Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року РакУ січні 2016 року Раки повинні вчиться аналізувати події, які відбуваються у вашому житті, і приймати зважені рішення, керуючись логікою, а не емоційними сплесками і миттєвими бажаннями. Проявляйте турботу про близьких, але не забувайте і про своє здоров’я. Вас чекає успіх в різних сферах життя.

  • Сприятливі дні для Раків: 3, 9, 12, 17, 19, 24, 30 січня.
  • Складні дні для Раків: 2, 15, 21, 28 січня.

Гороскоп на січень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Рака

З 1 по 10 січня. Початок року посприяє вашому розкріпаченню, бажанню пофліртувати і навіть вплутатися в амурні авантюри. У цю декаду ваш стан закоханості досягне піку за останні декілька місяців. Ви буквально купатиметеся в чоловічій увазі, і якщо ваше серце ще вільно, то є усі шанси зустріти свою половинку. З 2 по 7 січня чоловік з іншого міста або навіть країни може не лише закохатися, а й зробити пропозицію. Незважаючи на стрімкий розвиток подій, це рішення не буде легковажним. 6 січня грошові проблеми поселять розбрат між подружжям, але до 10 січня сварки припиняться.

З 11 по 20 січня. Любов так само правитиме балом, проте службового роману краще уникати. Незаміжні пані можуть знайти коханого у своєму найближчому оточенні. З 16 по 18 січня аспекти планет внесуть в стосунки з чоловіком напругу, яка залежно від вашої поведінки може перейти як в скандал, так і в пристрасні обійми. Під їх дією вам забажається, щоб в зустрічах були присутніми елементи таємничості.

З 21 по 31 січня. У вас з’явиться шанс зустріти свого принца, але для цього потрібно частіше бувати в людних місцях. Також це сприятливий період для заручення і заміжжя. Шлюби відрізнятимуться вірністю і щирістю, але вам необхідно приборкати зайву емоційність і запальність. Спонтанна сварка або образа з 22 по 24 січня загрожує порушити подружню ідилію. Остаточне примирення настане 27 січня. Це гарний день для інтимної близькості як для пар із стажем, так і для тих, хто на початковій стадії роману.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Рака

Якщо ваш шлюб тріщить по швах, то можна поставити завершальну точку. Парам, де немає проблем у взаємопорозумінні, варто тимчасово відкласти побутові турботи і знайти час для романтики, спільних прогулянок, походів в кафе, ресторани, розважальні центри. Частина таких виходів у світ можна вчинити з дітьми — це послужить зміцненню сім’ї. З 6 січня заняття спортом і участь в самодіяльності допоможуть нейтралізувати надлишок енергії ваших нащадків. Можете доручити їм організацію домашніх різдвяних урочистостей. Вони успішно впораються. З 15 по 18 січня знадобиться ваш контроль за їх безпекою.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Рака

Берегти себе варто з 2 по 7 січня, з 12 по 14 і 29 січня. У ці періоди самопочуття і загальний тонус можуть різко погіршитись, не відкладайте візит до лікаря. Намагайтеся відразу купірувати запальні процеси і перші симптоми інфекцій. На початку року ваша нервова система виявиться особливо вразливою. Будьте уважні до того, що ви їсте. Варто виключити з раціону майонез, жирну їжу. Стежте за терміном придатності продуктів.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Рака

Продовжуйте надавати перевагу естетичним напрямам дозвілля, підвищенню свого культурного рівня. Участь коханого буде просто потрібна в усіх ваших справах. З 5 по 11 січня оберіть день для походу по магазинах. 15-16 січня можна вчинити пізнавальну поїздку в межах міста або області. Для закордонної подорожі оберіть тур, який включає відвідування відразу двох країн.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Рака

Астрологічний місяць сприятливий для тих, хто займається консультативною діяльністю, індивідуальною роботою з клієнтами. Будуть виправдані очікування коштовних подарунків від партнера. 6 січня на роботі може вибухнути справжня буря. Проявіть витримку, намагайтеся морально підготуватися до гніву керівництва. Вже в середині січня намітяться зміни на краще.

Гороскоп вдачі на січень 2016 року для Рака

Тригон місяця до Нептуну допоможе на початку року знайти роботу за покликанням. Під впливом з’єднань планет гармонізується сфера стосунків, виникне взаємопорозуміння з партнером. З одного боку, у вас вийде різноманітнити дозвілля, а з іншого — проявить розумну помірність в розвагах.

Гороскоп на січень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Бажання Рака бути коханим таке велике, що у своєму прояві почуттів краще перестаратися, ніж проявити неуважність. Частіше спілкуйтеся, зідзвонюйтеся, разом гуляйте і будуйте плани на майбутнє. Кохана буде предметом непідробного інтересу Раку і його капіталовкладень.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Нервова і травна системи можуть стати найвразливішими місцями організму. Рецепт простий: не переїдати. Протистояти стресам допоможуть прогулянки на свіжому повітрі із зануренням в гармонію природних звуків природи, догляд за домашніми вихованцями.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Джерелом прибутку стануть письмові угоди і партнерські зобов’язання. Оформлення договорів оренди з 5 січня по 14 січня дозволить заощадити. Витрати на розваги і подарунки виллються в круглу суму, але жалю не викличуть, оскільки будуть спланованими і вдалими.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Є усі передумови для успіху від участі в тендерах і конкурсах. Робочі поїздки краще намічати на період з 2 по 7 січня. На початку січня небажано звільнятися: будуть проблеми з подальшим працевлаштуванням. У середині січня можна почати власний бізнес.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Рака

У спілкуванні з приятелями варто зробити перерву. У січні вони здатні принести Раку відчутні неприємності. Після 9 січня покращає взаємопорозуміння з людьми, деякі знайомства перейдуть в міцну дружбу.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Рака

Увесь вільний час присвятіть улюбленим заняттям, зустрічам, святковим заходам, хобі. У спілкуванні з друзями для Рака важливим буде елемент змагальності.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *