Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року РакУ травня 2016 року на можливість серйозно розслабитися розраховувати не доводиться, використовуйте для відпочинку кожну вільну хвилину. Забажається випробувати нові відчуття, отримати свіжі враження. Для поїздки або розважальних заходів сприятливий період з 5 по 11 травня. Відпочинок у сімейному колі буде бажаним, але не завжди спокійним із-за нестабільного емоційного стану домочадців. Саме тому 1-2 і з 12 по 15 травня краще провести наодинці.

  • Сприятливі дні для Раків: 4, 10, 15, 29 травня.
  • Складні дні для Раків: 6, 19, 30 травня.

Гороскоп на травень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Рака

З 1 по 10 травня. Вас розриватимуть протиріччя. Спалахи пристрасті можуть змінюватися бажанням розлучитися назавжди. Якщо ви навчитеся контролювати свої емоції і надасте партнерові можливість пояснити свої вчинки і слова, то любов, безумовно, виграє. Цьому посприяють гармонійні аспекти планет. Нові знайомства також можуть мати подвійну природу: наприклад, перше враження про людину виявиться діаметральне протилежним до реальної картини.

З 11 по 20 травня. Ваша нетерплячість відлякує вдачу в стосунках з протилежною статтю. Ви занадто швидко подумки приміряєте до нового залицяльника образ батька сімейства. Звичайно, така поведінка вже з перших побачень насторожує чоловіків. Якщо ви змінюватиме тактику, то з 13 по 17 травня взаємні почуття отримають перемогу над страхами перед туманним майбутнім. З 16 по 19 травня ви притягатимете оточення товариськістю і чарівністю. У подружніх стосунках травень розпочнеться з непорозумінь, проте завдяки обопільному прагненню до сімейної гармонії вам вдасться досягти примирення.

З 21 по 31 травня. Спогади про минулі сердечні розчарування можуть прийти до вас з 22 по 25 травня. Необхідно ще раз проаналізувати минулі помилки, щоб не допустити їх знов у подібній ситуації. Під час підготовки до одруження можуть виникати перешкоди. Доведеться прикласти багато зусиль, щоб їх здолати.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Рака

Від домашніх турбот вас відволікатимуть громадські справи, проблеми подруг. Акуратніше поводьтеся з грошима. 1 і 13 травня можливі непотрібні витрати. Вашим нащадкам належить дізнатися, що таке конкуренція і суперництво, вчитися йти на компроміси і не мати в душі зла. Їм зроблять підтримку нові або не дуже близькі знайомі. А ось у чоловіка не відразу вийде знайти з дитиною спільну мову.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Рака

11 травня великий ризик інфекційного захворювання. Проте до середини травня змін у вашому самопочутті не передбачається. Намагайтеся дотримуватися режиму дня. З 25 по 30 травня можна пройти обстеження в медичних установах. Якщо планувалася госпіталізація, то краще провести її саме в ці дні.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Рака

У травні кар’єра має усі шанси піти в гору. Вірогідна грошова премія. У цей період успіх чекає представників творчих професій, а також зайнятих наукою і сферою туризму. З 3 по 11 травня не варто розпочинати нових справ. Підвищується вірогідність витрат у зв’язку з аварійними ситуаціями.

Гороскоп на травень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Одночасне жадання свободи і стабільних стосунків може остаточно збити Рака з пантелику. Якщо перестати вторгатись в його особистий простір і виявити цікавість до його мрій і бажань, то значно зменшите метання Рака.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Рак в гарній формі. Ослабити його життєвий потенціал можуть похмурі думки і невміння розподіляти сили. Рак повинен засвоїти, що після ударної роботи потрібен повноцінний відпочинок, інакше з часом все важче справлятися з щоденними обов’язками.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Зараз не час ризикувати грошима. Нерозсудлива поведінка може привести до втрати деяких джерел доходу. З 6 по 15 травня дивіденди очікуються від інноваційних технологій, комерції, продажу інформації, посередництва. Вигідне вкладення сил і засобів підкажуть приятелі.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Рака

У травні Раку краще буде вдаватися здійснення запланованого. Він зуміє утілити свої ідеї, і його зусилля не будуть марними. Ваш Рак має право розраховувати на підвищення на посаді або окладу. Успішним буде і власний бізнес.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Це період інтенсивного спілкування. З деякими приятелями Рак може надовго розійтися в думках, що принесе емоційне розчарування. Проте дуже скоро коло його знайомств розшириться.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Рака

У травні можна вирушати в далеку поїздку. Рак буде радий отримати в подарунок абонемент у басейн. Купівля спортивного інвентаря ризикує перейти в пристрасть. Участь у благодійних заходах допоможе Раку відчути свою необхідність і побороти недовірливість.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *