Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року ЛевУ травні 2016 року з’явиться можливість відправитись в далеку подорож. Подруги складуть вам компанію для прогулянок. Травневі дні сприятливі для вдосконалення своїх талантів, майстерності. Ймовірно, ви навіть зможете заробити, продаючи результати своєї праці: вироби з бісеру, вишивки, мило ручної роботи. Для прийому гостей підійдуть дні з 7 по 9 і з 21 по 23 травня. Намагайтеся більше часу проводити з дітьми в загальних іграх, розвиваючих заняттях, в обговоренні своїх переживань і хобі.

  • Сприятливі дні для Левів: 4, 15, 23, 29 травня.
  • Складні дні для Левів: 2, 6, 27 травня.

Гороскоп на травень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Лева

З 1 по 10 травня. Нових знайомств виявиться не так вже й багато. Ви насторожено відноситиметеся до контактів з незнайомцями. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, можливі конфлікти. Саме тому не варто провокувати один одного хоча б з 1 по 3 і з 6 по 9 травня. Уникайте холодності, не скаржтеся батькам — це ускладнить ситуацію.

З 11 по 20 травня. Ніжні стосунки можуть затьмарити проблеми з самопочуттям. Тому не варто будувати занадто вже серйозні плани на перші побачення. Гострі перестрілки і боротьба характерів можуть проявити себе в сімейному житті повною мірою 11 і 15 травня. Намагайтеся дотриматися нейтралітету або провести ці дні на відстані.

З 21 по 31 травня. З 27 по 29 травня — сприятливий період для перспективних знайомств і обговорення теми майбутнього заміжжя. Друзі можуть зіграти в цьому не останню роль. Сімейні цінності, думка старшого покоління як і раніше впливатимуть на ваші стосунки.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Лева

Вдома може виникати безліч протиріч і негараздів. Облаштування комфорту зажадає серйозних зусиль від усіх членів сім’ї. Велика вірогідність конфліктних ситуацій з батьками.
У когось з дітей стан здоров’я зажадає обстеження і лікувально-профілактичних заходів. У травні молодше покоління може спробувати свої сили і заробити свої перші гроші. Старанна поведінка дітей стане приводом для купівлі домашнього вихованця. Після 9 травня чоловіку можна частіше доручати турботу про чада.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Лева

На самопочуття впливатимуть загалом шкідливі звички і зневага здоровим способом життя. Правильний режим дня та їжа допоможе поліпшити стан органів і систем. Актуальні вправи для зміцнення м’язів спини і збільшення гнучкості хребта. Добре б пройти курс масажу. З 2 по 5 травня— відмінний період для придбання зручних меблів для поліпшення стану спини.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Лева

Із співробітниками буде складно прийти до консенсусу, тому не варто сильно розраховувати на їх допомогу. У цей період рекомендують прислухатися до своєї інтуїції, а не стукатися в закриті двері з наполегливістю, гідною іншого застосування. У травні успішною буде творча, викладацька діяльність. Перша половина травня принесе додаткові вигоди від вашого службового становища. Можна зайнятися підвищенням свого професійного рівня. З 15 по 20 травня є шанс добре зарекомендувати себе перед начальством. З 25 травня чекайте преміальних.

Гороскоп на травень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Лева

Настрій Лева в цей період складно назвати романтичним. Він буде заклопотаний господарськими і побутовими питаннями. У будь-якому випадку не варто проявляти неповагу до його авторитету і почуття власної гідності. Інакше ризикуєте посваритися.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Лева

Енергії багато, але потрібно навчитися її контролювати, уміти економити сили. Тому що іноді після великої активності Лев відчуває себе спустошеним. Ілюзія всесилля може зіграти з ним злий жарт.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Лева

3-4 травня актуально вирішити банківські питання, які накопичились. З 9 по 13 травня зусилля Лева винагородяться. З середини травня його чекає фінансова вдача. З’явиться можливість продовжити фінансування вже початого будівництва або ремонту.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Лева

Варто враховувати дію затьмарень і не робити серйозних справ. У травні важливо мати чіткий план дій. Власне підприємство зажадає міцної руки і уміння чути свою інтуїцію. Після 15 травня можна робити дії, спрямовані на кар’єрний ріст.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Лева

1-15 травня Лев притягатиме у своє оточення важливих і цікавих людей. З 9 травня він зможе вирішувати багато своїх проблем завдяки новим знайомствам. Після 15 травня спілкування з однодумцями стане набагато більше. З’являться нові зв’язки.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Лева

Найцікавіше Леву буде в місцях масштабних шоу, народних гулянь. У травні відпочинком стане занурення у світ книг. У травні нехай Лев вибере собі хобі-клуб і присвятить йому свій вільний час. Можете скласти йому компанію.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *