Гороскоп на січень 2016 року для Овна

Гороскоп на січень 2016 року для Овна

Гороскоп на січень 2016 року для ОвнаУ січні 2016 року Овни повинні визначитися, чого б вони хотіли, і поступово, крок за кроком відсікати усе зайве: і непотрібні стосунки, і застарілі погляди. Будьте наполегливі, але не авторитарні, не ігноруйте думку інших людей. Не бійтеся змін, сміливо дивиться у майбутнє. Вперед, до нового життя!

  • Сприятливі дні для Овнів: 5, 14, 17, 19, 28 січня.
  • Складні дні для Овнів: 2, 3, 12, 23, 30 січня.

Гороскоп на січень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Овна

З 1 по 10 січня 2016 року. У цю декаду виникне спокуса полоскотати залицяльникові нерви невизначеними висловлюваннями і двозначністю поведінки. Це відгукнеться образами і сварками навіть в сталих парах. Особливо вибухонебезпечним стане 6 січня. Після 7 січня загострення пристрастей змінить бажання теплих, довірливих стосунків. Почуття посилюватимуться, так само як і упевненість в тому, що прийшла пора узаконити шлюб. 9 або 10 січня розмова про створення сім’ї виникне сама собою.

З 11 по 20 січня 2016 року. 11, 12 і 17 січня для вас буде важливе відчуття єдності з близькими, причетності до однієї міцної сім’ї. Дні з 11 по 15 січня запам’ятаються своєю пристрасністю. Деякі панночки почують довгождану пропозицію руки і серця. 19-20 січня сердечні захоплення набудуть відтінок таємничості. Заміжнім пані ці дні принесуть можливість зробити стосунки душевнішими. Ймовірно, ви відправитеся зі своєю другою половинкою в подорож за кордон.

З 21 по 31 січня. Завдяки дії Венери продовжиться період весіль і заручень. Зруйнувати матримоніальні плани зможуть тільки ваша запальність і непомірний егоцентризм, які підживлюватимуться Ураном. Особливо сильно ви це відчуєте 22-23 січня. Обіцянки, дані один одному 17 січня, будуть найміцнішими і щирішими. З середини січня ваша природна чарівність і кокетування притягнуть натовпи прихильників.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Овна

Аспекти планет надихнуть ваше сімейство на початку січня задумати, а з середини місяця почати впроваджувати в життя великомасштабний проект. Ви часто ходитимете у гості, багато спілкуватиметься з друзями. Цей період гарний для початку здорового способу життя усією сім’єю.

Молодше покоління зараз усе вбирає як губка. Поки діти цікавляться традиціями та історією роду, більше розповідайте самі, а ще краще довірте це бабусям і дідусям. З 2 по 5 січня хтось з родичів може порушити ваше взаємопорозуміння з чоловіком. Але після 6 січня під впливом Венери згладяться усі непорозуміння. Після 19 січня ваш благовірний більше уваги приділятиме домівці.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Овна

На якийсь час можна розслабитися, організм порадує стабільним і добрим станом. У цей місяць результат від будь-яких оздоровчих процедур і курсів лікування ви відчуєте відразу. З 9 по 11 січня слід уникати навантажень на серце. З 14 по 17 січня можливі загострення хронічних захворювань, ревматизму. У ці дні існує ризик травм, проявите граничну обережність. А з 20 по 23 січня ваш організм буде невразливий для інфекційних захворювань.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Овна

Розваги і покупки порадують вас у тому випадку, якщо справлять враження на оточення. Для вас зараз неймовірно важливе питання престижу. У цьому січні 2016 року вам захочеться випробувати себе в екстремальних видах спорту. Кращим місцем для цього стане гірськолижний курорт. Ні з того ні з сього може виникнути інтерес до ліплення, роботи з глиною. Не соромтеся навідатися в майстерню скульптора або художню студію. В середині січня ви із задоволенням поринете у святкову атмосферу. З 23 по 31 січня віддушиною стане шопінг. Дивіться, щоб в гонитві за брендами і распродажами ви не накупили непотрібних речей, неабияк спустошивши гаманець.

Гороскоп роботи і грошей на січень 2016 року для Овна

Кар’єрному росту можуть перешкоджати тільки ваше нетерпіння і невміння вчасно промовчати в спілкуванні з керівництвом. З 4 по 6 січня остерігайтеся непередбачених витрат або складнощів з фінансовими організаціями. З 15 січня планети сприятимуть пошуку роботи до душі. З 16 по 23 січня вірогідні неприємні ситуації на службі, які приведуть до конфлікту із співробітниками або навіть вашого звільнення за власним бажанням. Завдяки репутації після Старого Нового року ви доб’єтеся підвищення окладу.

Гороскоп вдачі на січень 2016 року для Овна

Сприятливі аспекти планет в січні 2016 року наділять Овнів шармом і дозволять відчути себе королевою будь-якої вечірки. Проходження Меркурія по знаку козерога у січні 2016 року допоможе зав’язати вигідні знайомства і провести переговори з важливими людьми.

Гороскоп на січень 2016 для Овна чоловіка

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Овна

Овен отримає можливість продемонструвати свою зрілість, відповідальність, готовність до ухвалення серйозних рішень і створення сім’ї. Впродовж усього періоду він буде неймовірно пристрасний. Щоб не зіпсувати ідилію, з 2 по 7 січня в спілкуванні з ним слід уникати навіть незначної брехні.

Здоров’я. Гороскоп на січень 2016 для Овна

Бадьорість і оптимізм допоможуть Овну легко долати сезонні погіршення здоров’я. 6 і 7 січня важливо уникати застільних зловживань, краще віддати перевагу фізичним навантаженням. Швидше втягнутися в заняття спортом допоможе команда однодумців. Січень 2016 року хороший для спортивних занять на свіжому повітрі.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Овна

На початку січня небажані будь-які фінансові операції. З 7 по 19 січня особливо прибуткові відрядження і транспортний бізнес, далекі перевезення. У січні ефективне вкладення коштів у будівництво. Необережність може привести до фінансових витрат 13-14 січня. Після 25 січня можливе підвищення зарплати.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Овна

Тверезий розрахунок, уміння вирішувати питання без емоцій допоможуть добитися значних професійних успіхів вже на початку січня. 5-6 січня — вдалі дні для реєстрації власного підприємства.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Овна

З 6 січня планети розширять круг знайомств і зробить спілкування з приятелями інтенсивнішими, приємнішими і взаємовигідними. Вдалою виявиться ідея зустріти Різдво або Старий Новий рік в компанії друзів.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Овна

Екстремальні види спорту не лише стануть хорошим емоційним струсом, а й забезпечать ефект психологічного перезавантаження. Головне — пам’ятайте про техніку безпеки.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року для Овна

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *