Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на січень 2016 року БлизнюкиУ січні 2016 року Близнюкам слід навчитися позбавлятися всього, що тягне їх назад, заважає розвиватися. Попрацюйте над своєю неправдивою скромністю. Ви багато що умієте і гідні набагато більшого. Попутний вітер допоможе здійснити задумане.

Сприятливі дні для Близнюків: 12, 17, 20, 21, 26 січня.
Складні дні для Близнюків: 7, 14, 18, 29 січня.

Гороскоп на січень 2016 Близнюків жінка

Любовний гороскоп на січень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 січня. Головна потреба цього періоду — любити і бути коханою. Проте пристрасть і ненависть переплетаються в клубок. Тому з 1 по 6 січня вам знадобиться незвичайна витримка. Подруги підтримають вас. Вам слід навчитися поважати особистий простір свого коханого. Спроби підвести залицяльника до вирішального кроку закінчаться невдачею. Він почне активно чинити опір.

З 11 по 20 січня. Ваше серце чекатиме чоловічої ініціативи. Доленосним може стати випадкове знайомство з людиною здалека або пов’язаною з туризмом, освітою, мережевим маркетингом, наукою або клубами за інтересами. Після 19 січня сексуальна сторона стосунків стане для вас первинною, вам захочеться експериментів в інтимному житті. Завдяки цьому навіть тривалі подружні стосунки отримають друге дихання. Спільна поїздка за рубіж стане новим романтичним імпульсом.

З 21 по 31 січня. З 22 по 24 січня несподівано, але остаточно і безповоротно закінчиться легковажний роман. У другій половині січня серйозні зміни чекають стосунки, підтримувані за звичкою. Якщо ви хочете зберегти це партнерство, важливим чинником зближення стане уміння потурбуватися один про одного, пожертвувати своїм комфортом заради коханої людини, проявити чуйність. Серед людей, з якими ви познайомитеся з 26 по 28 січня, виявиться серйозний, впливовий і дещо потайний чоловік. Його уміння приймати відповідальні і непрості рішення викличе вашу повагу. 28-30 січня у вас є шанс отримати пропозицію руки і серця.

Сімейний гороскоп на січень 2016 року для Близнюків

Перші дні січня пройдуть в активних спільних працях і турботах про ваше гніздечко. З 2 по 4 січня у вашому житлі можуть виникати аварійні ситуації з комунікаціями, вогнем або електрикою. З 27 по січня поїздки усією сім’єю в транспорті нестимуть в собі загрозу. Варто в ці дні варто приділити більше уваги своїм найближчим родичам.

Гороскоп здоров’я на січень 2016 року для Близнюків

Особливої обережності треба дотримуватися вагітним. Скористайтеся тим, що в період Козоріга організм стане дуже сприйнятливим до будь-яких оздоровчих процедур і набагато краще буде засвоюватися кальцій. Але при цьому 6, 10 січня вірогідні проблеми з судинами і серцем. Після 11 січня потрібний прийом імуностимуляторів.

Гороскоп відпочинку і розваг на січень 2016 року для Близнюків

У січні повноцінно відпочити не вдасться: напружений робочий графік і складнощі в стосунках перетворять ваші нерви на натягнуті струни. З Нового року по Різдво ваше дозвілля в основному залежатиме від партнера. Ці дні також можна присвятити походам по салонах краси і жіночих магазинах, придбати собі один, але досить дорогий подарунок. З 8 по 11 січня оберіть час поговорити по душах з мамою. З 11 по 15 січня зробіть паузу в спілкуванні з подругами. З середини січня старайтеся менше часу проводити у плити, візьміть тайм-аут в кухонній роботі. Проведіть «інспекцію» закладів в окрузі, виберіть улюблене кафе або ресторанчик. У вас виникне інтерес до таємних знань. Ви із задоволенням зануритеся в пошуки і збір інформації з астрології, нумерології, тантризму, алхімії та іншої езотерикі.

Гороскоп: робота і гроші на січень 2016 року для Близнюків

Основне місце роботи приноситиме стабільний прибуток. Атмосфера порадує одностайністю. З 5 по 15 січня легко вирішуватимуться «паперові» питання. Наведіть лад на робочому місці, в інформаційній базі. Тим, хто претендує на керівну посаду, Хирон допоможе проявити незвичайну хитрість і дипломатичну виверткість. Вірогідні проблеми з виплатою боргів, кредитів. Форс-мажорні ситуації зажадають додаткових фінансових вливань.

Гороскоп удачі на січень 2016 року для Близнюків

З 6 січня всесвіт відкриє для вас несподівані життєві перспективи. З’єднання планет посилить вашу прозорливість.

Гороскоп на січень 2016 для Близнюків чоловіка

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Емоційні перепади Близнюка зможе нейтралізувати тільки активне сексуальне життя. Можливо, захопиться давньою приятелькою, наприклад однокласницею, співробітницею. Тому в період свят проявляйте особливу пильність.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Близнюк прекрасно обізнаний про принципи здорового способу життя, зараз саме час перейти від теорії до практики. У січні надмірна балакучість або лихослів’я можуть привести до втрати життєвої енергії. Необдумана поведінка і невиправданий ризик загрожують травмами з крововтратою і нервовим стресом.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Слід дуже вдумливо підійти до вибору нового банку або проекту для вкладень своїх засобів. Зараз не час фінансових авантюр. Близнюку доведеться прикласти увесь свій підприємницький талант, щоб збільшити джерела доходів.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Можна починати нову справу, реєструвати велике підприємство. Успішними будуть зарубіжні відрядження. З 2 по 7 січня, 12 і з 19 по 21 січня — гарні дні для вирішення питань, пов’язаних з контролюючими органами, поданням податкової звітності. Близнюк легко впорається з усіма рутинними службовими обов’язками.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

З 6 січня Марс допоможе Близнюку розширити круг однодумців. Святкові заходи пройдуть у веселому спілкуванні з приятелями. З 10 по 13 січня комусь з друзів знадобиться моральна або матеріальна підтримка в екстремальній ситуації.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Першу половину періоду краще присвятити спілкуванню з прекрасним. З середини січня відвідування бізнес-курсів принесе задоволення і користь.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на січень 2016 року :

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *