Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року ВодолійУ травні 2016 зустрічі з подругами можуть перетворитися на дискусійний клуб або інтелектуальні посиденьки. У травні не позбавляйте себе радості створити у будинку атмосферу свята. З 15 травня настане кращий час для спілкування з дітьми. Вирушайте на атракціони, виставки, спортивні заходи.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 2, 11, 16, 28 травня.
  • Складні дні для Водоліїв: 6, 14 травня.

Гороскоп на травень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 травня. Цей період обіцяє бути багатим на цікаві знайомства і любовні пригоди. Психологічного комфорту і гармонії в парі можна буде досягти з 4 по 7 травня. У інші дні декади доведеться шукати компроміси. Таємний прихильник дасть знати про себе не кращим для вас чином. Батьки можуть не схвалити ваш вибір партнера. Віднесіться до цього з розумінням, але і не давайте себе в образу.

З 11 по 20 травня. Дуже суперечливі дні в цій декаді — можливі як освідчення в коханні, так і сварки по дурницях. Намагайтеся не реагувати на претензії партнера, задійте свою чарівність і жіночий магнетизм. З 16 травня незвичний спосіб проведення часу, цікаві теми для спілкування, активний відпочинок можуть урізноманітити життя сімейних пар. Агресія і сперечання виключені, будьте м’якші з коханим.

З 21 по 31 травня. Ці дні можуть піднести декілька сюрпризів. Емоції і бажання робити те, що подобається, надмірна тяга до розваг несподівано спустошать ваш гаманець і викличуть сварки на матеріальному грунті. 28-29 травня є вірогідність закохатися з першого погляду або зачарувати того, хто вже давно оволодів вашим серцем. У цей період необхідно розвивати в собі уміння радіти життю і добре проводити спільне дозвілля.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Водолія

У справах сімейних ви будете чутливіші і активніші. Намагайтеся рішення домашніх проблем перевести з розряду обов’язків в задоволення. У цей період вашому благовірному може підвернутися вдача у вигляді підтримки в просуванні і фінансовій допомозі авторитетних покровителів. У дітей з’явиться необхідність побути наодинці, не заважайте їм в цьому. Спілкування з природою, музика, мистецтво також підуть на користь. Батьки будуть особливо ради вашій увазі до їх минулого, до історії вашого роду.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Водолія

У цьому зодіакальному періоді побоюйтеся стомлюваності і перенапруження від роботи з інформацією, стрімкої зміни настрою і дратівливості. Намагайтеся прислухатися до підказок свого організму і частіше відпочивати. Алергікам, астматикам бажано проводити профілактичні заходи.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Водолія

У цьому зодіакальному місяці ваша увага все частіше повертатиметься до думки про мету в житті, про професійну реалізацію. Вам непросто балансувати між домом і кар’єрою. Ухвалення рішення і початок нового життя краще відкласти, а зараз розберіться зі своїми пріоритетами. У травні вам можуть статися спокусливі обставини для отримання кредитів, іпотеки, для вкладення грошей у бізнес — будьте уважні! Бережіть своє майно.

Гороскоп на травень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Водолія

У цей період Водолій зробить пропозицію про спільне проживання. Зараз Водолій може захопитися ідеєю домострою. Загальні теми для розмов, комфортний побут і можливість усамітнитися будуть вагомим плюсом у ваших стосунках.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Водолія

У травні особливу увагу необхідно приділити здоровому харчуванню. У першу декаду травня слід бути уважним на дорозі, з гострими предметами, з вогнем. Для гарного стану лімфосистеми потрібно більше рухатися.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Водолія

Успіх багато в чому залежатиме від партнерів, від уміння грамотно розподілити обов’язки і побудувати систему заохочень. У травні потрібно бути уважним в роботі з грошима. У цей період додатковим джерелом доходу може стати викладання.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Водолія

Події, які відбуватимуться в житті Водолія, необхідно сприймати як уроки. Визнання його заслуг керівництвом буде приємною винагородою за працю.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Водолія

Сприятливий період для спілкування з друзями і примирення. Якщо в розвагах буде присутнім надмірний ризик і нездоровий авантюризм, це може мати негативні наслідки.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Водолія

Розваги в травні спричинять невиправдані матеріальні витрати. Друга декада травня сприятлива для відвідування культурних заходів, організації громадських святкувань і дитячих розваг. Особливе задоволення доставить досвід зробити меблі своїми руками, ремонт або що-небудь по дому.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *