Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року ЛевУ вересні 2016 дайте собі відпочинок: побудьте наодинці з собою або з цілющою силою мистецтва, природи. З 3 вересня варто обрати собі відповідний вид спорту або підвищити рівень навантажень на тренажерах. Сміливо можна вирушати і в далекі вояжі, але бажано без родичів, оскільки вони зіпсують настрій. 20-21 вересня займіться поповненням своїх колекцій, рукоділлям або іншим хобі. З 25 по 27 вересня вдалим буде шопінг.

  • Сприятливі дні для Левів: 6, 8, 10, 14, 25, 31 вересня.
  • Складні дні для Левів: 5, 12, 19 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Лева

З 1 по 10 вересня. Для сердечних справ період перенапружений, можуть бути неприємності. Тому зараз краще зробити паузу, зосередившись на розвитку власних талантів. З 5 по 9 вересня не варто нехтувати особистою безпекою, ризикувати— із-за впливу Нептуна вас нікому буде підстрахувати. Ви можете зіткнутися з дезинформацією і бюрократичними перепонами. Скористайтеся своїм умінням легко пристосовуватися і підлаштовуватися під обставини. З 8 вересня Марс додасть вам енергійності, прагнення проявити себе.

З 11 по 20 вересня. Вас супроводжуватимете успіх в освоєнні нових, незвіданих сфер життя. Секстиль Сонця до Марса наповнить вас натхненням, творчими ідеями. Це розширить ваші можливості. Успіх в любовній сфері також значно зросте. Варто скористатися цим моментом: частіше організовувати з коханим романтичні заходи, більше бувати серед людей. На період з 18 по 20 вересня не варто призначати побачення.

З 21 по 30 вересня. Тригон Меркурія до Плутона сприяє надзвичайній вдачі, успіху в самореалізації. Можливі вигідні пропозиції про далекі поїздки, здобуття освіти або про творчу співпрацю з іноземцями. Також ви станете краще розуміти один одного з чоловіком. Слухайте свою інтуїцію. Для незабутнього побачення краще обрати 24 вересня.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Лева

Облаштування житла вступить в активну фазу: купівля речей для будинку, ремонт, переїзд, якщо він планувався. Засоби, вільні руки і спосіб порозумітися для цього знайдуться. Проте з 7 по 11 вересня слід уникати зайвої вимогливості до домашніх, щоб не провокувати конфлікти і загальну напруженість. Благовірний краще всього вас чутиме і розумітиме в середині вересня. Він як і раніше захоплений робочими турботами, які багато в чому гармонізуються. Дітям важливо отримати визнання, підтвердження їх значущості. Допоможіть їм знайти справу, з якою вони зможуть успішно впоратися і отримати заслужену похвалу і стимул вдосконалюватися.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Лева

Досить сприятливий для самопочуття період. З 9 вересня ви відчуєте наповненість життєвою силою. Емоційні зриви можуть спровокувати психосоматичні захворювання з 15 серпня по 20 вересня. Тому важливо більше відпочивати на природі, займатися водними процедурами. У першій половині вересня потрібен фізичний вихід накопиченого негативу, також ефективні гомеопатичні і народні засоби.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Лева

Фінансова інтуїція значно зросте, а особисті зусилля і енергійні дії дозволять матеріалізувати мрії. Про більший заробіток легше буде потурбуватися на піку своєї трудової ефективності в період з 7 по 16 вересня. У кінці вересня не варто оформляти кредити.

Гороскоп на вересень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Лева

Лев як ніколи романтичний, здатний на подвиги і на презентацію дорогих подарунків своїй дамі серця. Його почуття висловлюватимуться не словами, а діями. У першій половині вересня не варто агітувати його зайнятися господарськими і сімейними питаннями, якщо він сам не заведе про них мову.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Лева

Лев буде бадьорий і активний. Якщо близькі люди зроблять Леву моральну підтримку у хвилини печалі, то завдяки своїй потужній енергетиці він здолає усі погіршення здоров’я. Йому важливо не засиджуватися на місці, більше рухатися.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Лева

У сфері бізнесу краще не розпочинати нові проекти, а продовжувати вже існуючі. У вересні дуже обережно варто поводитися з чужими грошима або з сумнівними фінансовими контрактами. У першій половині вересня очікуються додаткові джерела доходу. Творчість також може стати вигідним вкладенням.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Лева

Лев інтуїтивно зможе грамотно оцінити свої сили, зробити професійний вибір. Його працездатність і ефективність значно зростуть. У вересні це помітить навіть начальство. Зараз варто надавати перевагу практичній вигоді.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Лева

У вересні однодумці зможуть допомогти йому в питаннях бізнесу. Новим знайомствам в цей період довіряти не варто. Із середини вересня в його житті можуть з’явитися потрібні люди. Для спільного з приятелями дозвілля підійде 30-31 вересня.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Лева

Гарним способом відпочинку стане поїздка на уїкенд з наметом на річку з близькими людьми. Можливість проявити себе хазяїном і добувачем в природних умовах стане Леву дорожче закордонних готелів.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *