Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року КозорігУ вересні 2016 року краще брати участь в змаганнях, тренувати свою витривалість і спортивну волю до перемоги. Дні з 4 по 10 вересня можна присвятити вивченню модних брендів, трендів майбутніх років. З 8 по 16 вересня актуально записатись на курси, відвідати які-небудь презентації. Сімейних заходів з 15 по 22 вересня краще не планувати.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 4, 13, 18, 21, 30 вересня.
  • Складні дні дні для Козорогів: 2, 9, 16, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 вересня. Гармонійні аспекти планет провіщають вдачу, особливо в освоєнні нових сфер і усього, що сприяє вашому розвитку. Ви зможете бути розсудливими, діяти конструктивно, отримувати від своїх зусиль практичний результат. З 5 по 7 вересня романтичні, а з 6 по 8 — подружні стосунки можуть зустрітися з перевіркою на міцність. Намагайтеся або уникати пояснень в ці дні, або не наговорити зайвого, а головне — не залучайте до цього родичів.

З 11 по 20 вересня. У зв’язку з протидією Місяця і Меркурія переоцінка власних резервів багата травмами і неприємностями. З 13 по 20 вересня можлива доленосна зустріч з чоловіком. Для обговорення перспектив амурних справ краще підійдуть 14 і 18 вересня. З 15 по 20 вересня можливі конфлікти з друзями і з домашніми через гроші або через уперту необ’єктивність.

З 21 по 30 вересня. Ваш авторитет і популярність зростуть. З 25 по 30 вересня ви із запізненням можете усвідомити, що закохані серйозно і надовго. Почуття може одночасно окриляти вас і викликати побоювання відносно спільних майбутніх перспектив або минулого вашого обранця. Друзі підтримають вас і підкажуть, як бути. Проте у будь-якому випадку ігнорувати таке почуття не варто, хоча і доведеться попрацювати над умінням підлаштовуватися один під одного.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Козорога

Період вересня може запам’ятатись як напружений, конфліктний. З 8 вересня вирішення квартирного питання значно активізується. У першій половині вересня варто бути гранично уважними до експлуатації житлових ресурсів із-за можливих аварій. Надмірну вимогливість один до одного не варто нічим виправдовувати 14-23 вересня: виховні заходи не знадобляться, якщо у будинку досить взаємної любові. Навчання дітям піде тільки в ігровій, ненав’язливій формі, з елементами творчого самовираження. Не налякайте їх “обязаловкой” на увесь навчальний рік. Чоловік, хоч і намагатиметься проявляти свої почуття до вас, але буде завантажений поїздками, контактами і паперово-інформаційними об’ємами роботи.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Козорога

До 15 вересня період сприяє лікувально-оздоровчим заходам. Ефект буде помітний швидше, а кількість препаратів або процедур знадобиться навіть менше звичайної норми. Якщо є схильність до спадкових захворювань, вона може проявитися у вересні, а особливо з 15 по 22 вересня. З 24 вересня актуальне проведення обстежень, планових операцій, а для нервової системи дуже знадобиться проведення розвантажувальних заходів.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Козорога

З 7 по 22 вересня можливе повернення вам боргів. З 4 по 18 вересня ви працюватимете загалом на перспективу. З 19 вересня ваші успіхи стануть приводом для заохочення.

Гороскоп на вересень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Козорога

Спроби Козорогів поводитись як неприступний відлюдник, чинити опір духу любові у вересні увінчаються повним крахом у вересні. Серце Козорога наповниться щирими почуттями, і йому доведеться навчитися їх гармонійно виражати. Це у нього вийде з 14 вересня, як тільки він на це зважиться.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Козорога

Самопочуття і оптимізм поступово покращуватимуться. Корисний досвід постійної взаємодії з людьми, збільшення спілкування впливатиме на нього сприятливо. З 15 вересня знадобляться додаткові заходи для відновлення сил.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Козорога

Співпраця із закордоном, наукомісткі технології — перспективні напрями інвестицій. У вересні очікується напружений період втрат вкладень, виплат по рахунках. Проте 1-13 вересня партнерство, контракти, судовий процес принесуть відчутну компенсацію. З 7 по 21 вересня комерція і співпраця з банками виправдають себе дивідендами.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Козорога

Невдоволення зарплатою зросте, тому спроби справити враження на керівництво стануть все активніші з 9 вересня. Після 10 вересня у нього можуть з’явитися покровителі. Ідея власного бізнесу у Козоріга почне вимальовуватися з середини вересня.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Козорога

Коло знайомств може розширитись за рахунок людей зовсім іншого, ніж Козорог, складу з 11 вересня. Найважливіше і приємніше спілкування з приятелями Козорогові варто планувати на 16-20 вересня.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Козорога

У вересні виплеском тестостерона стане похід в гори. З 1 по 10 вересня відпочинком стане гарне чтиво і похід в театр. З 15 вересня видом дозвілля стане пошук оптимального способу самопрезентації.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *