Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року КозорігВідпустка, запланована на травень 2016 року, має усі шанси стати незабутньою. Ви можете поїхати в інше місто і там потрапити в дивовижну любовну історію. Сприятливо брати участь в різних міжнародних заходах, конкурсах, змаганнях. Не бійтеся проявляти свої здібності актриси. Дозвольте собі насолоджуватися життям, вчитесь любити себе. Разом з дітьми організовуйте похід в цирк, на атракціони.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 4, 5, 16, 27 травня.
  • Складні дні для Козорогів: 1, 15, 21 травня.

Гороскоп на травень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 травня. Гармонійному прояву вашої симпатії і любові може завадити почуття власності і хворобливі ревнощі. Ви будете здатні на несподівані вчинки, щоб завоювати серце коханого. Щоб уникнути сварок з ним і драматичних ситуацій намагайтеся знизити внутрішню агресію. Необхідно вчитися бачити ситуацію з різних точок зору, враховуючи не лише свої інтереси, шукати компромісні рішення. З 3 по 5 травня прислухайтеся до своєї інтуїції.

З 11 по 20 травня. Ця декада може пройти радісно і цікаво, якщо ви впораєтесь з бажанням самоствердитись і почнете поважати інших і прислухатись до їх думки. Щоб ваші партнерські стосунки були гармонійні, намагайтесь не порівнювати свого хлопця з батьком. Дуже важливо налагодити відносини із старшим поколінням і пробачити йому усі дитячі образи. Тоді ви зможете уникнути помилок і не створюватимете свою сім’ю за батьківською моделю. Важливу розмову краще запланувати на 14 травня.

З 21 по 31 травня. Ця декада подарує вам радість взаємного почуття. Можливе знакове знайомство на робочому місці або при виконанні службового доручення. 23 травня ви схильні ідеалізувати партнера і стосунки, тому дослухайтеся до порад з боку. Наприкінці декади стан закоханості може сколихнути у вас почуття здорового авантюризму. 28 травня дозвольте собі бути пристрасною.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Козорога

Щоб у будинку панувала гармонія, необхідно докладати зусилля усім учасникам цього «проекту». Атмосферу творчості і свята в сімейному гніздечку чоловік сприйме із задоволенням і навіть сам проявлятиме ініціативу в організації деяких заходів. На роботі у нього можливі труднощі, форс-мажори. Але він може розраховувати на допомогу друзів і несподівані доходи від колективних проектів або бізнесу в Інтернеті. Підростаюче покоління стане сміливіше висловлювати свої бажання і проявляти таланти. Дозвольте дітям бути самостійними, інакше вони почнуть домагатися свого неслухняністю.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Козорога

Початок травня несуть небезпеку нещасних випадків. Щоб цього не сталося, необхідно бути уважною і обережною. У ці дні підвищте фізичне навантаження, щоб перенаправити конфліктні енергії в позитивне русло. В середині травня можливе загострення хвороб серцево-судинної системи. Зверніть увагу на хребет.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Козорога

У травні уважно перевіряйте і контролюйте усе. що пов’язане з нерухомістю, купівлею меблів, проведенням ремонтних робіт. У першій половині травня від вас знадобиться більше самоорганізації і додаткова професійна освіта. Після 15 травня в колективі можливі непорозуміння. Ті, хто шукають роботу, можуть знайти відповідний варіант. Цей період сприятливий для людей творчих професій.

Гороскоп на травень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Козорога

У травні Козоріг може з трудоголіка перетворитися на найпривабливішого романтика. Його немов магнітом притягують любовні стосунки, піднесені почуття, пристрасні зустрічі. Козоріг досі не налаштований на серйозні стосунки з офіційним продовженням. Але хто знає, що буде.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Козорога

Козоріг переповнений енергією, бадьорий і упевнений в собі. У перший тиждень травня можливі напади нудьги і депресивних станів. Головне — не піддаватись депресії, а всіляко навантажувати своє тіло тренуваннями, а душу — медитаціями. Курс масажу і серія лікувальних ванн допоможуть понизити внутрішню агресію.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Козорога

Фортуна в цей період дуже оманлива, тому не варто ризикувати великими сумами і вплутуватися в авантюри. Усе, що може статися в цей зодіакальний місяць, носитиме повчальний характер. Якщо помисли Козорога були чисті, то послідує несподівана матеріальна винагорода.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Козорога

Справжні Козороги вміють працювати і досягати запланованого. У травні вірогідне підвищення по службі, визнання професіоналізму і авторитету. Можна організувати власний бізнес. Головне — усе ретельно продумати.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Козорога

У цей період з’являться приятелі, з якими вже давно не було контакту. Вони можуть бути корисні в професійній діяльності, дати ділову пораду. Кращий час для зустрічей — 7 травня.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Козорога

До чого лежить душа, про що мріялося в дитинстві, те, чого ніколи не пробував, — цим необхідно зайнятися Козорогу у вільний час. Різні спортивні турніри, стрибки з парашутом теж підійдуть.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *