Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року ВодолійВаша захопленість містикою у вересні 2016 може надихнути на вивчення відповідної літератури, сайтів. Може виникнути ідея про татуаж або пірсінг, але намагайтеся заздалегідь зважити усі за і проти. У кінці серпня вдало пройде гірське сходження. Також можна відвідати шоу фокусників, майстрів жанру містифікацій екстра-класу або присвятити більше часу турботі про улюбленця сім’ї.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 2, 5, 13, 16, 28 вересня.
  • Складні дні для Водоліїв: 7, 14, 20 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 вересня. 4 вересня ваша внутрішня напруженість досягне апогею через відчуття, що ви знаходитесь в залежному положенні. Прийміть це як урок і ваші душевні сили значно зростуть. Підтримкою вам стане щира любов, приправлена чуттєвими переживаннями і нетиповою пристрасністю.

З 11 по 20 вересня. Неприязнь місяця до Меркурія може цілком реально відстрочити весільні перспективи. Потрібно буде привести до ладу папери, відмести безглузді чутки і ревнощі, ще раз усе зваживши. 13-16 вересня може початися бурхливий службовий роман або роман з давнім приятелем, який нарешті знайде слова для пояснення. З 17 вересня особиста ініціатива, природність вашого кокетування зможуть притягнути до вас нових прихильників.

З 21 по 30 вересня. Ваша особлива чарівність усю декаду притягуватиме до вас кавалерів. Розбіжності з коханим найефективніше можна буде погасити щирістю і умінням приборкати свій егоцентризм. Прощайте образи і частіше згадуйте хвилювання перших побачень. Скористайтеся силою слова: зараз вам простіше пояснити і домовитися з людиною. З 26 вересня потреба любити і бути коханою зросте ще більше.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Водолія

Буде принаймні декілька важливих загальносімейних виїздів, виходів «в люди». Багато контактів усім вам підуть на користь. У вересні у вас не вийде приділити досить часу своїм близьким, проте побутові домашні питання вирішуватимуться за інерцією увесь місяць якнайкраще. Багато в чому вам допоможе молодше покоління. Заохотьте їх ентузіазм фінансово, щоб вони навчилися формувати свій бюджет.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Водолія

4—13 вересня настане дуже сприятливий період для турботи про своє здоров’я. Усі види лікувально-профілактичних заходів підійдуть. Добрих результатів можна досягти в лікуванні травного тракту, печінки, опорно-рухового апарату.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Водолія

Зараз ви здатні досягти в професійних напрямах дуже багато. Проте намагайтеся не планувати нічого важливого з 4 по 8 вересня, оскільки в ці дні від вас буде прихована або ще невідома важлива інформація, здатна сильно змінити результат справ. З 6 по 13 вересня ви можете виявитися перед вибором в питанні вкладення грошей. Орієнтуйтеся при цьому на далеку перспективу.

Гороскоп на вересень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Водолія

У вересні Водолій буде роздратований тим, що багато подій його життя відбуваються по волі інших людей. Тому дуже важливо не намагатися нав’язувати йому свою думку, а особливо ставити його перед фактом, що відбувся. Тоді ви обидва зможете скористатися піком його чуттєвості і бажання дарувати коханій подарунки. З 1 по 12 вересня він буде налаштований на перейняття на себе більшої міри відповідальності.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Водолія

Складнощі можуть виникати із-за перевантаження нервової системи. Поліпшити своє самопочуття Водолій зможе рухливим способом життя і поліпшенням вентиляції легенів. Якщо немає можливості «подихати природою», то слід частіше робити дихальну гімнастику.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Водолія

Рішучі і своєчасні дії допоможуть Водолію зміцнити свою фінансову стабільність і поліпшити перспективи на майбутнє. 2-12 вересня успішні безготівкові операції.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Водолія

Пошуки для себе вдалішого місця або професії за покликанням мають усі шанси на успіх. Проявлене на службі завзяття буде оцінено, особливе якщо Водолій постарається мислити глобально і діяти на випередження.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Водолія

Дружба в союзі з діловою співпрацею обіцяє багато можливостей і успішних звершень. З 8 вересня почне зав’язуватися багато нових знайомств.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Водолія

З 4 по 8 вересня Водолію потрібно здригнутися, вийти з рутини обов’язків і звичок. У вересні краще ділити дозвілля з коханою, удвох вдаватися до активного, динамічного відпочинку, еротичних експериментів.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *