Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року РибиУ перші дні осені, вересні 2016 року, у вас будуть усі можливості, щоб проявити себе і прикрасити свій світ усіма кольорами свята. Це і пікніки з друзями, і конкурси з дітьми, і творчі експерименти з кистю або голкою. У вересні почуття задоволення ви зможете отримати, доглядаючи за рослинами, тваринами або тими, кому потрібна допомога. Експериментуючи з дарами природи, навчитеся мистецтву карвинга, щоб ваші прикраси з овочів і фруктів радували і захоплювали і вас, і ваше оточення.

  • Сприятливі дні для Риб: 9, 13, 14, 25, 30 вересня.
  • Складні дні для Риб: 4, 11, 17 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Риб

З 1 по 10 вересня. Партнерство і тісні особисті зв’язки стануть прекрасним засобом творчого самовираження. З 6 по 9 вересня між вами можливі розбіжності. У ці дні вас зацікавить психологія конфліктів і способи їх вирішення. 4 і 5 вересня може виникнути тема офіційного оформлення стосунків. Знайомство 9-10 вересня здатне перейти в тривалий зв’язок. Основою для розвитку цих стосунків буде єдність поглядів і матеріальна стабільність.

З 11 по 20 вересня. Потреба щось змінити в собі, підкреслити одягом особливості фігури не залишиться непоміченою. З 16 по 18 вересня вам буде приємна увага партнера, ваша пристрасність його здивує. До 19 вересня деякі ділові стосунки можуть перейти в любовні. У ці дні очікується стійкий психологічний комфорт. З 19 по 20 вересня гармонію може порушити підвищена дратівливість і конфліктність.

З 21 по 30 вересня. У цей період можуть виникнути романтичні або ділові стосунки на грунті інтересу до отримання нового досвіду. З 24 по 26 вересня можливі знайомства при незвичних обставинах. Сила слова, шарм і інтуїція допоможуть вам з 27 по 29 вересня так вибудовувати стосунки, що ви відчуєте себе принцесою. З 25 по 27 вересня забажається випробувати стан закоханості і безтурботності, але страх помилитися може привести до того, що сприятливі можливості будуть втрачені.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Риб

У вашого чоловіка прокинеться інтерес до кар’єрного просування і соціальної реалізації. Можливість додаткового доходу з’явиться у нього з 5 по 11 вересня. Хвилини відпочинку наодинці йому знадобляться для самовідновлення і планування майбутніх звершень. Підростаюче покоління буде зацікавлено в заохоченні за гарне навчання. Цим діти зможуть мотивувати себе і завоювати авторитет у однолітків. Батьки із задоволенням пригощатимуть вас кулінарними шедеврами і історіями зі свого життя. З 15 вересня було б непогано відправити їх до здравниці або на профілактичний огляд до лікаря.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Риб

З 8 вересня необхідно більш суворо дотримуватися заходів безпеки дома і на роботі, щоб зменшити вірогідність травм. Нервова напруга, лихоманка, нещасні випадки можуть погано позначитися на здоров’ї. Не прагніть переходжувати хворобу на ногах. Використайте цей час для роздумів і відпочинку. Погані харчові пристрасті здатні спровокувати різні захворювання.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Риб

У вересні підвищиться активність на роботі, зросте кількість обов’язків і відповідальність. У стосунках з колегами можуть виникати непорозуміння з 7 по 9 вересня. Купувати побутову техніку, товари для здоров’я, ремонту краще з 8 по 16 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Риб

Інтерес Риб буде спрямований на створення гармонійних стосунків. Він стане дбайливіший і галантніший. У вересні у Риб цілком можуть виникнути думки про шлюб. До 11 вересня він шукатиме надійну підтримку. Загальні інтереси об’єднають ще більше.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Риб

Кінець вересня для Риб буде повний оптимізму і пристрасного відношення до життя. Але важливо дотримуватися золотої середини і не перестаратися в їжі, розвагах. Вересень може зменшити запал, додавши громадських навантажень.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Риб

Початок осені — дивовижний час, щоб розпрощатися з боргами. До 8 вересня частину зароблених грошей краще витратити на подарунки, пожертвування. Після 10 вересня можливі втрати від перекладів або в результаті крадіжки банківської карти, номера рахунку.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Риб

Ваш партнер буде зайнятий удосконаленням своєї майстерності, підвищенням кваліфікації, встановленням гармонійного клімату в колективі. З 9 по 14 вересня може помінятися джерело додаткового заробітку.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Риб

З 17 по 21 вересня Риби придбають нових знайомих серед іноземців, творчих осіб і громадських діячів. З 19 по 25 вересня можуть статися зміни в стосунках з давніми приятелями. Від зустрічей з ними в ці дні краще відмовитися.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Риб

До 10 вересня усе, що пов’язано з автомобілями, може радувати і надихати. Перегони по нічних вулицях і невеликі автоподорожі удвох. Розділіть цю радість, і це зблизить вас. З 22 по 28 вересня можна разом відкрити новий театральний сезон або пройтися по художніх виставках.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *