Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року СкорпіонУ вересні 2016 можна збиратися в дорогу. Походи і намети, студентський вид відпочинку відкриють вам смак безтурботності і свободи. Хто не готов розпрощатися із зручностями цивілізації, може відправитися до друзів на дачу або зняти будиночок на турбазі. Колективні заходи, спортивні ігри, хоровий спів допоможуть вам розкритися і розслабитися. Спілкування з близькими за духом людьми принесе нові ідеї.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 6, 9, 18, 21, 26, 28 вересня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 7, 14, 20 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 вересня. Встояти перед спокусами і участю в авантюрних заходах буде складно. З 4 по 8 вересня зловживання алкоголем і екстравагантні розваги з невідомими людьми можуть мати негативні наслідки. У партнерських стосунках вірогідні казуси і неоднозначні ситуації. Усе це із-за впливу планети таємниць і ілюзій Нептуна. У ці дні можливі схильність до самообману, суб’єктивізм в оцінюванні людей і фактів, неуважність. З 6 вересня ваша цілеспрямованість і шарм допоможуть набути корисних зв’язків.

З 11 по 20 вересня. Ви відчуватимете щиру симпатію до тих, хто потребує підтримки. Період з 15 по 17 вересня сприятливий для зустрічей, знайомства вашого хлопця з друзями. Сором’язливим пані в цей період буде легше переступити через свою скутість. З 18 по 20 вересня не кращі дні для побачень. Але якщо зустріч неминуча, то для цього у вас будуть інструменти: жіноча прозорливість і пристрасна ініціатива.

З 21 по 30 вересня. Ви знаєте, що потрібно для того, щоб справити належне враження. Крім того, вам забажається принести задоволення тим, хто поруч. Ви можете стати «жилеткою», якій можна довіряти душевні таємниці. 24 і з 28 по 30 вересня зайва екстравагантність і емоційна надчутливість можуть змінити вас до невпізнання. Коханий буде вражений.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Скорпіона

Батькам у вересні буде важлива спільна діяльність. Вони готові брати участь у ваших ремонтних справах, допомагати у догляді за домашніми вихованцями. Можливий переїзд. Дружину вирішуватиме домашні питання, спілкуватиметься з дітьми, організовуватиме сімейний відпочинок. Після 9 вересня робота стане віднімати у нього більше часу. У дітвори настане період підвищеної уваги до своєї зовнішності. Навчальний рік розпочнеться з інтересу до творчості.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Скорпіона

Цього місяця особливо актуально зайнятися своїм організмом, проводити планове лікування, звертатися до лікарів. У вересні можуть нагадати про себе старі хвороби. Приділяйте більше уваги суглобам і хребту. Робіть профілактичну оздоровчу гімнастику, по годині ходіть швидким кроком в парку або вулицями. Також зоною уваги можуть стати гомілки і судинна система. Допоможе самомассаж проблемних зон.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Скорпіона

З 8 вересня вашу енергію, заповзятливість і творчі знахідки можете направити на те, щоб добитися успіхів на роботі і отримати підвищення на посаді і зарплатні. Можна організувати власний бізнес, пов’язаний з красою, мистецтвом. Головне, щоб був чіткий план реалізації запланованого і сміливість в подоланні перешкод. З 18 по 21 вересня із-за непорозумінь з колегами ви можете виявитися на килимі у керівництва. З 26 по 30 вересня можлива дезінформація з метою дискредитувати вас.

Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіона

У Скорпіона може помінятися уявлення про щастя, і, відповідно, зміниться шкала пріоритетів. Для Скорпіона важлива духовна спорідненість, взаємопорозуміння. Він здатен передбачати бажання. Обговорення планів спільного майбутнього говорить про те, що стосунки розвиваються в правильному руслі.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіона

Для відновлення душевної рівноваги Скорпіону знадобиться більше часу проводити в самоті, бувати на природі, слухати музику. З 7 по 9 вересня варто поберегтися, оскільки це дні підвищеного травматизму і конфліктності.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіона

4-6 і 10 вересня не варто дослухатися до порад і ідей з боку. Колективні проекти, співпраця з організаціями будуть успішніші і прибуткові. Після 15 вересня можливі проблеми із закордонними партнерами.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіона

Після 8 вересня Скорпіон покаже себе як мудрий керівник. З 7 по 17 вересня — період, коли він зможе проявити свій характер і кмітливість, долаючи труднощі і перешкоди в кар’єрі. Необхідно уникати конфліктів, критики керівництва. Можна розпочати нову кар’єру, реорганізувати бізнес.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіона

Скорпіона можуть запросити на зустріч колишніх співробітників. Йому забажається більше часу приділяти спілкуванню з однодумцями, щоб відчути духовну спорідненість.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Скорпіона

Скорпіону в рівній мірі важливо бути в колективі і мати час для самоти. Вечірки, поїздки на традиційні національні свята, посиденьки біля багаття з гітарою зігріють йому душу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *