Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року СкорпіонУ січні 2016 року не протиставляйте себе, особисті амбіції і мрії своїй сім’ї. У першому півріччі Скорпіонам просто необхідно набути щастя в любові, досягти успіху у вихованні дітей і в умінні знаходити спільну мову з людьми. У другому півріччі ви зможете розкрити свій творчий потенціал.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 3, 12, 17, 26 січня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 8, 21, 29 січня.

Гороскоп на січень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 січня. Ви відкриті для спілкування з протилежною статтю. З вами буде легко і приємно, що притягне до вас багато нових прихильників. Крім усього іншого, їх спокусить ваше уміння поєднувати в собі несумісне. Також проявіть чудеса дипломатичності і шанобливості по відношенню до настирних залицяльників. З 2 по 7 січня серйозні почуття спричинять відповідальні кроки. У ці самі дні в подружніх стосунках фінансова тема може стати причиною протистояння і нерозуміння.

З 11 по 20 січня. Продовжуйте активно проявляти себе в усіх сферах життя: бувайте на публіці, сміливо виступайте третейським суддею в спорах. Це зробить вас ще яскравіше і дозволить вашому принцові помітити вас здалека. 11—12 січня велика вірогідність приємної зустрічі в компанії друзів або людей, пов’язаних з вами загальними завданнями. Також знайомство може статися при якихось нетривіальних, екстремальних обставинах. Тому така зустріч не відразу усвідомлюється вами як романтична перспектива. Після 10 січня очікуються зміни на краще в житті.

З 21 по 31 січня. «Хто шукає, той знайде» — такий девіз цієї декади. Практично скрізь, де ви з’явитеся. вас може чекати приємна зустріч, тому не варто сидіти удома на печі. 23-24, а також 25-28 січня доля підготує вам масу нових знайомств з чоловіками, серед яких принаймні один буде дуже серйозно налаштований. Хтось з них цілком може претендувати на звання вашого супутника життя.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Скорпіона

З 3 по 6 січня ви з блиском впораєтеся з усім домашнім клопотом. Проявляйте обережність в спірних питаннях з сусідами, оскільки можуть виникати прикрі непорозуміння 6 січня. Багато дітячих справ і захоплення принесуть добрі результати, успіх і можливість досягти чогось більшого. Старшокласники серйозно замисляться про перспективи своєї освіти. У вашої другої половини цей місяць, особливо після 9 січня, ознаменується розширенням можливостей в реалізації себе, своїх ідей і творчості. 13 січня здоров’я благовірний зажадає особливої уваги.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Скорпіона

Послаблення імунітету може бути спровоковане рідкісним провітрюванням приміщень, алергенними чинниками, палінням. Загострення захворювань можливе з 2 по 7 січня. Якщо вдасться протриматися ці дні, то далі січень порадує гарним самопочуттям. Дні з 11 по 13 січня підходять для початку оздоровчих процедур.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Скорпіона

Увесь місяць актуальні поїздки, прогулянки, походи. Запишіться на пізнавальні курси або тренінги особового зростання. Це дозволить розширити коло знайомств і кругозір. Читання гарних книг стане виправданим у вільний час. З 2 по 8 січня приділіть особливу увагу дітям. З 11 по 16 січня проводьте час в шумних компаніях, в товаристві друзів. З 18 по 21 січня актуальний похід у басейн. З 15 по 18 січня займіться своєю зовнішністю, процедурами для підтримки тонусу, оновленням свого гардеробу.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Скорпіона

Січень виявиться навіть більш спустошливим періодом, ніж передбачалося. Так, наприклад, неуважність може привести до штрафів, держструктури можуть затримати виплату субсидій. На початку року акційні розпродажі підштовхнуть вас до купівлі побутової техніки. Ваші матеріальні можливості вже покращають завдяки допомозі батьків. Може поступити принадна пропозиція про роботу вдома. Перша половина січня допоможе влаштувати свої фінансові справи. Також вірогідні вигідні операції з нерухомістю.

Гороскоп вдачі на січень 2016 року для Скорпіона

Взаємодія Сатурну з іншими планетами підвищить вашу комунікабельність. Успіх принесе посередництво, поїздки. В першій половині січня ви зможете добре вирішити деякі питання з нерухомістю.

Гороскоп на січень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Скорпіона

Скорпіон зможе нарешті відкрито заявити про свої почуття, озвучити те, що відчуває. І зізнається, що навіть готов пожертвувати своєю свободою, поступитися деякими звичками заради того, щоб бути з коханою завжди поруч.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Скорпіона

Січень зажадає зміцнення захисних функцій організму. Не варто запускати застуду, оскільки вона може швидко уразити усю дихальну систему і викликати ускладнення. 3 січня слід берегти голову від травм, а 13 січня — не піддаватися стресам, бути оптимістом.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Скорпіона

У січні з’явиться можливістю великого прибутку. Після 11 січня вигідним буде страхування транспорту, оформлення банківських паперів. Період стане підготовчим в переході на новий рівень заробітків.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Скорпіона

Період сприятливий для службових поїздок і аудієнцій у боса. Дні з 5 січня по 19 січня ознаменуються облаштуванням офісу, організацією бізнесу. У січні гармонійніші контакти з податковою, також можливе надання службового житла. З середини січня — добрий період для відкриття своєї справи.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Скорпіона

Зустріч Різдва навряд чи пройде без участі кращих друзів. З 1 по 7 і з 14 по 19 січня коло спілкування може значно розширитися.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Скорпіона

З 1 по 3 січня Скорпіон може зважитися на божевільний вчинок, про який давно мріяв, але не наважувався втілити. Наприклад, купання в ополонці. З 7 по 12 січня може відбутися романтичний похід в кіно на місця в задньому ряді.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *