Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року ВодолійУсе, що робиться у цілковитій згоді з іншими, приноситиме вам задоволення в серпні 2016 року. Це і спів в унісон, і спонтанне колективне малювання, і синхронні рухи в танці. Концерти, фільми, театральні постановки, фотовиставки і арт-заходи будуть на першому місці в цей період.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 4, 15, 16, 23 серпня.
  • Складні дні для Водоліїв: 1, 11, 22 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 серпня. Побутовий клопіт і рішення професійних завдань затьмарять собою ваше прагнення до побудови гармонійних стосунків, заснованих на дружбі і симпатії. Успіх чекає того, хто, не дивлячись ні на що, враховує інтереси усіх сторін. Це період непередбачених змін в умовах роботи і проживання. Уміння тримати своє слово, бути відповідальною, проявляти турботу про ближніх дозволить уникнути багатьох проблем зараз і в майбутньому. Намагайтеся не рубати з плеча і приймати рішення тільки після ретельного їх обдумування.

З 11 по 20 серпня. Вам простіше знаходитиме спільну мову з малознайомими людьми. Близьке оточення може викликати у вас роздратування і нерозуміння. З людьми старшого віку необхідно бути стриманіше. З 18 серпня інтелектуальне спілкування зблизить вас з партнером. Ваш гумор і плідні думки здатні захопити людей.

З 21 по 31 серпня. У цей період ваші слова можуть сильно поранити або, навпаки, благотворно впливати на людей. Тому зважуйте усі за і проти, перш ніж висловити свою думку. Особливу увагу вам необхідно приділити побудові мирних взаємовідносин з сусідами, родичами чоловіка. Частіше згадуйте про позитивні моменти вашого спільного життя і не акцентуйте увагу на негативних.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Водолія

Дозвольте чоловікові проявляти свої творчі здібності. Йому важливо бути яскравим, помітним, головним заводієм. Почастіше говоріть йому про його таланти, про те, що вам у ньому подобається. Якщо він готовий буде вислухати критику, то покритикуйте м’яко і люблячи. Спробуйте зацікавити дітей зробити щось своїми руками. Старше покоління буде радіти будь-якому спілкуванню. Влаштуйте батькам зустріч з родичами або організовуйте сімейну культурну програму з відвідуванням улюблених музеїв, театрів. У спілкуванні обходіть теми, які провокують конфлікти, меланхолію.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Водолія

Частіше прислухайтеся до підказок вашого організму. У цей період можуть загостритися хронічні захворювання. В середині серпня сприятливо проводити заплановані оздоровчі заходи. He відмовляйтеся від санаторного лікування або від госпіталізації. Особливу увагу зверніть на поперек, вени, ендокринну системи. Виключіть з раціону гостру пишу і міцні напої.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Водолія

На початку серпня керівництво може не звертати уваги на ваші прорахунки. Конфліктні ситуації з колегами також можуть пройти повз керівництво. У цей період можливий великий дохід від угоди або послуги, зробленої вами або завдяки вашій посаді. Улюблена професія може почати приносити довгождані плоди.

Гороскоп на серпень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Водолія

Іноді Водолій може здаватися дещо нервовим, імпульсивним і нетерплячим. У такі моменти волелюбні Водолії готові провокувати розриви тривалих, але не дуже гармонійних стосунків. Варто показати йому, що його люблять, поважають і прислухаються, як роздратованість зміниться дружелюбністю.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Водолія

Відчуватиметься постійна внутрішня напруга і невміння перебувати в стані спокою. Необхідно навчитися зупиняти непотрібні думки і раціональніше витрачати свою енергію.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Водолія

Можливі гарні відсотки в роботі посередників, доходи від співавторства, кооперації. Якщо вдасться виконати зобов’язання і виплати за кредитами, то в якості заохочення можуть виникнути дорогі презенти від бізнес- партнерів.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Водолія

У кінці серпня непроста ситуація на робочому місці може виставити Водолія не в кращому світлі. Але якщо він професіонал і знає, чого бажає, то в період Лева реально може знайти роботу за покликанням або влаштуватися на керівну посаду.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Водолія

У серпні дім відкритий для зустрічей з приятелями. Цей час успішної реалізації колективних проектів. У серпні клубні вечірки можуть перетворитися на нездорову залежність.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Водолія

У цей період існує величезне бажання отримати гострі відчуття — від швидкої їзди на машині до екстремальних видів спорту. Розважальні заходи матимуть несподіваний розвиток подій і непередбачувані наслідки. Спілкування з дітьми йому краще обмежити або бути готовим до того, що слухняності і розуміння не буде.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *