Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року ДіваУ травні 2016 року забажається зануритися в іноземну культуру. Туристична поїздка може бути пов’язана з дорожнечею або іншими незручностями. Якщо не маєте час на вояж, можна організувати тематичну вечірку про улюблену країну. З 1 по 6 травня забажається пройтися по магазинах і зробити декілька покупок. У травні приділяйте більше уваги творчості. У період з 11 по 14 травня приймайте сольові ванни або їдьте на море. З 24 по 26 травня пориньте в читання езотеричної літератури.

  • Сприятливі дні для Дів: 5, 10, 23, 29 травня.
  • Складні дні для Дів: 3, 19, 27 травня.

Гороскоп на травень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Діви

З 1 по 10 травня. Ваш союз проходитиме випробування різними життєвими обставинами. Безумовно, пари, в яких міцні довірчі стосунки і взаємоповага, можуть навіть не помітити декілька вибоїн на життєвій дорозі. Ця декада підійме тему чесності, відсутності таємниць, які підривають принципи партнерства. З 1 по 5 травня доведеться вирішувати фінансові питання. Якщо вашим стосункам багато років, в цій декаді з’явиться шанс оживити їх. Шанс оживити їх новими враженнями, взаємною увагою і презентами представиться з 3 по 5 і з 6 по 8 травня.

З 11 по 20 травня. Усі складні ситуації в любовних стосунках матимуть підказку для вирішення проблемного питання. Це сповна можна буде відчути з 11 по 15 травня. Проте побачити вихід партнери зможуть, тільки коли гнів не затьмарюватиме бажання потурбуватися один про одного. Знайомство з потенційним лицарем вашого серця ви зможете зав’язати з 13 по 17 травня. якщо відправитеся в нові місця, робитимете ставку на розширення кругозору і досвіду.

З 21 по 31 травня. У романтичних парах буде багато внутрішньої роботи, роздумів про своє минуле і перспективи. Тертя з коханим можливі 13 і 18 травня. Проте якщо ніхто занадто не гарячитиметься, то непереборних труднощів не виникне. І завжди варто пам’ятати про почуття власної гідності.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Діви

Облаштування будинку зараз повинне стати не особисто вашою справою, а сімейною. Потурбуйтеся про те, щоб усі розуміли ціну такої копіткої праці. Це також допоможе усім відчути свою сімейність. Чоловікові потрібно буде більше проявляти комунікаційні таланти. Він багато пересуватиметься, а його інтелектуальний потенціал виявиться більш затребуваним. Діти вступлять в період спілкування, закоханості, потреби в іграх і відпочинку. Закликати їх до серйозності марно. Краще скоординируйте їх творчі ідеї.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Діви

Погіршення здоров’я можуть торкнутися мигдалин, щитовидної залози, слуху, лімфатичної системи. Серце варто поберегти у кінці квітня. Суглоби зажадають уваги до себе на початку травня. У ці самі дні відтік жовчі може бути ускладнений, тому в раціоні необхідно збільшити зміст свіжих фруктів, соків, висівок. Загальна слабкість може змінити ваші плани з 8 по 13 травня.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Діви

У травні складно буде знайти вигідну роботу, проте легко буде звільнитися з обридлого місця. З 1 по 3 і з 18 по 21 травня слід відкласти важливі і дорогі покупки. У кінці квітня варто підвести підсумки своїх фінансових справ, повернути борги, сплатити рахунки. Вдалими будуть придбання, зроблені з 27 по 29 травня. Також в ці дні можлива вигідна пропозиція по роботі.

Гороскоп на травень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Діви

Якщо бажаєте, щоб Діва приділяла вам більше уваги, виявіть щиру цікавість до його нових захоплень, до бажання розширити свій кругозір. У ньому боротиметься жадоба до знань і потреба в теплих, душевних стосунках з коханою.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Діви

Діві не варто переоцінювати свої можливості. Погіршення здоров’я можуть перейти в приховану фазу, але це не відміняє необхідності надавати підтримку своєму організму. Актуальні турбота про печінку і контроль артеріального тиску. Не варто також перевантажувати суглоби.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Діви

Гарною матеріальною підмогою стануть неофіційні підробки. На квітень не варто планувати придбання б/в транспортного засобу. З 10 травня заповзятливість Діви і службове становище дозволять збільшити доходи. Актуальне розширення свого бізнесу. Прибуток від авантюр або від азартних ігор можливий, але не надовго затримається в його руках.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Діви

Знервована атмосфера на роботі, безлад в справах, паперова тяганина виснажать нервову систему. Від поїздок виявиться мало сенсу. Пошуки нової роботи, спроби отримати підвищення або збільшення окладу краще робити після свят.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Діви

У спілкуванні, налагодженні нових зв’язків Діві доведеться скористатися підказкою інтуїції, оскільки багато знайомств можуть стати причиною розчарувань. Стосунки з кращим другом налагодяться.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Діви

Вами рухатиме допитливість і бажання вийти за рамки звичного. Далека поїздка стане найкращим способом це зробити. Діву можуть зацікавити різноманітні програми дистанційного навчання, поглиблення мовних знань.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *