Гороскоп на січень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2018 року Скорпіон

Червоний Півень ще не відійшов від своїх справ, а Жовтий Собака вже готов приступити до прямих обов’язків. Для Скорпіонів січень 2018 стане місяцем відкриттів. Жаляче створіння трохи приборкає свій запал і навчиться дослухатися до порад оточення. Вони й самі не проти передбачити майбутнє, їм повезло народитися з екстрасенсорними здібностями.
Добре це чи погано? Собака готов дивувати Скорпіонів щодня, і початок нового року обіцяє їм великі зміни не тільки в кар’єрі, а й в особистому житті. Дослухатися до порад господаря року можна і потрібно. Цей авантюрист поганого не порадить. Обов’язково варто розкласти все по полицях в січні 2018 року, розробити справжній план дій, завдяки якому вам вдасться досягти заповітних цілей.
Скорпіони — неординарні, творчі люди з оригінальними, іноді навіть занадто запаморочливими ідеями. Їм завжди вистачає впевненості розпочати нову справу і закінчити її. Імпульсивні, пристрасні і не готові йти на компроміси представники водного знаку налаштовані рішуче. Конкурентів Скорпіони швидко прибирають зі свого шляху, жалять нещадно і водночас обережно. З такими людьми приємно спілкуватися, вони різнобічно розвинені і є бажання взяти від життя все.
Комунікабельність Скорпіонів зашкалює, їх гострий язик завжди допомагає викликати прихильність оточення до себе. Представники цього знаку завжди досягають успіху, але тільки за однієї умови — якщо вони відповідально підходять до справи. Лінь може зруйнувати все в одну мить і тоді доведеться знову вибудовувати по цеглі. На особистому фронті як завжди бушують божевільні пристрасті і потрібно буде зробити вибір. Найголовніше — не розповідайте оточенню про свої плани, так буде набагато надійніше. Це стосується всього, не тільки особистого, а й робочих моментів.

Сприятливі дні в січні 2018 для Скорпіона: 4, 6, 11, 18, 23.

Любовний гороскоп на січень 2018 Скорпіон

Скорпіон один із найсексуальніших, невгамовних у своїх емоційних поривах знаків. З ними завжди цікаво, вони бувають непередбачуваними і це заводить. Прихильники вибудовуються в чергу щоб поспілкуватися із Скорпіонами, не кажучи вже про серйозні стосунки. Січень 2018 року порадує новими любовними пригодами.

Народженим в першу декаду Скорпіонам (24 жовтня — 2 листопада) слід дослухатися до порад Жовтого Собаки. Він підтримує вас в амурних справах і на допомогу вже летить Купідон. Можна сміливо фліртувати і стріляти очима, проте не варто заграватися. Колекціонувати прихильників можна і потрібно, але мають бути явні фаворити. Можна навіть провести кастинг на роль майбутньої другої половинки, влітку для вас прозвучить весільний марш.

Скорпіонам, народженим в другу декаду (3 листопада — 12 листопада) слід бути обережними з представниками протилежної статі. Вони вміють читати думки на відстані, просвічуючи вас своїм поглядом, немов рентген. Велика кількість прихильників — це не завжди добре, замисліться про це. Купідон вже стукає у вікно, він приберіг для вас одну стрілу. Важливо не прогавити свою другу половинку, інакше потім доведеться починати наново.

Скорпіони третьої декади (13 листопада — 22 листопада) повинні вирішити для себе: чи варто заводити серйозні стосунки? Прихильників навколо багато, але того самого єдиного і неповторного немає. Можна перевірити на міцність нерви прихильників, а отримати перемогу повинен самий гідний. В якості винагороди він отримає вашу руку й серце. Звичайно, не минеться без визнань у своїх ніжних і ласкавих почуттях. Вимоги до обранця не мають бути завищеними. Якщо ви продовжуватимете шукати принца, у кращому разі вам дістанеться кінь. Отже, всіх гарненьких принців вже розібрали непринципові панночки, які не звертають уваги на дрібні недоліки партнерів. Зірки шепочуть вам — саме час озирнутися і подивитися по сторонах: десь поруч ходить друга половинка.

Гороскоп фінансів на січень 2018 Скорпіон

Астрологи радять не розпочинати новий рік з фінансових вкладень, особливо це стосується несприятливих днів в січні. Повний місяць можна буде спостерігати 2 і 31 січня, молодик — 17 січня. У ці дні слід відмовитися від ухвалення будь-яких важливих рішень. Рік Собаки обіцяє процвітання і фінансове благополуччя, але тільки за однієї єдиної умови — гарна бізнес-ідея. Перш ніж вкласти усі свої гроші замисліться про те, чи варто ризикувати на цьому життєвому етапі? Свинка-скарбничка вже буде явно замала для заощаджень, час мати рахунок у банку і бажано в швейцарському. Скорпіон вміє заробляти гроші, і все це завдяки своїм численним талантам. Про слово бідність можете забути раз і назавжди.
Магічні елементи допоможуть вам направити енергію в правильне русло: статуетку бронзової жабки можна поставити в офісі. Найголовніше — свято вірити в її дію. Можна податися в письменники, почати римувати і дуже швидко великі видавництва зацікавляться вашими творіннями. Можна і картину намалювати, якщо муза відвідає і натхнення накриє з головою. Вам доведеться зробити складний вибір: змінити роботу і розпочати власний бізнес або продовжувати працювати на дядьку? Грошовий успіх у будь-якому випадку не змусить себе довго чекати, він буквально ходить за вами по п’ятах, і незабаром ви станете щасливим володарем великої суми. Січень 2018 відкриває нові можливості для Скорпіонів, головне не втратити момент і намагатися якнайскоріше впіймати Вдачу за хвіст.

Гороскоп здоров’я на січень 2018 Скорпіон

Дуже часто представники цього знаку піддаються паніці, їх накривають з головою напади тривоги. Собака пропонує декілька джерел позитиву і чудового настрою. Посилені фізкультурні навантаження вам точно ні до чого. Не будьте як усі пані, які готуються до літа, і намагаються привести фігуру до ладу. Навантаження мають бути невеликими, у поєднанні з правильним харчуванням — ось вам і ввесь секрет успіху. Йога допоможе розслабитися, тренер покаже вам пози, які можна буде виконувати перед сном. Народна медицина — це дуже цікаво, проте слід дослухатися до порад лікарів. Вони поставлять правильний діагноз і допоможуть позбавитися від негативних емоцій, які мають властивість швидко накопичуватися.
Застудні захворювання в січні ослаблять імунітет, головне споживати фрукти й овочі. В них міститься такий необхідний запас вітамінів і мінералів, який допоможе впоратися з недугою. Рік Жовтого Собаки пропонує вам трохи поекспериментувати зі своєю зовнішністю. Навчитися всім премудрощам професійного макіяжу ніколи не пізно, пам’ятайте про це. Фитнес, басейн і щоденні пробіжки вранці — можливість привести своє тіло і думки до ладу. Рекомендується розпочати сьогодні, не відкладаючи нічого на завтра. Тільки уявіть, вже за декілька тижнів ви отримаєте бажаний результат. Хіба не до цього необхідно прагнути? Скорпіони, ставте цілі і впевнено йдіть до них.

Гороскоп на січень 2018 року Скорпіон

Читайте гороскоп на місяць 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на січень 2018 року Овен

Гороскоп на січень 2018 року Телець

Гороскоп на січень 2018 року Близнюки

Гороскоп на січень 2018 року Рак

Гороскоп на січень 2018 року Лев

Гороскоп на січень 2018 року Діва

Гороскоп на січень 2018 року Терези

Гороскоп на січень 2018 року Стрілець

Гороскоп на січень 2018 року Козоріг

Гороскоп на січень 2018 року Водолій

Гороскоп на січень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *