Гороскоп на травень 2018 року Козоріг

Гороскоп на травень 2018 року Козоріг

Представники цього знаку зодіаку налаштовані дуже оптимістично, вони вміють вчасно взяти себе в руки. Козоріг уміє контролювати свої емоції і не прагне розповісти всьому світу, що у нього на меті. Зі сторони завжди здається, що ці люди завжди врівноваженні і їх зовсім нічого не тривожить. Насправді, так тільки здається.
Ця панночка не хоче виглядати безглуздо перед близькими і друзями, вона не хоче скаржитися і здатися слабкою. Для Козоріга важливо у будь-якій ситуації підтримувати амплуа сильної і незалежної, якій по плечу будь-які труднощі. «У тихому вирі біси водяться» — якраз про вас. Дивлячись в дзеркало, ви бачите людину, яка вкрай невпевнена в собі, але вона готова пройти цей шлях від початку і до кінця. Але ж неможливо все тримати в собі, рано чи пізно ви вибухнете.
На особистому фронті у вас спостерігаються колосальні зміни, ви звикли поводитися волелюбно, незалежно і дико. Тому, краще не ставити зайвих питань. Хто б міг подумати, що Козоріг здатен завести одночасно декілька романів. Ця красуня вміє поводитися з чоловіками гідно, вона звикла завжди бути в центрі загальної уваги, і компенсує, таким чином, свою невпевненість. За ваше серце готові боротися всі знайомі представники сильної статі. Вони явно мають до вас ніжні й ласкаві почуття. Вам тільки залишається влаштувати кастинг і обрати для себе найбільш відповідного симпатяжку. Але не ризикуйте спати з усіма. Інакше заробите венеричне захворювання, а потім доведеться довго і тяжко лікуватися, здавати аналізи. Воно вам потрібно? Будьте розбірливіші в чоловіках.

Сприятливі дні в травні 2018 для Козоріга: 2,3, 5, 7,9, 10, 14, 17, 19, 22, 23, 26, 28, 30, 31.

Любовний гороскоп на травень 2018 Козоріг

Не варто ризикувати і зв’язувати себе узами шлюбу з першим зустрічним чоловіком. Нехай він красиво говорить і добре до вас відноситься, але це не означає, що за нього можна виходити заміж. Малознайомим представникам чоловічої статі варто сказати тверде «ні», якщо ви не бажаєте неприємностей. Козорігам варто дотримуватися правила: якщо немає нікого цікавого на горизонті, краще присвячуйте вільний час собі коханій. Купідон схвалює ваш порив і пропонує записатися в перукарню, сходити на манікюр і змінити стиль одягу. Нові емоції дарують упевненість в собі і ось натовпи чоловіків проводжають вас поглядами. На цьому життєвому етапі краще відпустити ситуацію і не зациклюватися на тому, що навколо вас відбувається.
Головна інтрига закоханих Козорігів: чи наважиться обранець попросити вашої руки. Є бажання, щоб усе було романтично — він прискаче до вас на коні з букетом квітів, опуститься на одне коліно і благатиме вийти заміж. А ви розгубитеся, трохи потягните час і погодитесь стати його дружиною. Якби все було саме так, як намалювала ваша фантазія, у світі не було б самотніх жінок. Але, на жаль, чоловіки читати думки не вміють і краще обговорити цю тему з ним під час розмови. Ваші стосунки повинні пройти ще декілька випробувань і тільки потім можна наважитися на такі відчайдушні вчинки.
Сімейні пари занурилися в роздуми, їх з головою накрила переоцінка цінностей. Ви мало уваги приділяєте чоловіку і дітям, постійно пропадаючи на роботі. Варто змінити роботу, або намагатися перебудувати свій графік так, щоб був час ходити в кіно і театри з рідними людьми. Розділяйте роботу і особисте життя. Але сім’я завжди має бути на першому місці. Не плануйте ніяких важливих заходів на 15 травня, день молодика не обіцяє нічого хорошого.

Гороскоп фінансів на травень 2018 Козоріг

Останній весняний місяць буде для вас складним з моральної точки зору. Образи і розчарування переслідують Козорігів, і ніяк не вдається захистити себе від цих хвилювань. Здається, близькі люди вас зовсім не розуміють, але це не привід засмучуватися. Краще направте цю енергію в правильне русло, наприклад, в роботу. Можна сміливо просити у керівника новий проект, щоб відволіктися і показати все, на що ви здатні.
Народжені під цим знаком зодіаку жінки, не готові працювати за копійки. Вони завжди прагнуть бути кращими, першими і виглядати при цьому ефектно, вбиваючи наповал колег по роботі. Бурхлива енергетика допоможе вам привести нерви до ладу і добре зарекомендувати себе після виконання відповідальної місії. Вирішили піти у вільне плавання і почати свій бізнес? Тільки ніяк не вдається написати заяву на роботі? Травень 2018 допоможе вам розібратися в собі, а головним порадником стане чарівний Жовтий Собака. Він має дар переконання і готов у будь-якій ситуації вас підтримати.
Наприкінці місяця рекомендується хоча б днів на 5 взяти відпустку, щоб все обміркувати і прийти до правильного рішення. Міняйте свої звички, виходьте із зони комфорту, адже це саме те, що вам потрібне. Чим більше ви в собі і не наважуєтеся щось зробити, тим швидше летить час. Зміни завжди на краще, навіть якщо спочатку нічого не виходитиме. Потім ви звикните і відкриєте для себе безліч плюсів. 29 травня в повний місяць не рекомендується вирушати на ділові зустрічі, які поставлять вас перед фактом ухвалення складного рішення. Ви зможете зважити усі «за і проти» і в будь-який інший день оголосити свій вердикт.

Гороскоп здоров’я на травень 2018 Козоріг

Ви можете постраждати емоційно, якщо не стежитимете за своїм здоров’ям. Перші ознаки — депресії, нудьга і апатія. Нічого не хочеться, тільки лежати згорнувшись в ліжку. Козорігові здається, що він загнав себе у безвихідь — навколо не відбувається нічого цікавого і є бажання ридати в подушку. У вас накопичилося надто багато негативних емоцій, з якими складно впоратися самостійно. Всі хвороби від нервів — про це вам скаже будь-який лікар. Якщо ви часто піддаватимете себе стресам, то доведеться бігати по лікарям і здавати численні аналізи.
Серцево-судинна система дала збій, і займатися самолікуванням в такій ситуації немає сенсу. Замість того, щоб відправитися на прогулянку, ви прокручуєте в голові спогади і фантазуєте на тему подій, які ще не відбулися. Необхідно заповнити свою свідомість корисною інформацією. Як щодо того, щоб записатися на курси? Ви напевно хотіли стати щасливою власницею корисних навичок, і ось тепер настала ваша зоряна година. Можна дозволити собі випити келих вина.
Все повинно бути в міру. Дозвольте собі трохи розслабитися — стане набагато легше. Наприкінці місяця ви відчуєте себе краще, а доки доведеться працювати над собою. Нудно живеться? Час планувати свій вільний час, не вічно ж вам лежати під ковдрою в ліжку. Екскурсії, прогулянки по місту, кафе і театри — якраз те, що потрібно. Головне не зупинятися на досягнутому. Ви ж здатні тримати своє слово? Жінка-Козоріг належить до представниць прекрасної статі, які вміють себе красиво подати. Сміливо користуйтеся цією звичкою і налаштовувайте комунікаційні контакти з іншими людьми. Спілкування піде вам на користь, особливо якщо воно з представниками протилежної статі.

Гороскоп на травень 2018 року Козоріг

Читайте гороскоп на травень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на травень 2018 року Овен

Гороскоп на травень 2018 року Телець

Гороскоп на травень 2018 року Близнюки

Гороскоп на травень 2018 року Рак

Гороскоп на травень 2018 року Лев

Гороскоп на травень 2018 року Діва

Гороскоп на травень 2018 року Терези

Гороскоп на травень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2018 року Стрілець

Гороскоп на травень 2018 року Водолій

Гороскоп на травень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *