Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року СтрілецьКращим відпочинком для вас в травні 2016 року буде зміна занять і відчуття гармонії в сім’ї і на роботі. Сидіти без діла ви навряд чи зможете. Тому наведення ладу в оселі, приготування здорової їжі, в’язання нової кофтини — усе це гарний відпочинок для вас. Ідея змінити гардероб може вас відвідати несподівано після перегляду журналу мод і шопінгу з подругою. Особливо цінні речі краще купувати 1, 4, з 6 по 8, з 13 по 16 травня. Якщо у вас немає домашнього вихованця, вирушайте до друзів, у яких є тварини, або на пташиний ринок. Спілкування з братами меншими значно поліпшить ваш настрій і самопочуття.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 3, 7, 17, 27 травня.
  • Складні дні для Стрільців: 5, 12, 20 травня.

Гороскоп на травень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 травня. Активний робочий графік може вплинути на гармонію в сімейних парах. Проте романтичний вечір при свічках з гарною музикою і улюбленим блюдом здатен творити дива. Якщо ви самотні, ваша легкість в спілкуванні та уміння бути цікавою змусять колег придивитись до вас. Оптимізм і жадоба до пригод підштовхнуть до стосунків з симпатичним інтелектуалом, любителем подорожувати. У вас виявиться багато загальних поглядів і тем для обговорення.

З 11 по 20 травня. Ця декада принесе знайомство з людиною, яка надовго увійде до вашого життя. Обставини зустрічі можуть бути пов’язані з вирішенням поточних проблем на роботі, а закохувати в себе ви зможете дбайливістю і розумінням. Деякі леді 18 травня почують слова визнання і пропозицію руки і серця. Поспішати з відповіддю не варто, відповідальних рішень в період затьмарень краще не приймати. Почекайте наступного місяця. У шлюбі можливі розбіжності і нерозуміння.

З 21 по 31 травня. Уміння знаходити потрібні слова і поступатися тому, хто поруч, допоможе зберегти світ у вашому союзі. Квиток в театр або запрошення на виставку буде гарним проявом ваших почуттів. У цю декаду є усі шанси перевести стосунки на новий рівень, відчути глибину ваших почуттів. Якщо ж між вами розверзлась прірва, то ні офіційна реєстрація, ні народження дитини не з’єднають те, що не з’єднується в цей знаковий період. Зустріч, здатна перевернути ваше життя, може відбутися з 27 по 29 травня.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Стрільця

У травні вашому чоловікові знадобиться час, щоб побути наодинці зі своїми думками. Наодинці йому буде легше зрозуміти себе, переосмислити життя. Підростаюче покоління зацікавлять матеріальні питання. Намагайтеся пояснити дітям, що щастя не в грошах, а в умінні реалізувати власні таланти і не втрачати можливості. Батьки будуть вдячні вам за візити і спільно проведені вечори.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Стрільця

Проблеми з шлунково-кишковим трактом можуть привести вас до лікаря-натуропата. Здорове харчування, правильний режим дня, натуральний легкий одяг, гігієна, масаж і різні методи нетрадиційної медицини здатні зробити практично непомітним період загострень.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Стрільця

У травні можливі зміни як самого місця роботи, так і вашого відношення до того, чим ви зараз займаєтеся. Перша половина травня сприятлива для ведення переговорів, укладення договорів. На колишньому місці вірогідне підвищення. Друга декада травня обіцяє успіх бізнес-проектам в Інтернеті.

Гороскоп на травень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Стрільця

Стрільцю зараз не до амурних історій. Якщо ви з ним не колеги — адже тоді вам є що разом обговорити і від чого відпочити. Справ у Стрільця буде багато, і сили на романтику може не вистачити.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Стрільця

Традиційні хвороби трудоголіків (проблеми з шлунком, кишковиком і серцем) можуть атакувати Стрільця. Крім того, постійне перебування в стресовому стані спровокує хронічні захворювання. Не забувайте, що тільки справжня любов здатна творити дива. Оточіть Стрільця турботою.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Стрільця

Вдача в матеріальних справах багато в чому залежатиме від уміння домовлятися, переконувати і надихати. З другої декади травня можуть з’явитися союзники і фінансова підтримка з нових джерел. Повезе тим, хто зайнятий у видавничій і викладацькій діяльності.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Стрільця

Упродовж усього зодіакального місяця буде декілька можливостей поліпшити умови праці. Після 15 травня настане непростий період для тих, хто наймає персонал. Проте у службовців з’явиться шанс ближче підійти до керівництва зі своїми пропозиціями і проханнями.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Стрільця

На початку травня контакти з приятелями будуть виключно ділові. Але вже з 10 травня у Стрільця з’явиться можливість зустрітися з товаришами в невимушеній обстановці. Можливо, він стане учасником якого-небудь клубу за інтересами, і коло його спілкування розшириться.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Стрільця

У травні у Стрільця може виникнути ідея відправитися на автошоу, іподром або в приватну стайню. Якщо він колекціонер, то допоможіть йому організувати виставку його колекції для друзів.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *