Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року ОвенУ травні 2016 року у Овна активізується жадання розваг. Шопінг має усі шанси стати вашим улюбленим способом розслабитися. Проте почуття міри ніхто не відміняв. Пам’ятайте, що ходіння магазинами і привітність продавців зовсім не зобов’язують вас до покупок. Після 8 травня вас поглине світ книг, вам обов’язково зустрінеться твір, який залишить незабутнє враження.

  • Сприятливі дні для Овнів: 1, 4, 14, 24 травня.
  • Складні дні для Овнів: 2, 9, 17 травня.

Гороскоп на травень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 Овен

З 1 по 10 травня. Ви привертатимете загальну увагу, тому не треба поводитися і одягатися зухвало. Особливий вплив Венери на ваш знак з 1 по 7 травня послужить розвитку романтичного спілкування, таємних побачень. З 7 травня прийнятніше проводити аналіз і роботу над існуючими стосунками, ніж шукати нових знайомств. Фінансові питання можуть стати каменем спотикання у вашому союзі. З 7 по 10 травня вам буде складно порозумітися, дочекайтеся слушнішого моменту.

З 11 по 20 травня. Вас чекає колосальна робота над собою і переосмислення багатьох аспектів вашого партнерства, у тому числі міри відповідальності один за одного. Період сприятливий для довірчого спілкування. Зараз самий час розповісти коханому про ваші бажання і переваги, у тому числі й інтимні. З 11 по 15 травня Овен легко знайде взаємопорозуміння з батьками вашої половинки. Значною мірою цьому посприяють цінні подарунки.

З 21 по 31 травня. Якщо ваші стосунки носять таємний характер, вони стануть джерелом душевного дискомфорту і породять відчуття зрадливості. Збільшене прагнення до спілкування з новими людьми полегшить пошуки супутника життя. Частіше бувайте в людних місцях, активніше зустрічайтеся і спілкуйтеся з друзями. З 26 по 31 травня вас може наздогнати любов з першого погляду.

Сімейний гороскоп на травень 2016 Овен

У найближчий період невідкладних справ по дому не передбачається, ви можете сміливо присвятити дозвілля хобі. Виникне необхідність економно розподіляти сімейний бюджет. Цю проблему доведеться вирішувати вашій другій половинці. Діти загострено реагуватимуть на відсутність взаємопорозуміння між батьками. Тому позбавте їх від подібних сцен: обговорюйте спірні питання наодинці, щоб не підривати батьківський авторитет. Велика вірогідність позапланових витрат, у тому числі на дитячі потреби.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 Овен

Особливих проблем із здоров’ям не передбачається. Організм може давати невеликі збої 5, 8 і 18 травня. Вони в основному будуть пов’язані з хронічними хворобами або нездоровим способом життя. Легкий комплекс фізичних вправ, який ви могли б виконувати за компанію з молодшим поколінням, краще почати з 9 по 16 травня. Так він швидко і природно увійде до вашого повсякденного життя.

Гороскоп роботи і грошей на травень 2016 Овен

З 1 по 9 травня сприятливий час для резюме, співбесід та працевлаштування. Також в ці дні можна затівати розмову про підвищення зарплатні. Періодично фортуна підкидатиме вам додаткові джерела доходу. З 13 по 19 травня гроші, на які ви розраховуєте, можуть затриматися на шляху до вас.

Гороскоп на травень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Овна

Овен, поза сумнівом, оцінить турботу про його фінансове становище і будь-які спроби заощадити. Овна задовольнить не лише підтримка його проектів, а й відсутність захмарних запитів у подарунках. З 6 по 16 травня для нього стануть днями самоаналізу і роботи над собою.

Тонус. . Гороскоп на травень 2016 для Овна

Головною складністю стане підвищена нервозність Овна. Він буде збудженим і балакучим. Якщо Овен не навчиться систематично перемикатися на інші види діяльності або відпочивати, стреси викличуть головні болі і спазми судин. Нерозбірливість в їжі також може стати причиною його поганого самопочуття.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Овна

У цей зодіакальний місяць Овен неодноразово опинятиметься в складній матеріальній ситуації. З 11 по 20 мая —золотий час, коли бізнес-проекти Овна з лишком окупляться. Проте в період затьмарень не слід жартувати з морально-етичним аспектом фінансової діяльності.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Овна

З 1 по 14 травня — кращі дні для працевлаштування. Овен може сміливо піднімати планку вимог — усі вони будуть задоволені. Кар’єрний ріст безпосередньо залежить від його попередніх заслуг і вчинків.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Овна

Спілкування з однодумцями може значно спустошити гаманець Овна з 1 по 10 травня. Додатковий стимул для розвитку отримає дружба, пов’язана з професійними інтересами.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Овна

У травні пріоритетами стануть заняття фізкультурою і турбота про тіло. Немало приємного клопоту доставлять домашні вихованці. З середини травня очікується приплив нової інформації.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року :

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *