Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року ДіваУ січні 2016 року вас чекають події, пов’язані з соціальною реалізацією, статусом в суспільстві. Якщо вам доведеться постати перед нелегким вибором, надайте перевагу тому, що піде на загальне благо.

  • Сприятливі дні для Дів: 12, 17, 21, 26 січня.
  • Складні дні для Дів 7, 14, 18, 29 січня.

Гороскоп на січень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Діви

З 1 по 10 січня. Вас переповнюватиме любов, а також чекають приємні зустрічі і переживання. У стосунках в першу чергу забажається глибокої душевності. Інтуїція безпомилково підкаже вам коли і що сказати і як поводитися. Роль чарівної, але недоступної красуні вдаватиметься вам чудово. Напруженим днем під впливом конфлікту Урану може стати 6 січня. Інтерес до вас протилежної статі посилиться після 7 січня.

З 11 по 20 січня. Ця декада змусить вас замислитися про відповідальність за партнерські стосунки: ви можете обговорити ваші шлюбні перспективи. Почнеться боротьба за зміну акцентів: ваш коханий повинен стати гідною оправою для такого коштовного каменю, яким є ви. Завдяки вашому магнетизму з 12 по 14 січня стосунки можуть бути особливо пристрасними. Знайомство або заміжжя допоможе вам підвищити свій статус в суспільстві.

З 21 по 31 січня. З 21 по 23 січня вас знову чекають пристрасті. 27 січня чекайте приємних подарунків від представників протилежної статі. Якщо раніше не було відповідного моменту для розмови про весілля, то планети наполегливо підводитимуть до цього. Знаковим днем в цьому питанні стане 28 січня. В дорозі ви можете познайомитися з майбутнім кавалером, у тому числі з іноземцем.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Діви

З 2 по 8 січня ви можете опинитися в ситуації, коли доведеться розриватися між сімейними і професійними обов’язками. Намагайтеся дотриматися паритету, пам’ятайте, що робота — не вовк, а начальство зараз уміло маніпулює вами. З 12 січня по 18 січня приділіть увагу батькам. Розтрата у зв’язку зі святами може нанести серйозний удар сімейному бюджету, тому важливо усе розпланувати заздалегідь і не робити спонтанних покупок. З початку січня настане сприятливий період для вирішення житлових питань. Достукатися до своїх чад вам вдасться з 19 січня і поговорити з ними по душах. Ваш благовірний активізує спілкування з товаришами. Головне, щоб це не виснажило його гаманець.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Діви

Найбільш сприятливий період для початку оздоровчих або дієтичних програм очікується з 6 по 15 січня. Для зміцнення імунітету підійдуть дні з 21 по 23 січня. Проходження Марса підстебне вас зайнятися фізичними вправами на регулярній основі. Ефективними будуть процедури і прийняття препаратів по зміцненню серцево-судинної системи. З 25 по 26 січня шкідливі звички, неправильне харчування миттєво відіб’ються на вашому тонусі і зовнішньому вигляді.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Діви

Вам трапиться нагода отримати від життя радість. Безумовно, вагому роль зіграють любовні пригоди, гармонізація стосунків з чоловіком. Також саме час дозволити собі відвідати курси, які давно цікавили, лекції, виставки, хобі-групи. Можна навіть організувати показ, презентацію власних робіт. З 11 січня для вас стане актуальним продемонструвати свої досягнення, таланти на публіці. Вашу увагу притягнуть музичні, поетичні заходи, фантастичні кінострічки. Поїздки і прогулянки стануть для вас приємною традицією. Беріть участь в розважальних заходах з дітьми, 20-21 січня влаштуйте з друзями турнір в покер.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Діви

З 6 січня ваша діяльність на службі активізується, можливі відрядження. Січнева декада не дуже вдала для сімейного бізнесу. Для змін у сфері діяльності підходить період з 12 по 19 січня, а ось з 20 — по 26 будьте обережніше. У січні ваш професіоналізм зможе принести вам успіх. З 19 січня з’явиться можливість придбати відео-, аудіоапаратуру або підробити читанням лекцій, репетиторством. З середини січня вигоду принесуть поїздки, торгова і публіцистична діяльність.

Гороскоп вдачі на січень 2016 року для Діви

Вплив Венери урізноманітнить ваше амурне життя, а також навчить отримувати задоволення від життя кожну хвилину. Марс зробить вашу працю на роботі ще ефективнішою, що дозволить привернути до себе увагу начальства.

Гороскоп на січень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Діви

Серце Діви відкрито для романтики. У жінках його притягне кокетування, уміння підтримати бесіду і зберігати свою загадку. Трохи гостроти в стосунках Діву не лише притягне, а й створить потрібний азарт і магнетизм. Заохочуйте його інтерес до себе як до жінки, а не як до співрозмовниці або гарної хазяйки.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Діви

Стан здоров’я Діви досить стійкий. Проте 2-3 січня організм може дати збій. Здоровий спосіб життя врятує ситуацію. Якщо він почне енергійно займатися спортом, то не варто перевантажувати м’язи.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Діви

У січні протистояння з начальством може вартувати грошей. Дні з 2 по 7 січня можуть принести перевитрату бюджету. Погашення кредитів буде не найлегшим завданням, але Діва знайде вихід з ситуації, головне — не затягувати цей вузол ще тугіше. З 9 січня кошти вигідно вкладати в оренду, в акції.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Діви

Розширення бізнесу успішно пройде з 6 по 14 січня. Для організації власного підприємства підійде перша декада січня. З 17 по 22 січня сприятливе укладення договорів про співпрацю. Після 18 січня процвітання чекає тих, хто зайнятий у сфері шоу-бізнесу, валютних операціях, освіті.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Діви

Під час різних заходів в поїздках очікуються нові знайомства. Зустрічі будуть загалом приємними, такими, що запам’ятовуються і корисними. Найбільш гармонійні дні для приятельського спілкування — 8-9 січня, а також 16-17, 20 січня.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Діви

З 4 по 14 січня Діва може зібрати приятелів для перегляду улюблених фільмів у себе удома. Або ж постарається організувати компанію для пізнавальних поїздок або участі в екстремальних розвагах.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року:

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *