Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року БлизнюкиФорс-мажорні обставини і грошовий ліміт у вересні 2016 року не дозволять вам розслабитися. Організовуйте сімейні посиденьки або виїзди на природу. З 1 по 10 вересня усе дозвілля доведеться присвятити заняттям із дітьми. Намагайтеся отримати задоволення від процесу навчання. З 19 вересня у вашому житті з’явиться місце і для свята. Буде можливість продемонструвати свої таланти і погрітися в променях слави.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 6, 11, 16, 25, 31 вересня.
  • Складні дні для Близнюків: 13, 14, 20 вересня.

Гороскоп на вересень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на вересень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 вересня. Усі ваші помисли і зусилля будуть спрямовані на сім’ю. Особливо складні стосунки з коханими будуватимуться з 4 по 8 вересня. З 6 по 8 сентьября доведеться поступити врозріз з професійними інтересами, але це явище тимчасового характеру. Пошук нових романтичних вражень відкладіть, негармонійні аспекти Венери загрожують розчаруваннями. З 8 по 10 вересня намагайтеся пом’якшити розбіжності з чоловіком, щоб із-за миттєвих спалахів і тимчасових фінансових проблем не псувати погоду у домі.

З 11 по 20 вересня. Сприятлива дія Юпітера і Сонця подарує вам багато спілкування і важливих знайомств, зробить успішною роботу над збором інформації. Усі поточні справи, як службові, так і сімейні, матимуть вдалий результат. Гармонізується любовна сфера. 8 вересня — відповідний день для обговорення перспектив шлюбу, підготовки до весілля, рішення будь-яких сімейних проблем.

З 21 по 30 вересня. Зросте ваша привабливість для протилежної статі. А за рахунок участі в заходах друзів і в громадських справах значно розширяться можливості для флірту. У одязі обов’язково підкреслюйте свої переваги, обирайте наряди, вигідно облягаючі ваші жіночні форми. З 23 по 25 вересня питання, пов’язані з підготовкою до заміжжя, вирішуватимуться самі собою. У ці дні не дивуйтеся з несподіваної вдачі і своєчасної допомоги від незнайомих людей. 29—30 вересня вірогідне нерозуміння з партнером. Тому уникайте надмірної емоційності і імпульсивності, щоб не спровокувати проблем.

Сімейний гороскоп на вересень 2016 року для Близнюків

Вам належить розібратися з цілою купою домашніх справ, але у вас буде багато помічників. Ці турботи надихнуть вас на нові ідеї, зведуть з корисними людьми. І хоча на початку місяця доведеться понервувати із-за дітей, вже в середині вересня усе налагодиться. У першій половині вересня чоловікові посміхнеться вдача в кар’єрі, проте йому варто проявити ініціативу і розторопність. У вересні важливо знаходити час на родичів, зустрічі з батьками, зміцнення сімейних традицій.

Гороскоп здоров’я на вересень 2016 року для Близнюків

Відсутність уваги до свого самопочуття дасть про себе знати після 10 вересня. Може збоїти робота лімфатичної системи, вірогідні проблеми з вухами, горлом, репродуктивними органами.

Гороскоп: робота і гроші на вересень 2016 року для Близнюків

Перспективні справи в професійних питаннях отримають розвиток. Дисциплінованість і методичність принесуть найкращі плоди. Якщо ви вже почали втілювати мрії про службове просування, будьте наполегливі і планомірні у своїх намаганнях. З 4 по 9 вересня довіряйте вашому фінансовому чуттю. Цей період також принесе вигоду від поїздок і безготівкових розрахунків. Після 11 вересня чекайте премію.

Гороскоп на вересень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Відсутність романтизму Близнюки замінять господарністю. Порядок в домашніх справах і стосунках стане основною потребою. Підтримайте цей порив, ініціюйте сімейну зустріч, а коханому доручіть її організацію.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Перешкодою на шляху Близнюків може стати схильність до стресів, неповноцінний сон. Після 8 вересня Близнюки зможуть не лише з користю, а й в задоволення займатися велоспортом або бігом. Для них важлива підтримка близьких. Після 18 вересня слід більше відпочивати.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Фортуна на стороні Близнюків. Доходи поступають з різних джерел, а зараз вони визначитимуться з найбільш перспективними. У першій половині вересня Близнюки можуть дозріти до купівлі автомобіля. Також вигідними будуть операції купівлі-продажу. З 19 по 21 вересня можливі фінансові прорахунки.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Період Діви сприятливий для вирішення робочих питань. Близнюкам потрібно постаратися утримати позитивну динаміку, яка є в професійній сфері, довести справи до логічного кінця. Нестриманість в словах з 5 по 7 вересня може викликати проблеми з керівництвом.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Після 12 вересня спілкування стане набагато інтенсивніше і зазнає ротації: з кимось із старих друзів контакти скоротяться, а з кимось вийдуть на передній план. Сплеск нових знайомств можливий з 19 по 28 вересня.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

З 4 по 12 вересня кращий відпочинок для Близнюків — спортивні командні ігри з приятелями або з молодшим поколінням. У вересні актуальнішими стануть інтелектуальні заняття.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на вересень 2016 року:

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *