Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року ДіваУ вересні 2016 року ви приділятимете особливу увагу своєму зовнішньому вигляду. Тому походи по магазинах, візити до косметолога і стиліста стануть захоплюючим і корисним проведенням часу. Не забувайте, що режим харчування, відпочинок і турбота про тіло — домінуючі складові краси Дів. З 5 по 15 вересня сходіть в розважальний центр. А взагалі кращий спосіб відпочити і оздоровитися — відправитися в санаторій. Після 20 вересня можна планувати далекий вояж.

  • Сприятливі дні для Дів: 6, 16, 18, 25, 31 вересня.
  • Складні дні для Дів: 13, 14, 17 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Діви

З 1 по 10 вересня. Вас помітять не лише як привабливу леді, а й як цікаву особистість. З 1 по 8 вересня не бійтеся проявляти свої акторські здібності і поступати так, як вам забажається. Ви навіть не підозрюєте, на що здатні. Навчіться приймати компліменти, адже ви цього гідні. Відкрийте своє серце назустріч любові.

З 11 по 20 вересня. Вам забажається бути в центрі уваги. Для цього у вас будуть вагомі причини, адже ваші таланти, які раніше були приховані, почнуть проявлятися. Не відмовляйтеся 16 вересня від пропозиції відвідати виставку або презентацію нового навчального курсу. Там ви можете зустріти потрібну вам людину. З 18 по 20 вересня надмірна імпульсивність може зіпсувати життя не лише вам, а й усім, хто вас оточує. У ці дні краще не призначати важливі зустрічі.

З 21 по 30 вересня. З 23 по 26 вересня мрійливий романтичний настрій заважатиме вам розгледіти істинні мотиви вашого залицяльника. Вас можуть використати. З 28 по 30 вересня вирушайте в нові місця і зав’язуйте нові знайомства. Це може бути захід пов’язаний з університетською роботою, культурними установами або іноземними товарами. Також в ці дні добре призначати побачення. Якщо у вашій парі панує гармонія, в цей період підвищиться пристрасність.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Діви

Домашній клопіт не відніматиме у вас багато часу. Хіба що ви вирішите побалувати рідних оригінальним блюдом або запросити у гості нових знайомих. У вільний від роботи час чоловік із задоволенням відгукуватиметься на романтичні пропозиції. У цей період можуть виникнути незаплановані обставини, які змінять звичний життєвий устрій сім’ї. У дітей можуть з’явитися свої інтереси, які вони будуть готові відстоювати до останнього. Нагадайте їм про небезпеку екстриму.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Діви

Бажання бути на висоті в усьому і страх не відповідати уявленням про вас інших стануть причиною внутрішнього дискомфорту. Це може спровокувати загострення проблем із здоров’ям. З 8 вересня зросте вірогідність нещасних випадків. Ваш внутрішній спокій допоможе прийняти правильне рішення і уникнути небезпечних ситуацій. Навчіться розслаблятися. Робіть гімнастику для зору. Також варто зайнятися зміцненням волосся.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Діви

На початку вересня ви здатні підвищити особисту ефективність не лише на роботі, а й в усіх сферах життя. Сприятливий період для лекторської, письменницької, викладацької діяльності, ведення ділової кореспонденції. Не беріть участі в інтригах, це може відбитися на вашій репутації. Підписання важливих документів краще відкласти. Можна записатися на спеціалізовані курси, якщо ви чітко бачите свої перспективи.

Гороскоп на вересень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на вересень 2016 для Діви

Чоловік Діва здатний змінитися до невпізнання не лише в ділових питаннях, а й у прояві своїх почуттів. Він може стати чутливішим, пристрасним. Його потягне до фізичного комфорту. Його життєздатність, самовпевненість і сила волі допоможуть в реалізації завдань.

Тонус. Гороскоп на вересень 2016 для Діви

У цьому зодіакальному місяці можливі неприємні наслідки в результаті травм, укусів тварин. Не варто затягувати з візитом до лікаря. Щоб позбавитися від нервової напруги і дратівливості, важливо стежити за осанкою і ходою. Необхідно поблажливіше відноситися до своїх слабкостей.

Фінанси. Гороскоп на вересень 2016 для Діви

Він по-новому зможе оцінити себе, свої перспективи. Взяті в цей час зобов’язання будуть винагороджені. 4,10, 24 вересня краще відмовитися від фінансових спекуляцій, азартних ігор. Після 19 вересня з’явиться більше можливостей для додаткових доходів.

Робота. Гороскоп на вересень 2016 для Діви

Свідомість особистої сили дозволить Діві поставити нові професійні завдання або піти по іншому шляху в житті. Можливе просування по службі, нагороди за добрі справи, гарні прибутки від капіталовкладень або завдяки співпраці з впливовими людьми.

Друзі. Гороскоп на вересень 2016 для Діви

Зустрічі з 18 по 21 вересня можуть пробудити у ньому лицемірство і егоїзм. Після 20 вересня в його житті можуть з’явитися нові знайомі, спілкування з якими буде не лише приємно, а й корисно.

Дозвілля. Гороскоп на вересень 2016 для Діви

Його зацікавить дозвілля, де він зможе проявити свої особисті якості і підняти свій авторитет. Це може бути стрільба з лука або арбалета, навчання мистецтву проведення файер-шоу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *