Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року ОвенНезважаючи на зайнятість на роботі у вересні 2016 року, душа жадає розваг. Робіть хоча б маленькі перерви, під час яких більше рухайтеся. Допоможуть розслабитися і відволіктися почуття гумору і жарти. У вересні не займайтеся екстремальними видами відпочинку, проте приділіть більше часу спілкуванню з друзями і турботою про себе. З 5 по 14 вересня разом з подругами влаштуйте шопінг.

  • Сприятливі дні для Овнів: 7, 11, 20, 28 вересня.
  • Складні дні для Овнів: 2, 9, 16 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Овна

З 1 по 10 вересня. Життя надасть вам дивовижні можливості. Зумійте впіймати хвилю вдачі. Усе, що ви зробите з радістю, оптимізмом і вдячністю, ефективно і швидко утілюватиметься, особливо в стосунках. Приділяйте більше часу коханим і дітям, зараз можна поступитися іншими обов’язками. Ви готові для сердечних хвилювань і дозріли для справжнього глибокого почуття, але цей період більше підходить для підготовчих робіт: турботи про себе, свою зовнішність.

З 11 по 20 вересня. Усі благі почини попередньої декади успішно розвиватимуться. Масу задоволення доставить домашній клопіт, приємні новини стануть причиною гарного настрою. З 15 по 19 вересня ви можете переоцінити свої сили і поставити під удар ваш фізичний та емоційний стан. У романтичній сфері важливо прислухатися до своєї інтуїції. З 17 по 20 вересня у вашому оточенні вірогідна поява схильних до агресії залицяльників, уникайте спілкування з малознайомими чоловіками.

З 21 по 30 вересня. Будьте гранично обачною, не спокушайте долю легковажністю і безпечністю. В особистих стосунках настане значне потепління. Для романтичних зустрічей і нових знайомств сприятливі дні з 25 по 28 вересня. Нешкідливий флірт на роботі допоможе легше пережити розбіжності з колегами. Для наречених, стомлених очікуванням і постійними перешкодами, настане час відпочинку, багато перешкод і складнощів підуть геть. Якщо ви повністю упевнені у своєму виборі, усе влаштується якнайкраще.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Овна

Загострення пристрастей значно знизиться, але інтенсивність подій і кількість важливих домашніх справ тільки зростуть. Проблеми на роботі, а також втручання батьків внесуть корективи у ваше життя, але у вас буде багато простору для маневру і запасних ходів. У вересні велика вірогідність розбратів з чоловіком, їх можна пом’якшити поліпшенням побуту і житлових умов. Розробіть стратегію, яка дозволить дітям дізнатися про ціну грошам і речам.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Овна

Увесь вересень наче спеціально призначений для оздоровлення. Зараз буде простіший позбавитися від шкідливих звичок. Навіть якщо ви самі ще не готові з ними розлучитися, з 4 по 13 вересня вас можуть змусити до цього обставини. Обов’язкове емоційне розвантаження: мінімум переглядів телевізора і спілкування в Інтернеті.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Овна

Якщо ви гідно переживете вересневі закулісні ігри, то надалі кар’єрні питання супроводжуватиме успіх. Період з 4 по 12 вересня — ваша зоряна година, усі ваші пропозиції та ідеї будуть почуті керівництвом. Питання працевлаштування вирішуйте до 19 вересня, а розмову про підвищення зарплати затівайте не раніше початку вересня.

Гороскоп на вересень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Овна

Потреба в любові і партнерстві у Овна поєднуватиметься з невмінням гармонійно проявляти свої почуття. Це може провокувати сварки на порожньому місці. У такій складній ситуації дуже допоможе спільна справа, особливо пов’язана з фізичними навантаженнями : заняття спортом або, наприклад, тягання меблів по будинку.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Овна

Внутрішні резерви дадуть Овну енергію для звершень, але варто пам’ятати, що вони не безмежні. У вересні Овну потрібно раціональніше витрачати свої сили.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Овна

У вересні вашому героєві доведеться неабияк потрудитися, проте вже у вересні він отримає дивіденди. З 4 по 7 вересня грошова сфера може виявитися під ударом обставин. Планомірність і методичність значно збільшать шанси на успіх. З 21 вересня комерційна діяльність стане рентабельніше.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Овна

24-25 вересня надмірна запальність може спровокувати конфліктну ситуацію з керівництвом і привести до серйозних наслідків. Загалом цей період дуже ефективний для вирішення будь-яких службових питань, а також працевлаштування. Зусилля із підвищення статусу з 8 по 19 вересня матимуть успіх.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Овна

Можна розраховувати на надійність і допомогу товаришів по службі. З 14 по 18 вересня вірогідні розбіжності з ключових життєвих питань з кращим другом. Після 15 вересня приятелі завжди будуть поруч, особливо вони допоможуть в організації відпочинку.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Овна

Зараз Овну потрібен активний відпочинок, таким чином він виплесне емоції, що накопичилися, і уникне стресу. Добре б поїхати в санаторій, особливо до джерела з мінеральною водою.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року :

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *