Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року СкорпіонУ травні 2016 внутрішній стан забажає залучення до краси і естетики.Для цього краще всього підійде участь в культурних заходах і заняття мистецтвами. Робота над полотнами, ліплення, створення красивих і яскравих виробів дадуть масу задоволення і допоможуть створити рукотворні подарунки для знайомих. Відвідування перукарні і магазинів також залучить до краси. З 1 по 10 травня організовуйте своє дозвілля в компанії малюків. Каруселі, зоопарк, прогулянки — усе це принесе масу позитивних емоцій і їм, і вам.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 1, 6, 14, 19, 29 травня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 7, 18, 22 травня.

Гороскоп на травень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 травня. Більшість ваших думок і вчинків будуть пов’язані із стосунками. Якісь ваші особисті якості зажадають коригування. 2, 5 травня вірогідні сварки. Якщо вдасться здолати власну непоступливість, то цілком можливо отримати пропозицію руки і серця. Для вільних панночок видасться багато шансів познайомитися з привабливим чоловіком. Головне — не демонструвати холодну неприступність.

З 11 по 20 травня. Тенденції, які намітилися раніше, збережуть свою актуальність. Плутон усю декаду сприятиме новим цікавим знайомствам. 14 травня — гарний день для інтимних експериментів. Серйозну розмову заплануйте на 15 травня. З 16 по 19 травня не варто приймати рішення про заміжжя, знайомити жениха з батьками та інше.

З 21 по 31 травня. Осад від попереднього з’ясування стосунків може впливати на ваш настрій в цій декаді. З 28 травня психологічний клімат в сім’ї почне налагоджуватися. Піклуйтеся про коханого, допомагайте йому уникнути неприємностей.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Скорпіона

Актуальними стануть спільні виїзди на дачу, де доведеться попрацювати над майбутнім урожаєм або облаштуванням території. Під впливом сонячного і місячного затьмарень відношення з чоловіком будуть досить непростими. Спроби спільно прийняти важливі сімейні рішення навряд чи будуть плідними. Проте, якщо ви станете заохочувати інтерес своєї половинки до творчості, науки, спорту або подорожей, це посприяє гармонізації стосунків. Допоможіть дітям задовольнити їх допитливість.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Скорпіона

Періодично загострюватимуться погіршення здоров’я то одної, то іншої систем організму. У травні велика вірогідність нервово-емоційних перевантажень і, як наслідок, головні болі. Проявіть увагу до харчування, обмежте прийом алкоголю і ліків. З 9 травня ослабиться імунітет. З 15 травня незручність може спровокувати дрібні травми рук.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Скорпіона

При необхідності вам дадуть гарні рекомендації, які допоможуть вигідно влаштуватися. Ви отримаєте чіткість бачення своїх цілей і завдань, зможете реалізувати свої амбіції. Перша половина травня допоможе вам обійтися без витрат, оскільки близькі потурбуються про ваші потреби. Друга половина травня надасть вигідні фінансові можливості, неодмінно скористайтеся ними.

Гороскоп на травень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Скорпіона

Романтичні побачення окрилять Скорпіонів і допоможуть розкритися. Скорпіон, можливо, забажає проаналізувати стосунки і свої помилки, що особливо сильно відіб’ється на інтимному житті.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Скорпіона

Для відновлення здоров’я знадобиться підтримка і лікувально-профілактичні заходи. У природі Скорпіона — битися з життєвими знегодами. Проте йому варто поміняти свою тактику.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Скорпіона

З 2 по 4 травня планові фінансові операції пройдуть дуже гладко. З 11 по 20 травня партнери, договори, страховки стануть для Скорпіона джерелом вигоди. Після 15 травня комерція і інвестиції принесуть доходи. У Скорпіона з’явиться можливість придбати дорогі речі або зробити вагомі вкладення.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Скорпіона

Місяць травень пройде в копіткій підготовці угод, контрактів. Багато що залежатиме від його компаньйонів. Продуктивною для нього стане співпраця з держструктурами.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Скорпіона

У травні Скорпіон загалом спілкуватиметься і зміцнюватиме стосунки із співробітниками. У першій половині травня Скорпіон заручиться підтримкою союзників для реалізації своїх планів. З середини травня перевірені товариші всіляко допоможуть йому, а натягнуті стосунки можуть врешті-решт вибухнути скандалами.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Скорпіона

До середини травня Скорпіон віддаватиме перевагу спілкуванню з коханою. Також його можуть зацікавити різні курси. У Скорпіона з’явиться час на заняття зі своїм улюбленцем. З середини травня йому сподобається виступати в ролі тамади на вечірках у друзів.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *