Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року ТелецьУ січні 2016 року Тельці необхідно серйозно попрацювати над собою, а передусім — визначити, що для вас означають стосунки і як ви уявляєте свою роль у них. Витрачені зусилля повністю себе виправдають. У гармонійній парі ви досягнете більшого як матеріально, так і емоційно. Рідше думайте «я», частіше — «ми».

  • Сприятливі дні для Тельців: 10, 16, 20, 25, 30 січня.
  • Складні дні для Тельців: 6, 13, 27 січня.

Гороскоп на січень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 січня. З 1 по 8 січня вам захочеться ізяти тайм-аут у спілкуванні, щоб обдумати існуючі стосунки. Після 8 січня важливу роль у ваших сердечних спрвах зіграють друзі. Завдяки об’єднанню планет в цю декаду погода у домі і взаєморозуміння з чоловіком значно покращають. Для тих, хто тільки починає сімейне життя, саме час офіційної церемонії. Створений зараз шлюб обіцяє перерости в міцний союз любові і взаємоповаги.

З 11 по 20 січня. У другу декаду року ви любитимете весь світ, і він відповість вам взаємністю. Найімовірніше, ви знайдете свого єдиного в подорожі або серед іноземців. На цей період можна планувати заручення і весілля. З 11 по 15 січня — кращі дні для гармонізації стосунків з чоловіком. Непогано б організувати собі романтичну подорож і відправитися туди удвох. 16-17 січня вас може убити сильне почуття. Відгомони цієї пристрасті довго нагадуватимуть про себе, навіть якщо і не матимете продовження.

З 21 по 31 січня. Продовжиться період приємних амурних пригод і зміцнення існуючих стосунків. Навіть якщо ви ще не відійшли від минулих розчарувань, ні в якому разі не закривайтеся від світу. Тоді з 25 по 27 січня ви можете зустріти потенційного чоловіка. Намагайтеся бувати в місцях, які відвідують вчені мужі і керівні працівники. З 27 по 29 січня велика вірогідність зачаття дитини.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Тельця

У кінці січня позитивно вирішиться житлове питання. Для одних це може бути переїзд, для інших — далека поїздка усім сімейством. А можливо, до вас у гості приїдуть далекі родичі. В середині січня чоловіка чекає багато клопоту на роботі: доведеться бігати по інстанціях, їздити у відрядження, наводити мости з потрібними людьми. Тому на особливу допомогу по дому не варто розраховувати. У січні обов’язково сплануйте дозвілля дітей на канікулах. Краще догляньте за ними, оскільки з 2 по 5 січня вони можуть вплутатися в неприємну і навіть небезпечну історію. З 6 по 9 січня пом’якшуйте вибухонебезпечний настрій вашої другої половинки. Тільки в середині січня, коли чоловік зміцнить свої позиції на службі і в суспільстві, ситуація стабілізується.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Тельця

З 2 по 8 січня загальний тонус буде явно ослаблений. Вам необхідно підтримати захисні функції організму. З 12 по 17 січня можуть дати про себе знати нирки. Приділіть увагу нормалізації обміну речовин. Мінімізуйте вживання солодких і жирних блюд хоч би в середині місяця. Погане відношення до власного здоров’я з 22 по 24 січня може привести до госпіталізації.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Тельця

Кращим дозвіллям на початку січня стануть домашні вечори, проведені в сім’ї. Дуже весело зібратися навколо столу разом із дітьми за грою в лото, шашки або будь-яким іншим заняттям, яке дозволить вам відчути єднання. Січень сприятиме подорожам і любовним романам. 1 січня стане найщасливішим днем. Різдво краще провести удвох з коханим. З середини січня вітаються сімейні збори: походи у гості, застілля, спільна участь у святкових акціях міста.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Тельця

У січні ніякі підробітки не зможуть перекрити ваші грошові витрати. На період з 2 по 6 січня доводиться пік безгрошів’я, а потім ситуація стане стабілізуватися. Проте зберігайте пильність: 13-14 січня велика вірогідність штрафних санкцій. Договори, укладені з 15 по 17 січня, матимуть значну фінансову перспективу. Незадоволення платнею може вилитися в конфлікт з начальством і з 18 по 25 січня спричинити звільнення за власним бажанням.

Гороскоп удачі на січень 2016 року для Тельця

Аспекти планет на рубежі року принесуть успіх людям творчих професій і лікарям. Перебування знаку Козерога в Сонці, Плутоні, Меркурії сприятиме подорожам і розширенню ваших можливостей.

Гороскоп на січень 2016 для Тельця чоловіка

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Зараз важливо підтримувати в Тельці інтерес до вас. Дайте йому відчути, що ви — непрочитана книга, в якій він тільки трохи відкрив перші сторінки.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

У січні ослаблений організм Тельця не зможе протистояти хворобам. Радує тільки те, що і одужає він швидко, якщо вчасно почне лікування. До середини січня невміння правильно розподіляти сили і час може вилитися в нервові зриви і бажання відгородитися від всього світу.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

У січні не варто брати або давати гроші у борг, оформляти кредити. Фінансовий успіх чекає представників екстремальних професій. З лишком себе окуплять далекі поїздки, імпортування товарів, співпраця з іноземними фірмами і наукові розробки.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

З 6 січня у Тельця може з’явитись таємний покровитель. Різдво бажано провести в переговорах про співпрацю. На пошук нової роботи в іноземній фірмі має сенс вирушати після 19 січня.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Подорожуючи, Телець значно розширить коло знайомих з різних міст і країн. Хтось із лукавих приятелів може спробувати залучити Тельця у фінансову аферу. З 12 по 15 січня можна запросити друзів на домашнє застілля.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Новий рік краще всього відмічати шумно, весело і в компанії близьких за духом людей. У січні особливе задоволення Тельцю доставить подорож в далекі країни, заняття спортом і читання розумних книг. 15-17 січня він буде налаштований провести з коханою.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року :

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *