Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року СтрілецьУ вересні 2016 року можна зайнятися вивченням таємних знаків долі за доступними джерелами інформації. З 5 по 13 вересня розслаблятись за допомогою алкоголю вкрай небезпечно. З 6 по 16 вересня приділяйте більше часу дітям і творчим заняттям. З вересня з’являться нові можливості для зустрічей з подругами, але варто проявити вибірковість. Гармонійно проходитимуть домашні посиденьки. З 15 по 18 вересня найкращий час для занять духовними практиками, очищення своєї душі, здійснення добрих справ.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 5, 7, 10, 18, 26, 31 вересня.
  • Складні дні для Стрільців: 8, 14, 20 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 вересня. Сватання, весілля можуть пройти зараз усупереч усім традиційним канонам, але дуже цікаво і вдало. 6-8 вересня ви станете абсолютно непередбачуваними, діятимете навіть на шкоду собі і важливим для вас стосункам. Якщо голос розуму не зможе до вас достукатись, обмежте своє спілкування. Проте кращий спосіб впоратися з такими бурхливими поривами — це перетворити їх на енергію жіночої пристрасті. 9 і 10 вересня — відповідні дні для пошуку своєї половинки.

З 11 по 20 вересня. Завдяки гармонійній взаємодії Сонця з Юпітером — це для вас зоряна година. Ваші справи будуть увінчані ореолом успіху, особливо якщо вони будуть пов’язані з вашою соціальною реалізацією, завоюванням більш високого статусу, зі змаганням або конкуренцією. Ваша популярність виявиться на висоті з 15 по 19 вересня. Для романтичного спілкування, знайомств більше підійдуть яскраві, відкриті, святкові, життєствердні місця.

З 21 по 30 вересня. Настрій стане філософським, наповнить вас мріями про ідеали. Кількість спілкування перейде в якість, залишаючи поряд з вами тільки найвірніших подруг. З 25 вересня можливо захоплююча любовна пригода зі швидким розвитком, якщо ви, звичайно, наважитеся піти на поводі у інтуїції.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Стрільця

Усім сімейством варто частіше бувати в гостях, брати участь у святах і розважальних заходах. У вересні кар’єра заважатиме вам повною мірою присвятити себе сім’ї і залагоджуванню конфліктів між старшими родичами. З 11 вересня ви візьмете домашні справи під свій повний контроль, а друзі зможуть частіше до вас заходити. Діти зарекомендують себе гарними помічниками. Ваша друга половинка зможе багато часу приділити сімейним і житловим питанням.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Стрільця

Самим напруженим для самопочуття стане період з 4 по 10 вересня. Це дозволить краще виявити первинний діагноз на обстеженні у фахівців. Очікується загострення багатьох хронічних захворювань, послаблення ряду органів і систем: печінки, жовчного, щитовидки, нервової, ендокринної і сечостатевої систем, будьте напоготові. У вересні гострота проявів недуг поетапно слабшатиме.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Стрільця

Місяць сприятливий в цій сфері. Нецільові і несподівані витрати з 4 по 9 вересня можуть трохи вибити вас з колії, але нові статті доходу виправлять ситуацію. З 18 по 24 вересня можна підняти питання про підвищення зарплатні.

Гороскоп на вересень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Стрільця

На початку вересня Стрільцю не до романтики. З 15 вересня ситуація зміниться. Серенади під балконом і вечеря при свічках будуть природним поривом його душі. Демократичний в партнерських стосунках, він здатен пустити в очі «золотий пил».

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Стрільця

У вересні Стрілець перетвориться в сяючого чоловіка. Турбота про власне самопочуття можлива тільки в періоди загострень: з 15 по 22 вересня.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Стрільця

Неприємні фінансові новини чекають Стрільця з 4 по 8 вересня. Тому варто проявляти обережність у вкладеннях, в нових ділових проектах. Підробіток як і раніше складатимуть вагому частку його доходів. З 9 по 15 вересня очікується великий прибуток. Ворогом заощаджень в першій половині вересня стане схильність до гульні і шику.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Стрільця

У вересні велика вірогідність звільнення під тиском обставин. Йому посміхнеться вдача у вигляді кращої роботи або підвищення окладу. Кар’єрне завзяття вітається. З 8 по 17 вересня — вдалий період для реєстрації власного бізнесу.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Стрільця

У вересні серйозні розбіжності «підчистять» ряди приятелів. Однодумці набудуть статус довірених осіб.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Стрільця

Вересневий відпочинок виявиться ефективнішим, без термінових викликів і роботи додому. Душа зажадає подорожей, туристичних походів. Інакше кращим виходом для його енергії стануть спортивні навантаження.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *