Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року КозорігУ січні 2016 року мрії збуваються! Козорігам належить зіткнутися з тим, що найзаповітніші бажання почнуть виконуватись абсолютно несподівано для вас. Не відмовляйтесь від допомоги оточення! У 2016 році важливо працювати в команді, разом ви зможете підкорити будь-які вершини. Будьте сміливими!

  • Сприятливі дні для Козорогів: 7, 8, 10, 27 січня.
  • Складні дні для Козорогів: 3, 17, 20 січня.

Гороскоп на січень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 січня. Ви як ніколи привабливі і помітні для багатьох. У цій декаді навколо вас розіграється непроста життєва п’єса, основною ідеєю якої будуть таємниці, інтриги, закоханість, зрада і кар’єра. Потенційно ви можете пережити хвилювання таємних побачень. підлість колег. Активність в спілкуванні і зав’язування корисних зв’язків, знайомство з впливовою особою і жадання самоствердження підштовхнуть вас до рішучих змін в житті. Не бійтеся бути собою, і тоді усі ваші очікування справдяться. Кращі дні для зустрічей з обранцем: 7-8, 10 січня.

З 11 по 20 січня. У перший тиждень січня намагайтеся запам’ятовувати свої сни, прислухайтеся до інтуїції — у вас прокинуться здібності до екстрасенсорики. До 19 січня ви схильні приховувати свої почуття, сумніватись в правильності зробленого вибору. Сміливість і чітка реальна картина того, що відбувається у вас з’являться 19-20 січня. У ці дні беріть ініціативу у свої руки: ви зможете завоювати чоловіка вашої мрії. Цілком ймовірно, що саме зараз станеться зустріч з майбутнім чоловіком.

З 21 по 31 січня. Чим шикарніше ви виглядатимете, тим більше чоловічої уваги отримаєте. Демонструйте свої таланти, і ви почуєте безліч компліментів на свою адресу. З 22 по 28 січня під впливом Венери у вас проявиться чарівна амазонка. Обійти стороною ваш магнетизм буде нереально. Проте, сімейні пані ризикують викликати шквал ревнощів благовірного. Але чоловікам не варто хвилюватися, адже їх дружини зможуть протистояти спокусам і зуміють зберегти вірність.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Козорога

Початок січня неприємно здивує непорозуміннями з домашніми. Можливі побутові сварки. Намагайтесь не доводити свою правоту, дозвольте старшому поколінню поступати по-своєму. В той самий час ви можете набути підтримки і опори в дітях. Розробіть для них гнучку систему стимулів і винагород за успішне навчання або виконання домашніх обов’язків. Закордонна культура, психологічна і філософська тематика хвилюватимуть ваших нащадків цього місяця. У січні ваш благовірний багато часу приділить громадській діяльності. Гармонія в сімейних стосунках виявиться для нього дуже важливою. Даруйте коханому подарунки.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Козорога

Цього місяця у вас додасться енергії і сил. Єдине, чого варто остерігатись, —психологічні стреси і емоційне перенапруження. Кращі ліки — відноситись до усіх подій філософськи і вірити, що усе що робиться — до кращого. У перший тиждень січня можливі погіршення здоров’я і слабкість. Це організм жадає відпочинку за увесь рік. за робочі вихідні і безсонні ночі. Займіться собою, своїм тілом.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Козорога

У січні зросте творчий потенціал, з’явиться оптимізм, що істотно допоможе при рішенні важливих справ. Якщо ви надумаєте на різдвяні канікули відправитись в закордонне турне, то у вас буде дивовижна можливість перемкнутись з роботи на обмірковуваня особистих планів. Можливо, ви вирішите кардинально змінити свій імідж, трансформуєте ідеали і принципи. З 10 по 14 січня спілкування з талановитими людьми підкаже вам як реалізувати власні ідеї. Відвідування художніх виставок, інших культурних заходів не пройде безслідно для вас.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Козорога

На початку року стосунки в колективі можуть істотно зіпсуватися. Намагайтесь не розраховувати на допомогу нібито доброзичливих колег, вони можуть вас підвести. У січні вдача на вашому боці, можете сміливо брати кредит у банку або відкривати рахунки, інвестувати гроші в нові проекти. Також в цей час добре робити великі покупки для будинку у вигляді електроніки, побутової техніки. Друга декада січня буде успішною для тих, хто займається наукою, пише книги або вивчає іноземну культуру.

Гороскоп на січень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Козорога

Останнім часом його навряд чи назвеш романтиком, хоча святковий настрій оточення здатен пробудити віру в диво в душі Козоріга. Якщо ви зумієте настроїти його на потрібний лад, то можете розраховувати на гарні подарунки. Для побачень підходять 4, 6, 9 січня.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Козорога

Завдяки збільшеній енергійності Козоріг перебуватиме в гарному настрої. В той самий час йому бажано під час свят не переоцінювати свої сили і не зловживати алкоголем і їжею. 5-6 і 9 січня можливі травми, слід проявляти обережність.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Козорога

Щоб збільшити грошовий потік, йому доведеться брати ініціативу у свої руки і займатися саморекламою. Уміння правильно подати себе, рішучість і готовність розпочинати з нуля допоможуть Козорогові знайти реальних інвесторів, готових вкласти в нього кошти. На період з 1 по 6 січня можна призначати важливі ділові зустрічі.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Козорога

Матеріальна винагорода і визнання керівництва чекають його в січні. З 16 по 19 січня ділову інформацію необхідно перевірити ще раз.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Козорога

У перші дні нового року коло спілкування може значно розширитися. Після 15 січня підтримка з боку приятелів принесе вдачу і успіх у бізнесі.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Козорога

Відмінний час для нового захоплення. Можна записатися в секцію по східному єдиноборству або освоїти непросту техніку в образотворчому мистецтві — офорт. Відмінним способом розрядки і відпочинку може бути автомобіль з радіоуправлінням. Адже чоловіки такі діти!

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *