Гороскоп на січень 2018 року Діва

Гороскоп на січень 2018 року Діва

Меркурій — керуючий знаків зодіаку Діви і Близнюків. Він дає прихильність до аналізу, Меркурій застереже від грубих помилок в січні, допоможе правильно зважити ситуацію.
Діви в січні набудуть душевної рівноваги, отримають відповіді на всі невирішені питання, і ці відповіді представників знаку безперечно порадують. Приходить час великих змін, необхідно звертати увагу на кожну дрібницю, яка відбувається у вашому житті, інакше ви ризикуєте пропустити щось дуже важливе для вас. У січні 2017 року активізуються старі знайомі — ті, з ким ви давно обірвали усі зв’язки, захочуть з вами відновити дружні або ділові стосунки, які стануть для вас у нагоді. У загальних рисах місяць обіцяє бути насиченим і покаже вам нові фарби сірих повсякденних буднів. Наприкінці місяця Діви особисто зустрінуться з пані Вдачею, і нарешті повірять в себе і свої сили. Не забувайте про те, що щастя любить тишу. Про свої досягнення і неймовірні успіхи не потрібно розповідати малознайомим людям. Ті, хто вас люблять, здогадаються про все самі, а від злих язиків краще триматися чимдалі.
Найбільш сприятливі дні: 15, 19, 26, 30 січня.

Любовний гороскоп для Діви на Січень 2018

На початку січнія представників знаку зодіаку чекає легкий флірт, без серйозних намірів. Упродовж місяця в зодіакальній зоні розташовується Марс і Плутон, які у свою чергу наділятимуть вас жадобою до пригод. Любовне листування, спільні подорожі, прогулянки під місяцем — ви проводитимете час з людиною, до якої не маєте сильних почуттів.
У самотніх Дів у середині січня підвищуються шанси зустріти гідну другу половинку для серйозних стосунків. Не зациклюйтеся на зовнішності обранця, звертайте увагу на інтелект і мислення. Майте на увазі, що 20 січня буде не найсприятливіший день для нових знайомств. Нічим гарним вони не закінчаться. Зірки говорять, що краще провести цей день без пригод, щоб уникнути можливих неприємностей.
Наприкінці місяця ви часто зустрічатимете красивих людей — на роботі, в транспорті, на вулиці. З деякими з них ви обміняєтеся контактами, а хтось залишиться у вашій пам’яті як ідеал краси. Ваша краса і унікальність притягне безліч прихильників.
Якщо у Вас є друга половинка, приділяйте їй більше уваги. Це розпалить вашу пристрасть. 30 січня повний місяць і це загострить питання особистих стосунків. Події цього дня допоможуть вам зрозуміти наскільки гарні ваші стосунки, і як партнер впливає на Вас.

Фінансовий гороскоп для Діви на січень 2018

Для заробітку і фінансових справ січень є благополучним. У вас з’явитися ряд можливостей, які можуть принести гарні результати. Використати можливість чи ні, — залежить тільки від вас. У будинку грошей Діви розташовується щедрий і справедливий Юпітер. Він вчасно шукає джерело доходу, щоб Діви не мали фінансових труднощів.
На роботі Діви будуть відмічені успіхом. Навіть проблеми і сутички з колегами будуть легко усунуті. Вдало пройдуть переговори, виступи і презентації. З керівництвом Дівам слід бути наполегливіше, побути трохи егоїстами, вимагати підвищення заробітної плати або премії за непосильний вклад. Брати відпустку в середині січня не варто — після виходу на роботу можливі серйозні проблеми з фінансовим положенням.
В останній декаді місяця спостерігається зростаючий місяць — гроші приходитимуть ще легше, ніж зазвичай. Обумовлено це допомогою зі сторони родичів, грошовим подарунком або заохоченнями на роботі. Легкі гроші необхідно також легко витратити, побалувати себе і своїх близьких.
Зірки обіцяють благополуччя в грошових питаннях 19 і 26 січня. Це відмінний час для великих покупок або оформлення кредиту.

Гороскоп здоров’я для Діви на січень 2018

Жоден з аспектів планет не чинитиме прямої дії на здоров’я представників знаку зодіаку Діви в першій декаді січня, тому можете розраховувати на відмінну фізичну, а також психологічну форму. Важливо при цьому дотримуватися умови розміреного способу життя. Це означає, що не потрібно перевтомлювати організм надмірними навантаженнями. Якщо ви ведете малорухомий спосіб життя, найвдаліший час для прогулянок на далекі відстані.
Вплив Юпітера може зробити дію на стан вашої шкірі в другій половині січня. Не приймайте сонячних ванн і уникайте надмірного попадання сонячних прямих променів.
В середині місяця відмовтеся від прийняття алкоголю — вплив повного місяця може притупити почуття міри.
Наприкінці декади відмовтеся від поїздок на автомобілі на далекі відстані. Головні болі можуть дати про себе знати настільки, що без ліків не обійтися. Зірки підказують Дівам, що варто звернути увагу на методику зцілення за допомогою «бабусиних» засобів. Вони допоможуть вилікувати навіть хронічні недуги, роблячи м’якший вплив на організм, ніж хімічні препарати.

Гороскоп на січень 2018 року Діва

Читайте гороскоп на місяць 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на січень 2018 року Овен

Гороскоп на січень 2018 року Телець

Гороскоп на січень 2018 року Близнюки

Гороскоп на січень 2018 року Рак

Гороскоп на січень 2018 року Лев

Гороскоп на січень 2018 року Терези

Гороскоп на січень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2018 року Стрілець

Гороскоп на січень 2018 року Козоріг

Гороскоп на січень 2018 року Водолій

Гороскоп на січень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *