Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року ТерезиУ травні 2016 року тверде рішення назбирати певну суму змусить вас бути економними у виборі способів розслабитися. Настільні ігри в крузі близьких, пікніки на природі, відвідування виставок цілком здатні зняти напругу з мінімальними витратами. Також ви можете організувати вдома караокі-клуб, чаювання з подругами, створення аксесуарів по авторському дизайну, малювання з дітьми. Такі види дозвілля принесуть усім значно більше душевного тепла, чим планові заходи.

  • Сприятливі дні для Терезів: 2, 4, 13, 15 травня.
  • Складні дні для Терезів: 1, 9, 17 травня.

Гороскоп на травень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 травня. Період не сприяє романтичним стосункам і пошуку судженого. Проте з потенційним женихом ви можете зустрітися на роботі. Але із-за гармидеру про своє щастя ви дізнаєтеся не відразу. У парах очікується притирання характерів, робота над вмінням прислухатися один до одного. Внутрішня напруженість може ослабитися пошуком гармонії в інтимному житті. Небезпека сварок і непорозумінь підвищується 2 і 8 травня.

З 11 по 20 травня. Побутові і матеріальні питання можуть стати причиною конфліктів з партнером. Потрібно навчитися не перекладати відповідальність на іншого, чітко розподіляти обов’язки, допомагати другій половинці. 11 травня вірогідний конфлікт, намагайтеся його уникнути. З 14 по 16 травня завдяки психологічному комфорту в парі ви зможете плідно вирішити багато питань. З 14 по 20 травня у вас може з’явитися таємний залицяльник.

З 21 по 31 травня. У партнерських стосунках буде набагато більше взаємопорозуміння, інтуїтивного вгадування бажань один одного. З 21 по 25 травня бережіть свою другу половину. Оточіть її турботою, розумінням, якщо потрібно — відрадьте вплутуватися в ризиковані заходи. Сприятливі зміни і події в амурних справах можливі з 25 по 30 травня. Але не будьте пасивні, адже ви самі ковалі свого щастя.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Терезів

Зібравшись з силами, ви зможете довести до кінця або виправити недоробки капітального ремонту. Вам буде складно порозумітися з дітьми, тому періодично можуть спалахувати конфлікти. Найбільшим подразником для них стане нерозуміння того, що відбувається у відносинах між батьками. Поясніть чадам, що дорослі не усе знають і теж вчаться прощати, домовлятися, виправляти помилки. З 2 по 18 травня дітворі підуть на користь походи у басейн. У чоловіка буде багато фінансових проблем. Допоможуть люди, яких він поважає.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Терезів

Зверніть увагу на своє здоров’я. Загостриться перебіг захворювань, знизиться імунний статус, викличе запалення, спровокує травми. Тому не варто перетруджуватись. Приймайте вітаміни, не займайтеся самолікуванням — проконсультуйтеся у лікаря.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Терезів

У травні з його двома затьмареннями слід проявляти обачність в грошових питаннях і не наважуватися на ризик і авантюри. Можливі невиправдані витрати, великі вкладення і покупки. У квітні варто чекати сприятливих змін в роботі. З 5 по 7 травня настане час оформити деякі усні домовленості письмово.

Гороскоп на травень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Терезів

Терези будуть завантажені роботою і пошуками можливостей поліпшити фінансове положення. Тому у них вірогіден підвищений рівень стресу і мало часу залишиться на своїх близьких. Також підвищиться його пристрасність.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Терезів

Терези можуть виглядати втомленими під гнітом життєвих завдань, які на нього навалилися. Тому Терезам варто збалансувати кількість часу на роботу і відновлення внутрішнього ресурсу. Погіршення здоров’я не варто ігнорувати і переносити на ногах, оскільки це може мати дуже неприємні наслідки.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Терезів

Період грошових труднощів переплітатиметься із сприятливими можливостями усе виправити. Із-за затьмарень не варто розпочинати глобальні зміни в економічній сфері. Найбільш складні фінансові рішення доведеться прийняти 1, 5, 20 травня.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Терезів

Трапиться нагода розширення виробництва, а для найманого труда — стабільний період. На початку травня сприятливі поїздки. З 12 по 20 травня атмосфера в колективі буде не дуже продуктивною і дружньою.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Терезів

Обертання серед людей притягне до Терезів нові корисні зв’язки і знайомства. Сприятливе відвідування клубів за інтересами, спілкування в інтернет-співтовариствах. У травні небажано входити в грошові взаємовідносини з приятелями. І краще зустрічатися з ними на нейтральній території.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Терезів

Жадання розрядки може надихнути Терезів на пошук екстремальних відчуттів або надзвичайних пригод. Головне дотримуватись при цьому усі необхідні умови особистої безпеки.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *