Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року РибиУ травні 2016 року ви можете захопитися чимось новим, приміром навчитися водінню автомобіля або комп’ютерному дизайну. Також вас вабитиме романтика доріг. У першій половині травня ваш будинок може перетворитися на громадську приймальню або кімнату відпочинку для родичів, сусідів, знайомих. Після 10 травня вам забажається частіше влаштовувати сімейні посиденьки, щось міняти в інтер’єрі, прикрашати своє житло. З 8 по 10, з 27 по 30 травня сміливо плануйте відпочинок з колегами поза роботою.

  • Сприятливі дні для Риб: 4, 5, 17, 28 травня.
  • Складні дні для Риб: 11, 13, 18 травня.

Гороскоп на травень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Риб

З 1 по 10 травня. 1-2 травня можна гармонізувати стосунки в парі. Головне — не згадувати старі образи і не намагатися нав’язати власну думку і бачення ситуації. 3, 4 травня побачення з коханим буде пристрасним і романтичним. У вашому союзі важливий соціальний статус партнера і його матеріальні можливості. 5-9 травня зайва холодність або агресивність можуть спровокувати конфлікти в парі.

З 11 по 20 травня. У цю декаду доведеться показати усю свою майстерність в мистецтві спілкування. Можливі сварки і непорозуміння у взаємовідносинах з коханим 13, 15, 18, 19 травня. У ці дні не варто шукати підтримки у друзів, оскільки в їх компанії полум’я розбрату і нерозуміння може розгорітися ще більше. Інтуїтивність, спонтанність і оригінальність мислення 4 і 6 травня будуть вашими союзниками в побудові нового плідного союзу. 20 травня навіть найнезговірливіша людина прийме ваші умови.

З 21 по 31 травня. Надмірна вимогливість і увага до деталей здатні зіпсувати ідилію в парі 23, 28 і 30 травня. У ці дні шукайте компроміси, перевіряйте будь-яку інформацію, не спілкуйтеся з коханим, якщо ви агресивні. 21, 22, 25 і 29 травня буде легше зрозуміти один одного і знайти ключик до таємниць партнера. Дні 22-23 травня, проведені з обранцем, дозволять вам відчути себе як в справжній сім’ї. З 28 по 30 травня пристрасність і емоційність дозволять вам насолодитися інтимним спілкуванням з милим.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Риб

У травні можуть виникнути термінові питання, пов’язані з нерухомістю або з купівлею-продажем речей для будинку і сім’ї. У першу декаду травня можна планувати переїзд. Підростаючому поколінню навчання даватиметься непросто. Тема місяця для дітей — спілкування з друзями. 5, 8-9, 17-18 травня будьте уважніші до літніх людей. Повага до віку допоможе вам уникнути неприємних моментів і не помітити чужі недоліки.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Риб

Підвищене занепокоєння і нервозність будуть результатом ритму життя, який значно посилився. Урівноважити свій стан можна дихальними вправами, заспокійливими трав’яними зборами. У першу декаду травня варто бути уважною на дорозі, в побуті, оскільки вірогідне отримання травм. У періоди підвищеної емоційної напруженості з 3 по 6 і з 8 по 11 травня намагайтеся більше бути на свіжому повітрі.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Риб

Для тих, хто шукає роботу, це період не з кращих. Нові знайомства і зв’язки виникати можуть, але користь від них буде тільки в перспективі. Зараз краще визначитися з напрямом особового розвитку і професійного зростання. Непогано було б підучитися, розширивши список своїх навичок.

Гороскоп на травень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Риб

Не вимагайте від Риб веселих бесід. Може так статися, що у божевільному робітнику ритмі тільки поряд з коханою Риби зможуть розслабитися і насолодитися тишею. Не варто витрачати час на з’ясування стосунків, радійте кожній хвилині спільного відпочинку.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Риб

Приводів для звернення до лікаря не передбачається. Можуть дати знати про себе старі забиття або переломи. Настійно рекомендується відмовитися від шкідливих звичок.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Риб

Рішення, прийняті зараз, можуть мати непередбачувані наслідки. 1, 8-9 травня необхідно уважно перевірити ще раз сигналізацію, побутові прилади, електропроводку. У ці дні можливі матеріальні втрати в результаті непередбачених обставин. Після 15 травня з’являться додаткові джерела доходу.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Риб

У цьому зодіакальному місяці встановлення надійних ділових контактів і оформлення паперів зажадають великих зусиль, можливий обман і шахрайство. На роботі існує небезпека склок і пліток. У відрядженнях необхідно бути гранично уважним і перестраховуватися.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Риб

У першу декаду травня проблеми друзів зажадають вашої участі в їх рішенні. Ваша допомога буде просто неоцінима! Але не захоплюйтеся, адже домашніх справ теж ніхто не відміняв. Не сперечайтеся з приятелями занадто, хоча саме так народжується істина.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Риб

Автомобільні перегони як віртуальні, так і реальні можуть принести істинне адреналінове задоволення. Закордонні поїздки бажано відкласти до кращих часів.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *