Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року ТелецьВересень 2016 року — це самий відповідний зодіакальний місяць для відпустки. Вам зараз необхідно відновитися і налаштуватися на майбутні звершення. До 8 вересня краще здійснювати далекі подорожі, а до 16-го — заміські поїздки. До середини вересня обов’язково відвідайте стадіон, виплесніть увесь свій азарт. На цей самий період заплануйте максимум розважальних заходів з коханим. З 24 вересня порадуйте себе обновкою.

  • Сприятливі дні для Тельців: 3, 8, 13, 18, 29 вересня.
  • Складні дні для Тельців: 1, 15, 24 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 вересня. З 4 по 7 вересня вас чекають складні дні, в які можуть виникнути погіршення здоров’я, безпричинна дратівливість, а також перешкоди в поїздках. Але компенсацією цим неприємностям стане шанс перспективного знайомства. Для постійних партнерських стосунків це теж дуже гармонійний період. Усі дні сприятливі для побачень, проте бажано домовлятися про них завчасно і уникати шумних компаній. Підвищиться вірогідність зачаття. Сімейним парам бажано вибратися в романтичну подорож, особливо за кордон.

З 11 по 20 вересня. У мистецтві флірту вам не буде рівних. Аспект Сонця до Меркурія може принести вдале знайомство з імпозантним чоловіком, щедрі подарунки, незвичайні пригоди і можливість добре розважитися. Повне взаємопорозуміння, що панує між вами, подарує відчуття щастя, отруїти яке можуть тільки приховані образи. З 17 по 19 вересня загостриться інтуїція і емоційна чутливість, жалісливість. У ці дні важливо допомогти тому, хто цього дуже потребує.

З 21 по 30 вересня. Завдяки підтримці з боку зростуть ваші успіхи і досягнення. У стосунках можливе настання затишшя, поява недомовок. З новими знайомствами поки краще не поспішати, оскільки в майбутньому вони принесуть більше занепокоєння, ніж радощів. Парам із стажем з 26 по 30 вересня вдасться домовитися з будь-якого питання і здолати усі знегоди, але ініціювати відверту розмову повинні ви самі.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Тельця

Ситуація складається непросто: усі будуть налаштовані на душевне спілкування, але дискомфорт у зв’язку з погіршенням житлових умов або нервовий стан чоловіка після спілкування з босом з 5 по 12 вересня стане причиною неприємних ексцесів. Дуже важливо проявляти витримку і намагатися налаштовувати усіх на позитивний лад. Організовуйте домочадців допомогти вам по господарству. Дозвольте дітям проявити ініціативу, підкресліть ваговитість їх вкладу.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Тельця

Якщо у вас є спадкова схильність до якого-небудь захворювання, зараз воно може проявитися. У вересні доречні будь-які профілактичні заходи. З 14 по 18 вересня вам погрожують стреси, застуда і запальні процеси.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Тельця

З 4 по 7 вересня вірогідні неординарні ситуації, які вимагатимуть екстрених витрат. У ці дні на роботі очікується аврал, але завдяки вашим діловим якостям непорозуміння вирішаться. До 17 вересня з’явиться можливість заробити. 22 вересня має сенс купити лотерейний білет на удачу. Після 26 вересня легше буде влаштуватися на вигіднішу роботу.

Гороскоп на вересень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Тельця

У вересні повною мірою розкриються романтичність і дбайливість Тельців. Ніжність, подарунки, спільне дозвілля у дивовижних місцях — усім цим він щедро обдаровуватиме кохану людину. Потреба в нових враженнях надихне на пошуки різних способів повеселитися, розділіть його жадобу до пригод.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Тельця

У вересні Телець може довести себе до стану вичавленого лимона. Після 10 вересня джерелом натхнення для нього стануть близькі люди, спокійна довірча атмосфера радості і любові. З 22 по 26 вересня є ризик травм.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Тельця

Джерела доходу і витрати залишаться без змін. У вересні Тельцеві краще вирішувати банківські і комерційні питання, співпрацювати з іноземцями. На період з 6 по 9 вересня призначайте ділові переговори і укладення угод. У першій половині вересня потужний імпульс до розвитку отримає сімейний бізнес. Після 18 вересня можна купувати техніку.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Тельця

У вересні слід ні на йоту не відступати від інструкцій, бути дуже уважним. Після 5 вересня атмосфера в колективі налагодиться. З 15 по 17 вересня — несприятливі дні для просування по службі і розмови з керівництвом.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Тельця

Спілкування з приятелями з напівділового перетвориться виключно на розважальне. У вересні випадкові знайомі відпадуть. Саме час розширювати коло друзів. Після 10 вересня активізується зв’язок з давнім вірним товаришем.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Тельця

Телець займеться закупівлею устаткування для ефективного відпочинку і спортивних розваг. Риболовля, виїзди на природу усією сім’єю, ночівлі в наметах — усе це відновить його сили і оптимізм.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року :

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *