Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року ЛевУ січні 2016 року не протиставляйте себе, особисті амбіції і мрії своїй сім’ї. У першому півріччі Левам просто необхідно набути щастя в любові, досягти успіху у вихованні дітей і у вмінні знаходити спільну мову з людьми. У другому півріччі ви зможете розкрити свій творчий потенціал.

  • Сприятливі дні для Левів: 3, 12, 17, 26 січня.
  • Складні дні для Левів: 8, 21, 29 січня.

Гороскоп на січень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Лева

З 1 по 10 січня. На любовному фронті може статися несподівана подія (як гарна, так і не дуже). Справжні грози вибухнуть з 2 по 7 січня. Не допоможе тактика брехні, а тим більше правди в очі. Максимум інтимної близькості врятує ситуацію. Також можна пом’якшити напругу зміною обстановки — наприклад, поїздкою за кордон. У пошуку нових знайомств краще орієнтуватися на приїжджих або дуже колоритних чоловіків. 10-11 січня дружні стосунки можуть перейти в щось більше.

З 11 по 20 січня. Декада цілком може подарувати справжнє почуття, якщо ви буватимете в людних місцях. Під впливом аспекту планет любов нагряне несподівано і чинити опір їй абсолютно марно. Нетактовність або авторитарність можуть спровокувати розрив 13 січня. Ідилія в стосунках з партнером може порушитися з 16 по 18 січня із-за суперечок на сімейні теми або втручання старших родичів. Зараз не час для обговорення переходу романтичних стосунків в ранг шлюбних.

З 21 по 31 січня. Ваш сексуальний потенціал, який посилився, буде магнітом для протилежної статі. Зближення Плутона і Меркурія забезпечить безперешкодне входження любові у ваше серце. Багатство вибору може навіть штовхнути вас на два паралельні романи. 23 січня порозумітися з чоловіком буде досить складно, але допоможуть взаємна повага і любов.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Лева

Невеликий косметичний ремонт або генеральне прибирання вдадуться на славу. Проте не варто занадто наполегливо залучати до цього чоловіка: він або буде сильно заклопотаний неприємним протистоянням з кимось із керівництва, або примудриться захворіти. Актуально зараз вирішувати питання відносно житла, іншої нерухомості. Творчі роботи, вироби ваших дітей з успіхом можуть стати унікальними подарунками близьким або навіть принести дохід на різдвяних розпродажах. Допоможіть з придбанням матеріалів і інструментів. Хтось з нащадків може з 2 по 6 січня сильно посваритися з близьким другом. Але в період з 11 по 17 січня з’являться нові друзі, налагодяться розуміння із старими.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Лева

Саме час почати нове життя: позбавитися від шкідливих звичок і перейти до здорового способу життя, сприяючого поліпшенню самопочуття. Доцільні регулярні фізичні вправи, спрямовані на розвиток гнучкості хребта і суглобів. Також рекомендується відповідальніший підхід до вживаної їжі. Погіршення здоров’я можливо 8, 14, 20-21 січня.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Лева

Якщо ви вільні від шлюбу, то проводьте дозвілля в компаніях і на корпоративах. Саме там ви можете познайомитися зі своїм принцом. Найбільш відповідний період для цього — з 9 по 19 січня. Проте слід дотримуватися помірності і природної обережності. Пам’ятайте, що чужі лестощі можуть зіграти з вашою довірливістю злий жарт. Для заміжніх Левиць прийнятніший відпочинок в крузі найближчих: з коханим, дітворою, батьками. Вирушайте усією сім’єю в гості: з 8 по 11 січня — до друзів, з 11 по 18 січня — до батьків, родичів. Перша половина січня сприяє романтичним подорожам по зарубіжжю зі своєю другою половинкою і відвідуванню культурних заходів.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Лева

Лотерейний білет, куплений з 10 по 12 січня, може приємно вас здивувати. Граничну обережність під час виконання своїх обов’язків варто проявляти 6, 13, 20, 23 січня. Січень чудово підходить для будь-яких справ у сфері роботи: розсилки резюме, переходу на нову службу, прохання про підвищення, поліпшення умов праці, облаштування робочого місця. З 14 по 28 січня Меркурій сприятиме купівлі побутової техніки для дому. Після 23 січня Венера посприяє оформленню важливих паперів.

Гороскоп вдачі на січень 2016 року для Лева

У січні ви проявитеся в якості дивовижної хазяйки, хранительки вогнища. А вплив Меркурія посприяє успіху в роботі. З 16 січня Марс зробить ефективними питання співпраці, участь в конкурсах і змаганнях принесе добрі результати.

Гороскоп на січень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Особисте життя обіцяє бути бурхливим, від любові до ненависті часто може бути менше кроку. Особливо вибухонебезпечним Лев стане в січні. Якщо він раптом захворіє, ваше завдання — підтримувати його: підносити банки з варенням і обдаровувати люблячим поглядом.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Бажання жити довго і щасливо може надихнути Лева на медичне обстеження. Результатом стане купівля абонемента в тренажерний зал та інтерес до здорового харчування. Активне заняття своїм тілом швидко дасть результат.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Має сенс замислитися над змінами у сфері праці. Не варто боятися змін. Можна брати кредити, тільки потрібно уважно читати текст договору. Старанна робота підлеглих здатна вивести Лева-підприємця на новий матеріальний рівень.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Пошук нової роботи може стати дуже доцільним з фінансових причин, а також із-за можливих спроб начальства обтяжити Лева відповідальністю за чужі прорахунки. Атмосфера в колективі буде досить дружною. З 9 січня розпочніть справи з організації власного бізнесу.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Вплутуватися в авантюрні або екстремальні заходи в компанії однодумців буде дуже нерозсудливе. Щоб уникнути серйозних сварок з 2 по 8 січня з приятелями краще не перетинатися. Січень розширить коло гарних знайомих за рахунок співробітників.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Лева

У січні Леву варто залучитися до командних ігор, можна записатися в танцювальний клуб, особливо з 1 по 10 січня. Також цей період рекомендований для виїзду за кордон з метою занурення в мовне середовище.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *