Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року ВодолійДевіз в січні 2016 року — Бачити мету, вірити в себе і не звертати уваги на перешкоди. Вам необхідно підвищувати свій професійний рівень і розширювати коло знайомств. Вдача супроводжуватиме лише тих, хто сміливо йде назустріч своїм мріям і діє.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 5, 10, 11, 18, 22 січня.
  • Складні дні для Водоліїв: 8, 13, 14, 23 січня.

Гороскоп на січень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 січня. З 3 по 6 січня можуть виникати конфлікти і сварки з другою половинкою. Але якщо ваш союз заснований на взаємній довірі і любові, то ви зможете швидко і легко знайти компроміс. Не критикуйте надмірно партнера — це прямий шлях до розриву. У цю декаду у деяких пані може з’явитися таємний залицяльник. Він, швидше за все, виявиться пов’язаний з вашою роботою або улюбленою справою. 1-2 січня є вірогідність, що ваш обранець запропонує вам жити під одним дахом. Але будьте готові, що можуть виникнути якісь складнощі у вирішенні цього питання.

З 11 по 20 січня. З 2 по 6 січня завдяки своїй активності ви зумієте набути щастя в особистому житті. Сміливо запрошуйте того, хто вам подобається, на побачення, вам обов’язково дадуть відповідь взаємністю. З 17 по 20 січня є вірогідність, що вам запропонують руку і серце. У ці дні у вас з’явиться бажання створити ідеальні стосунки, і ви будете готові багатьом пожертвувати, щоб вашому партнерові було добре поряд з вами.

З 21 по 31 січня. Ця декада наповнена різними переживаннями, бурхливими з’ясуваннями стосунків і новими знайомствами. Ви схильні до крайнощів — від повного нерозуміння і критики коханого до повного підпорядкування партнерові. У парах може спливти безліч таємниць один про одного. Ви будете схильні замовчувати те, що відбувалося у вашому житті раніше. Для тих, хто досі не знайшов свою половинку, це період переосмислення себе, своїх потреб і цінностей. Може прийти чітке розуміння, який саме чоловік вам потрібний і чому ви досі його не зустріли.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Водолія

У січні буде складно знайти точки зіткнення з дітьми. Більше приділяйте уваги їх здоров’ю, можливі екстремальні ситуації. З 7 січня посильте свою пильність. Спілкування з іноземцями сприятливо вплине на розвиток нащадків. Намагайтеся налагодити дружні відносини зі своїми чадами, щоб вчасно присікти негативний вплив на них однолітків. До 19 січня усі виховні бесіди покладіть на чоловіка, оскільки він краще зможе дібрати потрібні слова і підтримати дитину. Придумайте заняття для усіх членів сім’ї, де кожен зміг би розкрити свій творчий потенціал. Приміром, освіжити передпокій або прикрасити вхід в квартиру. У січні ваш благовірний потребуватиме романтики не менше, ніж ви. Як можна частіше влаштовуйте чаювання для двох. У цей насичений святами місяць батьки частіше стануть запрошувати вас у гості. Їм важливо почувати себе в центрі подій і ділитися своїм життєвим досвідом. Якщо ви не в змозі забезпечити постійне спілкування, тоді організовуйте їм поїздку в здравницю. Там вони набудуть нових друзів.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Водолія

Зайва сентиментальність може підштовхнути вас до самокопання. Не потрібно себе жаліти, а ось розібратися у своїх комплексах варто. Песимістичний настрій необхідно перемикати на позитив. У січні важливо зайнятися психологічним станом. З 1 по 4 січня уникайте експериментів з електрикою.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Водолія

У січні вам таланитиме у всякого роду авантюрах. Ви можете вигравати в спорі і знаходити цінні речі. З 3 по 6 січня чекайте гостей. Січень сприятливий для подорожей. Друга декада місяця — для морських подорожей, відвідування різних творчих фестивалів. Захоплення психологією і таємними знаннями допоможе знайти гармонію в собі.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Водолія

Фріланс може привести до несподіваних результатів, приємних для гаманця і самореалізації. Останній тиждень січня обіцяє успіх творчим людям, а також тим, хто має відношення до лікарень і здравниць, податкових служб. В цей час керівництво здатне почути ваші прохання і побажання. Січень виявиться успішним для публічних виступів, рекламних компаній, викладання.

Гороскоп на січень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Водолія

Водолій зараз не налаштований афішувати стосунки. Закутуючи себе завісою відчуженості, він буде ще привабливіший для протилежної статі. Підіграйте йому, якщо він бажає зберегти ваш союз в таємниці. Зараз йому бажається флірту і інтриги.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Водолія

Цього місяця Водолій буде меланхолійний. Йому знадобиться час, щоб частіше бути наодинці. Можливе загострення хронічних захворювань. Йому бажано відмовитися від надмірностей. Дієта і спортивні навантаження допоможуть вашому партнерові бути у формі.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Водолія

З 3 по 7 січня не варто вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю і орендою. Робота за сумісництвом принесе пристойні гроші тільки у разі суворого дотримання усіх термінів виконання. У другій декаді січня можливі невиправдані витрати на розваги.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Водолія

У січні у вашого Водолія будуть усі передумови для успішного просування по службі і досягнення професійних висот: популярність, повага, визнання заслуг, прихильність начальства. Але підвищення на посаді необов’язково спричинить збільшення зарплатні.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Водолія

Перша декада січня пройде в активному спілкуванні з приятелями. Актуальною темою для обговорення, а можливо, і спільного проведення часу стануть різні тренінги з особового зростання. Після 9 січня йому знадобиться більше часу для себе.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Водолія

Новорічні свята— відмінний привід для відновлення стосунків з родичами, так що чекайте гостей. Вірогідне захоплення психологічними іграми, розгадуванням таємниць і загадок.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *