Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року ТерезиУ січні 2016 року Терезам необхідно навчитися розуміти власний організм, неодмінно зміцнювати його та іноді балувати. Працюйте над гнучкістю не лише тіла, а й мислення та емоцій. Це допоможе гармонійніше вибудовувати стосунки з людьми. Намагайтеся слухати себе, свою інтуїцію.

  • Сприятливі дні для Терезів: 11, 16, 20, 25 січня.
  • Складні дні для Терезів: 6, 13, 27 січня.

Гороскоп на січень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 січня. У стосунках з коханим вам доведеться узяти на себе відповідальність за спільне життя, взаємовідносини з батьками, дотримання сімейних традицій. Можливо, виникне необхідність орендувати житло. З 2 по 6 січня ваші почуття піддадуться випробуванням на уміння чути і поважати один одного. З 7 січня ваша любов допоможе здолати усі труднощі. На початку січня завдяки впливу Марса ви можете зустріти свого принца.

З 11 по 20 січня. Поїздки принесуть цікаве знайомство. 11 січня вам протипоказана самотність — це найбільш вдалий день для знайомств з шлюбною перспективою. 13 січня у коханого може виникнути необхідність терміново поїхати. Але оскільки зірки сприяють вояжам, ви цілком можете відправитися разом з ним. 14 січня на ваше амурне життя може вплинути участь в пізнавальних заходах, майстер-класах. З 17 по 19 січня побутові проблеми або втручання старших родичів здатні зіпсувати настрій.

З 21 по 31 січня. З 21 по 25 січня ваша привабливість значно зросте. Партнер чекатиме від вас винахідливості в інтимній сфері. 23 січня вам особливо згодиться ваша дипломатичність. Протистояння Урану утруднить ваше розуміння з коханим. Знайомства, що зав’язалися 12, 13, 18 січня, мають перспективу — заміжжя.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Терезів

Домашні питання цього місяця для вас на першому місці. Подруги візьмуть активну участь в сімейних подіях. У січні Меркурій посприяє загальносімейній далекій поїздці. З 9 січня ви зможете здійснити важливий і давно очікуваний намір: початок сімейного бізнесу, купівля меблів або побутової техніки. перепланування житла. З 16 січня у малюків підвищиться допитливість і бажання утілити свої нові знання і уміння в щось матеріальне. Скористайтеся випадком і навчіть їх якійсь корисній в господарстві справі: пришивання гудзиків, прикраса блюд, дрібний ремонт. У чоловіка на роботі вирішаться питання кар’єрного зростання.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Терезів

Самопочуття вас порадує. Для ефективних дій зі зміцнення здоров’я підійдуть періоди з 2 по 5 січня, з 9 по 12 січня. Будьте помірні в споживанні алкоголю (краще перейти на натуральні вина). Не зловживайте імпортними фармакологічними препаратами і БАД з екзотичної сировини, віддайте перевагу вітчизняним.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Терезів

Актуальне відвідування виставок, концертів, змагань, екскурсій. У період з 1 по 8 січня вирушайте в тир постріляти, можете прогулятися з подругою по торгових центрах. З 5 по 8 січня організовуйте свята не сімейного, а романтичного характеру. Відправте дітей до батьків або в тур з однокласниками, а разом з чоловіком влаштуйте собі приємне побачення. Бажання пізнати незвідане з 8 по 16 січня може подати ідею про похід до ворожки, але краще проведіть цей час з коханим.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Терезів

У цьому зодіакальному місяці ви зможете облаштувати своє житло за рахунок придбання гобеленів, дзеркал, шафи, холодильника та інших важливих речей для будинку. Проте з 5 по 9 січня покупки подарунків, дрібничок погано можуть закінчитися для вашого гаманця. На робочому місці атмосфера нагадуватиме домашню, особливо після того, як ви усе зробите за своїм смаком і принесете домашню випічку. Може поступити пропозиція про роботу за сумісництвом. Клопіт по облаштуванню сімейного бізнесу виявиться результативним. Відкривати рахунок у банку або переоформляти картку краще з середини січня.

Гороскоп вдачі на січень 2016 року для Терезів

З’єднання планет забезпечить везіння, фінансовий фарт, принесе якісні зміни в житлових умовах і посприяє створенню домашнього комфорту. Тритон Сатурну до Урану в першій декаді січня принесе вдачу в творчості, спорті.

Гороскоп на січень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Терезів

Любов стане крилами, які допоможуть Терезам чоловікам піднятися над усіма знегодами. Терези можуть важко сприймати побутові проблеми, але це змусить їх посилено працювати над своєю фінансовою незалежністю.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Терезів

Терези цілком добре себе почувають, що дозволяє успішно справлятися з будь-якими життєвими завданнями. Терезам варто стежити за якістю споживаної води, інакше можливі ускладнення в роботі нирок, лімфатичної системи або запуститься процес солеутворення.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Терезів

Прибуток принесе нерухомість. Можна робити великі покупки. Оформлення спадку вирішиться швидко. З 4 по 15 січня можна розраховувати на доходи від громадських акціонерних організацій. Період з 14 по 19 січня підходить для важливих справ.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Терезів

Претендентам на нове місце роботи можуть запропонувати два рівнозначні варіанти. З 2 по 8 січня товариші по службі зможуть підстрахувати і підтримати. З 8 по 11 січня актуальні важливі справи в роботі, справи йтимуть на лад, а перешкоди самоусунуться. Розмова з керівництвом складеться 14, 16 січня.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Терезів

Однодумці дуже часто буватимуть в будинку Терезів, можливо, навіть допоможуть з дрібним ремонтом, перестановкою. З 4 січня по 15 січня має сенс обговорити спільні ділові проекти. Свята можна провести разом з сім’єю кращого друга.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Терезів

Біг стане приємним розслабленням. Терезів може зацікавити тема зброї. Похід на відповідну виставку стане початком нового хобі. Бажання залучитися до екзотики надихне на купівлю туру в чужі краї.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *