Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року БлизнюкиУ травні 2016 року добре відправитись в санаторій або до моря. Вам життєво необхідно відволіктися від поточних проблем. Дуже дієвою буде терапія за допомогою ароматичних олій. Після свят вам забажається знову відчути інтенсивність життя і спілкування. Обирайте види дозвілля, які допоможуть вам хоч би на якийсь час опинитися в центрі загальної уваги.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 4, 9, 15, 27 травня.
  • Складні дні для Близнюків: 1,19, 24 травня.

Гороскоп на травень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на травень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 травня. З 1 по 4 травня характер взаємовідносин визначатиме ваша сором’язливість. Розвиток отримають союзи, засновані на романтичності і душевній єдності. З 4 по 6 травня у подружн пар настане період особливої довіри, бажання почути один одного і порозумітися. З 8 по 10 травня вам доведеться відмовитися від ідеалістичного розуміння почуттів і навчитися бачити речі такими, якими вони є.

З 11 по 20 травня. Яскравих подій і нових знайомств в цю декаду не передбачається. Навіть вже призначені побачення можуть бути скасовані. Існує два можливі сценарії розвитку стосунків: або коханий буде занадто поглинутий виробничими і бізнес-завданнями і вам належить передчувати майбутні зустрічі, або стан його здоров’я викличе ваше серйозне занепокоєння і турботу.

З 21 по 31 травня. З 22 по 24 травня ваш егоїзм може спровокувати неприємний розвиток подій і, як наслідок, деякий холодок в стосунках. З 26 по 30 травня є вірогідність нового знайомства і навіть любові з першого погляду, але для цього потрібно хоч би трохи змінити звичний ритм життя або імідж. Парам, які вирішили офіційно оформити своє партнерство, з 28 по 30 травня слід бути готовими до можливої плутанини в паперах, прикрим неточностям.

Сімейний гороскоп на травень 2016 року для Близнюків

Можливо, до вас нагрянуть у гості родичі або ви усією сім’єю відправитеся до них в інше місто. Вашого благовірного чекає багато рутинної роботи. Проте він зуміє раціонально розподілити свій час і енергію, і у нього вистачить сил на те, щоб прийняти участь у благоустрої житла. Для дитини настав період спокуси грошима. Тому, перш ніж давати на кишенькові витрати, поцікавтеся, на що чадо планує їх витратити. Молодше покоління також може проявити деяку недбалість по відношенню до своєї безпеки. Після 9 травня вдача буде до них прихильніша і допоможе в нових справах.

Гороскоп здоров’я на травень 2016 року для Близнюків

Період багатий загостренням хронічних хвороб і загальним погіршенням здоров’я. При перших симптомах звертайтесь до лікаря. Чим швидше ви це зробите, тим легше і точніше встановлять діагноз. Під ударом можуть виявитися ендокринна, лімфатична, видільна системи, гінекологія. У цей період рекомендується обстеження в стаціонарі, проведення планових операцій.

Гороскоп: робота і гроші на травень 2016 року для Близнюків

Від атмосфери в колективі залежать ваші успіхи на роботі. Намагайтеся викликати прихильність до себе співробітників. Для просування своїх ідей і спілкування з начальством більше підійде період з 1 по 7 травня. Перша половина травня сприятлива для співбесід. З 22 по 24 травня ретельно виконуйте доручення, уважно читайте інструкції, ваші промахи загрожують в майбутньому відбитися на кар’єрі.

Гороскоп на травень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на травень 2016 для Близнюків

Відкрито проявляти почуття Близнюки вирішаться тільки після 8 травня. Корективи в плани внесе погане самопочуття, тому Близнюки швидше нададуть перевагу тихій бесіді. У кінці квітня Близнюки серйозно підводитимуть підсумки своїх контактів з людьми і з коханою зокрема.

Тонус. Гороскоп на травень 2016 для Близнюків

Близнюки потребують відпочинку. Їх емоційний і фізичний стан можна назвати критичним, який потребує ефективних методів відновлення. Необхідно прислухатися до себе і змінити ритм життя: обов’язково відпочивати, і від спілкування у тому числі. Не перешкодить пройти медичне обстеження.

Фінанси. Гороскоп на травень 2016 для Близнюків

У грошовій сфері ситуація неоднозначна і суперечлива. Серйозні, вже налагоджені, бізнес-проекти продовжать себе окупати. Велика вірогідність доходів не оподатковуваних податками. Заробіток може значно зменшитися через проблеми із здоров’ям.

Робота. Гороскоп на травень 2016 для Близнюків

Чим вище займана посада, тим менше Близнюки відчують негаразди несприятливого періоду. Ситуація на роботі виявиться складною, колеги проявлять себе не найкращим чином. На щастя, сама справа не постраждає. Відрядження з 3 по 11 травня буде вдалим.

Друзі. Гороскоп на травень 2016 для Близнюків

Перспективними будуть стосунки, створені на душевному взаємопорозумінні і загальній життєвій філософії. Очікується жваве спілкування через інтернет, на форумах, присвячених новим і нетрадиційним методам лікування. В середині травня нещирі приятелі самі собою покинуть коло спілкування.

Дозвілля. Гороскоп на травень 2016 для Близнюків

Близнюкам забажається поринути у світ кіноновинок, зіткнутися зі світом витончених мистецтв. Можливо, виникне ідея сплаву по річці.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на травень 2016 року:

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *