Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року ТерезиПрофесійні обов’язки і клопіт по дому в серпні 2016 не розташовуватимуть до релаксу. Намагайтеся знаходити радість в кожній вільній хвилині, в кожній приємній події або життєвому нюансі. У липні дозвольте своїм творчим поривам матеріалізуватися. Якщо не упевнені у своїх силах, шануйте чужі твори, відвідайте виставки. У першій половині серпня більше часу проводьте з коханим і в товаристві друзів. Одним із способів відчути себе добре, стане участь в справах, що відстоюють справедливість.

  • Сприятливі дні для Терезів: 4, 9, 14, 19, 29 серпня.
  • Складні дні для Терезів: 1, 10, 17, 24 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 серпня. Ви відчуєте себе сірим кардиналом. Перебуваючи у відносній тіні, уникаючи публічності, вам вдасться бути в курсі усіх подій і незримо коригувати їх течію в потрібному для вас руслі. Період забарвиться сплеском творчих здібностей і ідей. Для романтичних рандеву і поглиблення інтимності в стосунках дуже відповідний час. Сприятливий час, тим хто одружується, хоча на шляху можливі перешкоди. Проте справжня любов усе здолає.

З 11 по 20 серпня. Матеріальна і професійна сфери стануть основним пріоритетом в цей період. У романтичних стосунках зросте глибина. У шлюбі не варто зменшувати темп роботи над умінням чути один одного і знаходити компроміс, в якому кожен би поступався чимось, а не тільки хтось один.

З 21 по 31 серпня. Залишайтеся на видноті. Чим природніше ви поводитиметеся, проявлятимете свою істинну природу, тим краще. Якщо не відчуваєте необхідності в активній життєвій позиції — вірте собі, більше спостерігайте за тим, що відбувається. Таким чином ваша жіночність говоритиме сама за себе. Вдача вам забезпечена, можете розраховувати на необхідну допомогу в потрібний момент.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Терезів

У серпні наведення комфорту у домі даватиметься набагато легше. Житлові проблеми також краще долати в серпні. Проявіть пильність, оскільки вірогідність аварійних подій підвищена з 3 по 14 серпня. Батьки спробують випробувати ваше терпіння, якщо не отримають досить уваги з вашого боку. Напруженість, деяка хаотичність і поривчастість вашого чоловіка можуть стати причиною його конфліктів з членами сім’ї і керівництвом. Способом розрядки для нього стане спілкування з дітьми або хобі. Молодшому поколінню краще займатися розвитком своїх здібностей, талантів, підтримувати своє тіло в гарній фізичній формі.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Терезів

Ваш емоційний стан зажадає додаткової підтримки. Потурбуйтесь про те, щоб ви лягали спати в гарному настрої. У цьому допоможе ароматерапія, банні процедури, приємна музика. Від якості вашого сну багато в чому залежатиме ваше самопочуття. З 16 серпня ваш зовнішній вигляд зажадає додаткових зусиль: косметичні засоби, пілатес.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Терезів

Період сприятливий для ділової активності. Гарні шанси для вас як в пошуку нового місця, так і в зміцненні своїх позицій на колишньому. Професійне зростання стане реальним, особливо для творчих і медичних сфер діяльності. Серпневі дні протегуватимуть підприємництву і ризику. З 4 по 8 серпня на роботі побоюйтеся недоброзичливців.

Гороскоп на серпень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Терезів

Жорсткі рамки стосунків можуть змусити Терезів сумніватися в перспективності цього партнерства. Ним керуватимуть потреба в романтиці, інтимності. І в той самий час Терезам потрібен особистий простір. Якщо ви здатні дати йому усе це, то ніщо не зруйнує ваш союз.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Терезів

Тиск життєвих обставин може викликати пригнічений стан у Терезів. Інтенсивне спілкування з позитивно налагодженими людьми допоможе відволіктися. У іншому просто варто дотримуватися здорового способу життя.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Терезів

Грошові неприємності можливі в серпні, але Терези зможуть вирішити їх з мінімальними втратами. У іншому ж фінансовий прогноз для Терезів дуже сприятливий. Потрібно покладатися на свій професіоналізм і прихильність фортуни.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Терезів

Можливі службовий ріст, отримання відповідальних завдань, які підвищать статус або стануть причиною преміальних. У серпні важливо дотримуватися техніки безпеки із-за підвищеної вірогідності аварії. У серпні можна знайти більш відповідну роботу.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Терезів

Довірче спілкування зараз відіграватиме важливу роль для Терезів. У серпні хтось з приятелів може поставити його перед непростою фінансовою дилемою. Перевірені друзі і однодумці стануть своєчасною підтримкою в першій половині серпня.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Терезів

Терезам забажається змінити обстановку, відпочити від людей, які оточують його щодня. Виникне велика спокуса злегка поблазнювати, зробити щось епатажне і неприйняте. Одним з виходів стане занурення у своє улюблене заняття. Мистецтво подіє на Терези заспокійливо.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *