Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року РакУ вересні 2016 року ваші інтереси будуть вкрай різноманітними: уроки водіння або комп’ютерні курси, заняття по риториці або навчання мистецтву моделювання одягу. Частіше спілкуйтеся з молодшим поколінням, це буквально відродить вас до життя. Якщо ви не встигли відпочити влітку, то після 20 вересня у вас з’явиться можливість насолодитися оксамитовим сезоном.

  • Сприятливі дні для Раків: 5, 15, 18, 25, 31 вересня.
  • Складні дні для Раків: 2, 12, 19 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Рака

З 1 по 10 вересня. Активність, упевненість в собі і ваша чарівність допоможуть встановити потрібні контакти. Не соромтеся просити допомоги і поради у чоловіків, особливо в технічних питаннях. Побачення 4 вересня може закінчитися з’ясуванням стосунків. З 6 по 10 вересня ви будете схильні демонструвати свій характер. Намагайтеся ретельно добирати слова, менше критикувати партнера і не намагайтеся змінити його. Ваші погляди на життя можуть не співпадати, але це не привід для сварок.

З 11 по 20 вересня. 13-14 вересня родичі коханого порушать гармонію в парі. Намагайтеся до усього відноситися з гумором і шукайте нестандартні виходи з різних ситуацій. 5 вересня не бійтеся проявляти ініціативу в реалізації ваших ідей і бажань. Так ви зможете набути нового прихильника і наблизитися до здійснення своєї мрії. Поїздка 18-20 вересня вас втомить, а спілкування з коханим перетвориться на відбуття повинності.

З 21 по 30 вересня. Самотні подорожуючі пані будуть відкриті для стосунків і з головою поринуть в новий роман. У сталих парах виникне бажання урізноманітнити своє життя романтичними вечорами. З 23 по 25 вересня у вас прокинеться інтерес до експериментів і пригод, тяга випробувати що-небудь незвичне. Зосередьте увагу на неординарних чоловіках. З 26 по 28 вересня скутість і черствість не дозволять повною мірою розкрити ваш темперамент і проявити істинні почуття. Зустріч, призначена на 29 вересня, подарує вам незабутні хвилини глибокого емоційного єднання.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Рака

У першу декаду вересня у вас може прокинутися бажання відновити інтер’єр, створити комфортні умови для усіх членів сім’ї. Чоловіка поглинуть службові обов’язки. Нехай вас не дратує його бажання усіх повчати, це скоро пройде. У стосунках з дітьми після 20 вересня настане період потепління. Будьте з ними терпелячіше, зараз думка друзів для них важливіша за батьківську. Вашої уваги потребують старші родичі, дайте їм зрозуміти, що ви цінуєте їх турботу.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Рака

У цей період збій може спостерігатися в роботі опорно-рухової і дихальної систем. Активні піші прогулянки в уранішній і вечірній час в парковій зоні стануть кращою профілактикою. За можливості цей зодіакальний місяць використайте для санаторно-курортного відпочинку. 9 і з 15 по 17 вересня — періоди підвищеної дратівливості і внутрішнього незадоволення, а також травматизму.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Рака

До 10 вересня можуть бути труднощі в спілкуванні з колегами. За можливості уникайте з’ясування стосунків. Будьте уважні в оформленні паперів, уточнюйте деталі ділових угод. Можливі обман і шахрайство. У вересні необхідно проаналізувати свої професійні навички, щоб встановити адекватні розцінки на свою роботу.

Гороскоп на вересень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Рака

Іноді Рак буде схожий на уперте, самовпевнене хлопченя, але йому хоч би зрідка слід дослухатися до порад близьких. До 10 вересня Рак з радістю зануриться в домашній затишок. У другу декаду вересня романтичні вечори і маленькі сюрпризи поліпшать його настрій.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Рака

Енергії та ініціативності Рака вистачить на двох. У азарті він може нехтувати елементарними правилами здорового способу життя і гігієни, що не відіб’ється на його зовнішності. Існує ризик запального процесу очей.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Рака

На початку вересня дохід безпосередньо залежатиме від реалізації особистих талантів, заповзятливості, уміння грамотно розпоряджатися коштами. Фінансовий успіх чекає колекціонерів, людей творчих професій. Можна займатися купівлею-продажем автомобіля, рекламувати своє підприємство. Друга декада вересня сприятлива для вирішення питань спадку.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Рака

Для успішного просування кар’єрними сходами Раку необхідно проявити усю свою працьовитість і чудеса комунікабельності. Якщо Рак бажає зберегти своє службове положення, то з 5 по 7 і з 15 по 18 вересня він повинен всіляко виявляти повагу начальству. Відрядження краще планувати до 9 вересня.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Рака

Гарний період для врегулювання конфліктів з братами, сестрами. Тіснішим стане спілкування з однокласниками. У звичайних розмовах можуть виникнути ідеї спільного відпочинку і ділові пропозиції.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Рака

Рак ризикує увесь вільний час витратити на Інтернет. Необхідно урізноманітнити повсякденне життя, внести у нього елемент творчості.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *