Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року СтрілецьУ січні 2016 року не протиставляйте себе, особисті амбіції і мрії своїй сім’ї. У першому півріччі Стрільцям просто необхідно набути щастя в любові, досягти успіху у вихованні дітей і в умінні знаходити спільну мову з людьми. У другому півріччі ви зможете розкрити свій творчий потенціал.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 6, 10, 12, 20 січня.
  • Складні дні для Стрільців: 3, 8, 25 січня.

Гороскоп на січень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 січня. Намагайтеся уникати конфліктів зі своєю другою половинкою, шукайте компроміси. Звичайно, це непросте завдання. Але якщо в пориві гніву не зумієте себе стримати, то можете серйозно пошкодувати про сказане. Після 6 січня з’явиться багато нових можливостей для знайомств. Фліртуйте сміливо і у вашому житті з’явиться цікавий чоловік. А Різдво неодмінно зустріньте у великій компанії друзів, обов’язково з коханим.

З 11 по 20 січня. Період приємних зустрічей продовжиться. З 11 по 15 січня завдяки впливу Марса вам стане легше спілкуватися з протилежною статтю, вам забажається любові і уваги. Не чиніть опір почуттям. 11 січня в сімейних стосунках буде повна ідилія. 13 січня не беріть близько до серця слова чоловіка, його мета — навмисно вас образити. З 15 по 17 січня інтригуйте обранця, будьте непередбачуваною. 16 січня обов’язково влаштуйте романтичну вечерю.

З 21 по 31 січня. Головною метою цієї зодіакальної декади стане бажання урізноманітнити вільне проведення часу з коханим. Обирайте для побачень цікаві небагатолюдні місця. В середині січня спільний вояж з чоловіком допоможе вам краще зрозуміти один одного. З 21 по 25 січня сміливо наважуйтеся на експерименти в сексі. Розпрощайтеся з усіма своїми забобонами. Те, що твориться в спальні між двома люблячими людьми, святе, доречне і природне.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Стрільця

Ви з радістю і ентузіазмом займатиметесь домашніми справами. Частіше зустрічайтесь з друзями сім’ї. У професійній сфері вашому чоловікові доведеться приймати складні рішення, проте його вміння вдумливо підходити до робочих питань допоможе йому впоратися навіть з непередбачуваними проблемами. Особливо уважним чоловікові варто бути 6 січня і 13 січня. Допоможіть дітям знайти практичне застосування їх захопленням, щоб вони відчули себе корисними. Креативні ідеї ваших нащадків допоможуть їм досягти успіху або визначитись з вибором майбутньої професії. Свята — доречний час для встановлення невимушених стосунків з сусідами, щоб в майбутньому легше було вирішувати виникаючі непорозуміння.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Стрільця

З 2 по 8 січня є вірогідність загострення хронічних захворювань, тому намагайтесь дотримуватись правильного розпорядку дня і не переїдати. З 3 по 6 січня можливі запальні процеси гінекологічного характеру, одягайтеся тепліше. З 13 по 19 січня обмін речовин навряд чи зможе працювати на повну потужність, тому слід проявляти обережність. Уміння прислухатися до власного організму допоможе вам уникнути багатьох неприємностей.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Стрільця

Купівля подарунків цього місяця стане приємним, але дуже марнотратним заняттям. З 2 по 5 січня ви можете піддатись на умовляння дітей і купити акваріум з екзотичними рибками. Кінець року дасть поштовх записатись на йогу, цигун або тренінги по езотериці. У період з 6 по 17 січня сміливо утілюйте будь-які свої креативні задумки з декору будинку. Активного відпочинку вам забажається в середині січня. Це може бути і пробіжка на лижах, і сноуборд.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Стрільця

Джерела доходів урізноманітняться, сміливо ходіть на співбесіди, розмовляйте з керівництвом про підвищення. Найбільш вигідні пропозиції почнуть поступати з 9 січня. Вирішувати фінансові питання бажано з 12 по 15 грудня, а також з 20 по 23 січня. Намагайтеся контролювати покупки, які ви робите, інакше ризикуєте до місяця кінця залишитися на мілині.

Гороскоп на січень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Стрільця

Стрільцям потрібні увага і підтримка від дорогої його серцю жінки. Складнощі в стосунках можуть виникати із-за надмірних фінансових апетитів, не вимагайте від нього дорогих подарунків. З 1 по 7 січня є вірогідність зробити пропозицію руки і серця.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Стрільця

Не варто нехтувати профілактичними процедурами. Здоров’я Стрільця вимагає уваги і відповідального відношення. У січні є схильність до застуди, тому бажано тепло одягатися і менше часу проводити на холоді. З 9 січня рекомендується ретельніше стежити за харчуванням.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Стрільця

У січні 2016 можуть виникнути складнощі на роботі, а також при укладенні угод. До 6-7 січня у Стрільця вийде заробити велику суму. Питання про підвищення окладу можна сміливо обговорювати 8 січня.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Стрільця

Січень сприятливий для пошуку перспективнішого місця праці. У новому році з’явиться багато можливостей для кар’єрного зростання. Головне, щоб Стрілець не боявся брати на себе відповідальність. У нього усе вийде.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Стрільця

Після 9 січня приятелі зможуть зробити істотну підтримку в пошуку нових джерел доходу. Для запрошення друзів у гості краще вибрати період з 9 по 11 січня. Після 12 січня коло знайомств, швидше за все розшириться. Стрільця притягатимуть люди творчих професій.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Стрільця

Стрілець зацікавиться інтернет-технологіями або радіо-справою. Нове хобі настільки захопить, що він навряд чи забажає багато подорожувати. На початку січня у вас вийде вмовити свого Стрільця на похід в магазин чоловічого одягу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *