Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року ТерезиУ вересні 2016 року бувайте на видноті, але намагайтеся залишатися стороннім спостерігачем, не прагніть до активного спілкування — це вас виснажить. З 4 по 9 вересня бурхливі емоції заспокоїть світ мистецтва. Прогляньте улюблені фільми в гарній компанії. У період з 12 по 22 вересня частіше бувайте на природі. Після 20 вересня проводьте більше часу удвох з милим. З 22 по 25 вересня відвідаєте психолога або астролога.

  • Сприятливі дні для Терезів: 3, 8, 13, 18, 29 вересня.
  • Складні дні для Терезів: 1, 15, 24, 31 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 вересня. Період може принести тривоги, неприємні ситуації, пов’язані з непорозумінням з важливими для вас людьми, особливо в період з 4 по 8 вересня. Намагайтеся більше часу приділяти психологічній розрядці і спілкуванню з відданими друзями. У сфері кохання виникне протистояння особистих пріоритетів, що особливо гостро проявиться 6 вересня. Оскільки важко буде упоратися з емоціями і гнівом, то в цю декаду краще мінімізувати кількість спільно проведеного часу, а серйозні питання бажано взагалі не зачіпати.

З 11 по 20 вересня. Якщо ви докладете певні зусилля, труднощі почнуть відступати. Приділіть час своїй зовнішності, стилю: не вносячи кардинальних змін, доведіть свій жіночий образ до досконалості. Це ідеальний час для творчого зростання і самореалізації. Ваші ідеї зможуть легше утілюватися в життя і приносити реальну користь. Стосунки з коханим стануть поступово теплішати. Кількість нових знайомств значно зросте, але вони носитимуть характер дружніх.

З 21 по 30 вересня. Забажається більше часу проводити в мріях. Якщо ви бажаєте помандрувати, то зараз таке бажання може легко виконатися. Ваша практичність і господарність значно зростуть. До 24 вересня ваш дипломатичний талант усуне перешкоди на шляху до взаємопорозуміння зі своєю половинкою. Проте з 25 вересня егоцентризм і фінансові питання можуть знову стати приводом для сварок. Дозволяйте чоловікові проявляти свої чоловічі якості.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Терезів

Домашні справи можуть спричинити особливі турботи з 4 по 6 і з 13 по 15 вересня. Проте в іншому у вас буде багато варіантів рішення проблем. Поліпшити інтер’єр, гармонізувати дім без особливих зусиль вдасться з 6 по 13 вересня. Несподівані новини в період з 15 по 23 вересня поміняють домашню ситуацію. Захопленість дітей чим-небудь екстремальним краще вітати. Їм все одно доведеться колись зіткнутися з нетепличними життєвими умовами, а загроза травматизму мінімальна. У вересня чоловік буде знервований, але у вересні справи на роботі підуть в гору, і усе налагодиться.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Терезів

Підтримки зажадає серцево-судинна система розпочинаючи з 4 вересня. Нервова система зажадає ощадного режиму і терапії улюбленими заняттями і спілкуванням з однодумцями. Загальна слабкість, проблеми з шкірою, нирками і ендокринною системою можуть активно проявитися до 14 вересня. Після 21 вересня потрібно обмежити прийом солодкої їжі, газованої води. З 22 вересня вдалі профілактичні процедури.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Терезів

Окрім періоду з 7 по 12 вересня (коли можливі спонтанні витрати у зв’язку з аварійними ситуаціями) фінансова фортуна прихильна до вас. У вересні не втягуйтеся в ігри на роботі. З початку вересня можна мати справу з кредитами. З 11 вересня зросте ваша заповзятливість, прибуток від бізнесу. Коханий зробить вам цінний подарунок.

Гороскоп на вересень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Терезів

Терези в цей період будуть завантажені справами, тому можуть бути дратівливими, імпульсивними. Необхідно залишити його в спокої і створити умови для самоти, щоб Терези змогли відновити душевну рівновагу.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Терезів

Моральна перевтома, а також щоденні стреси стануть головними причинами песимізму Терезів. Варто більше розслаблятися. Наприклад, добре б відправитися в санаторій. З 9 вересня кращим способом відновлення організму стануть спортивні навантаження.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Терезів

З’являться додаткові джерела доходу. У серпні фінансовий ризик недоречний — будуть втрати. Виключені борги, кредитні зобов’язання. Після 10 вересня комерційна діяльність, вкладення стануть вагомим джерелом прибутку. З 15 вересня актуальне велике придбання у будинок.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Терезів

З 24 по 27 серпня можливі перешкоди в службовому зростанні, хоча загалом період Діви сприятливий для професійної діяльності, просування власного бізнесу. Після 10 вересня виправдані рішучі кроки у сфері працевлаштування, здійснення серйозних проектів.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Терезів

Пріоритет залишиться за спілкуванням з близькими за духом людьми, тими, хто уміє зберігати таємниці і з ким можна просто помовчати. У Терезів буде можливість розширити коло знайомств. З 10 по 19 вересня це принесе йому явну користь.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Терезів

Терези можуть заглибитися у вивчення своєї фоно- і відеотеки або зануритися з головою у віртуальний простір. У серпні можливі далекі подорожі або походи на стадіони в якості уболівальника. З 11 вересня задоволенням стануть походи по магазинах.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *