вересня в повний місяць краще не призначати ділових зустрічей, бо прийняте рішення може похитнути вашу репутацію в компанії. Обіцяне підвищення кар’єрними сходами від керівництва дозволить вам змінити один кабінет на інший і відчути себе керівником. Залишається тільки не грати в сувору тітку, яка відчула владу, і підлеглі обов’язково вас полюблять. Складно бути справедливою і доброю одночасно, але намагайтеся і у вас точно все вийде. У цьому суворому світі бізнесу кожен сам за себе. Час приймати стратегічно важливі рішення.

Гороскоп здоров’я на вересень 2018 Водолій

Останнім часом вам все частіше здається, що час відвідати лікаря. Плановий огляд допоможе виявити причину апатичного стану. Безсоння відвідує часто і не вдається від неї позбавитися, навіть пігулки не допомагають. Є одне рішення — нормалізувати режим сну, а на це потрібно не тільки багато праці, але й часу. Жінці-Водолію варто берегти нерви, інакше візит до невропатолога неминучий. Панічні атаки, істерики і зриви — ваші вірні супутники. Бракує розслаблення, яке можна отримати на масажі.
СПА-салон подарує чуттєве задоволення від того, що відчуваєте: кожна з процедур дозволяє привести до ладу не тільки тіло, а й душу. Йога й ароматерапия сумісні — вам тільки потрібно купити свічки і почати займатися в домашніх умовах. І фігуру до ладу приведете, і зможете переосмислити більшість проблем і трохи інакше подивитися на все. Доки сезон свіжих фруктів, овочів і ягід не скінчився, рекомендується щодня поглинати смакоту і уникати солодкого і жирного. Водолії занадто себе люблять, щоб узяти ось так і відмовитися від картоплі фрі, гамбургера і Кока-коли.
З одного боку потрібно іноді собі дозволяти маленькі капризи. Головне, щоб вони не увійшли у звички. Більше рухайтеся, сезон дощів відкрит і можна сміливо брати молоду людину під ручку і вирушати на прогулянку разом, прихопивши з собою парасольку. У вас в організмі недолік нових емоцій, життя стало занадто нудним і сірим. Час розбавити її яскравими, незвичайними фарбами. Все у ваших руках! Потрібно здолати лінь, вставши з ліжка і посміхнутися новому дню.

Гороскоп на вересень 2018 року Водолій

Читайте гороскоп на вересень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на вересень 2018 року Овен

Гороскоп на вересень 2018 року Телець

Гороскоп на вересень 2018 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2018 року Рак

Гороскоп на вересень 2018 року Лев

Гороскоп на вересень 2018 року Діва

Гороскоп на вересень 2018 року Терези

Гороскоп на вересень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2018 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2018 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *