Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року ТелецьУ травні 2016 року більше часу проводьте з дітьми, але не за боротьбою з домашніми завданнями, а в приємній атмосфері. Закріпіть за собою імідж цікавої, веселої, життєрадісної мами. З 1 по 10 травня знайдіть пару годин для себе, не поспішайте з роботи додому: прогуляйтеся в парку, упорядковуючи в голові події минулого дня. З 11 по 24 травня обов’язково займіться собою, пройдіть курс масажу. Після 25 травня ви із задоволенням згадаєте про давнє хобі.

  • Сприятливі дні для Тельців: 1, 5, 20, 26 травня.
  • Складні дні для Тельців: 3, 6, 29 травня.

Гороскоп на травень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 травня. Це період романтичних зустрічей і приємних подарунків. Душевна близькість поєднуватиметься з чуттєвим потягом, особливо 4 і 9 травня. Ви ще раз переконаєтеся, що навіть невеликі знаки уваги, але від щирого серця, здатні творити чудеса. У подружніх стосунках проявляться дві протилежні тенденції: потреба один в одному і бажання наполягти на своєму. 1-2 і 5 травня ви не почуєте аргументи один одного, а з 3 по 7 травня у вас з’являться шанси помиритися.

З 11 по 20 травня. Протистояння планет загрожує спровокувати 12 травня конфлікт в подружній парі. 15 травня вас відвідають суперечливі почуття про ваші стосунки і розуміння шлюбу, але вже 17-18 травня усі сумніви розсіються. Ці дні обіцяють новий сплеск емоцій і любові. Вони також ідеально підійдуть для пошуку своєї другої половинки тим, хто поки самотній. Для цього вам потрібно у будь-якій ситуації залишатися собою, не боятися розкритися і позбавитися від неправдивої скромності.

З 21 по 31 травня. У зрілих стосунках переважатиме відчуття сімейної єдності і згуртованості. 23 травня випробує вас на уміння домовитися, йти один одному назустріч. Швидше за все, вам доведеться поступитися. 28 травня необережні висловлювання можуть стати причиною любовних розчарувань. Тому ретельно підбирайте слова і не беріть близько до серця миттєві спалахи гніву обранця.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Тельця

У вас дуже легко і природно вийде навести лад в домашніх справах, своєчасно організувати необхідні зміни в побуті і сімейних планах. Гармонія в стосунках буде дуже важлива для вашого чоловіка, тому в травні він прикладе максимум зусиль в цьому напрямі. Підтримайте його починання, якщо коханий сумніватиметься в правильності обраної стратегії. Пріоритети дітей часто мінятимуться, але головними стануть навчання, прагнення до нових знань і самоствердження.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Тельця

Цього місяця необхідно стежити за своїм самопочуттям. Численні несприятливі чинники приведуть до підвищених навантажень і виснаження організму. Важливо вчасно підтримати його. З 4 по 10 травня — найбільш стресовий час, в ці дні бажано вести спокійний спосіб життя. Також актуальні пасивні лікувально-профілактичні процедури: масаж, акупунктура, оздоровчі ванни, обгортання.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Тельця

Період сприятливий для вирішення будь-яких службових питань. Непорозуміння можливі з 1 по 3 травня. Після 11 травня розпочніть пошуки нової роботи, якщо не влаштовує нинішня. Начальство не почує ваших аргументів з 11 по 14 травня, проте відгукнеться 17-18 травня. Побутова техніка, придбана з 19 по 26 травня, не виправдає ваших надій.

Гороскоп на травень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Тельця

Телець виявиться на роздоріжжі між необхідністю йти на компроміс і бажанням наполягти на своєму. Це може породити деякі тертя і протистояння характерів. Проте потреба в справжніх, стабільних і довірчих стосунках допоможе Тельцеві знайти правильний вихід.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Тельця

Прагнення Тельця до активного способу життя натраплятиме на безпричинну слабкість. Спроби Тельця нехтувати власними відчуттями можуть ще більше виснажити його ресурси. Варто трохи відпочити і побалувати себе розслабляючими процедурами, вітаються лазня, лікувальні грязі, масаж.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Тельця

У квітні очікується прибуток від комерційної діяльності. З’явиться можливість зробити великі вкладення. З 1 по 14 травня уміння вчасно зорієнтуватися допоможе йому отримати матеріальну винагороду вже в середині місяця і тим самим зміцнити своє фінансове положення.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Тельця

Поведінка партнерів по бізнесу стане приводом для конфлікту, але правильна тактика Тельця і його витримка допоможуть усе улагодити. Керівництво не варто залучати до вирішення своїх проблем. З середини травня головним джерелом доходу буде офіційне місце роботи.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Тельця

З кращим другом поки не потрібно зустрічатися. Проте з іншими приятелями з 1 по 15 травня спілкування буде інтенсивним і душевним. Після свят фінансове питання стане причиною розбіжностей.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Тельця

У травні рекомендується поїздка на морі в компанії найближчих людей. У першій половині травня просто необхідно брати участь в масових заходах.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року :

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *