Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року ТелецьСерпень 2016 гарний для піших прогулянок і виїздів за місто. Аж до 15 серпня — сприятливий час для догляду за тілом, омолоджуючих процедур. З 18 серпня ви із задоволенням займетеся будинком, організацією сімейних заходів. Особистий приклад допоможе у вихованні дитини.

  • Сприятливі дні для Тельців: 2, 4, 13, 15 серпня.
  • Складні дні для Тельців: 1, 9, 17 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 серпня. Важливе місце у вашому житті займуть поїздки, збір інформації, встановлення ділових і дружніх зв’язків. Тому ви не завжди зможете залишатися із сім’єю стільки, скільки захочете. Найуспішнішим виявиться спілкування, засноване на загальних емоціях і відчуттях. У партнерських стосунках назрівають зміни. Старайтеся щиро і серйозно поговорити один із одним на теми, які хвилюють. Можливо, заради гармонії у вашому союзі, варто піти на деякі жертви, поступитися особистими інтересами.

З 11 по 20 серпня. Вам необхідно, щоб вами захоплювалися, робили компліменти. Перебування в центрі уваги і усвідомлення своєї привабливості наповнять вас енергією і натхненням. Період сприятливий для романтичних побачень. У шлюбі намагайтеся зберігати стан легкого флірту. Головними сполучними ланками стануть загальні інтереси або творче дозвілля. З 17 по 19 серпня будьте обережні у висловлюваннях і вчинках, щоб не спровокувати сварки з партнером.

З 21 по 31 серпня. Сприятлива атмосфера в сім’ї створить гарний настрій. Але після 26 серпня на вас звалиться численний клопіт на роботі, і вам доведеться шукати підтримки на стороні і тверезіше розраховувати свої сили. Зараз не час для пошуку нових стосунків. Проте можна буде ефективно попрацювати над зміцненням вже існуючих.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Тельця

Почастішають зустрічі з близькими родичами і спільні з ними справи. З 1 по 5 і 11 серпня для рішення сімейних негараздів від вас знадобиться увесь ваш дипломатичний талант. Корисні речі для будинку краще купувати після 18 серпня. Чоловіка поглине розробка власних ідей, відрядження, головне для нього — триматися чимдалі від начальства. Молодше покоління охоче спілкуватиметься і сприйматиме саму різну інформацію. Простежте, щоб в їх руки потрапила пізнавальна література, а час перебування дітей за комп’ютером бажано обмежити.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Тельця

У серпні усі види профілактики і оздоровчі курси стануть ефективними як ніколи. Особливо це стосується лікування органів дихання, травлення і нервової системи. Серпнева декада сприятлива також для планових операцій і стаціонарних обстежень. Після 16 серпня вірогідне загострення хронічних захворювань.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Тельця

У серпні слід врегулювати банківські і підприємницькі справи, боргові зобов’язання, укладати трудові угоди, вирішувати бюрократичні питання. З 1 по 7 серпня фінансові потоки, швидше за все, поступатимуть від купівлі або продажу. Цей період також може запам’ятатися клопотами, пов’язаними з транспортом: купівлею, оформленням документів, страхуванням. Після 15 серпня можна влаштовуватися на роботу або набирати людей в штат, але в обох випадках вибір буде невеликий.

Гороскоп на серпень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Тельця

Телець буде готовий до флірту, романтичних вчинків і подарунків. Ідилію може порушити тільки різниця в поглядах на вирішення побутових проблем, а також активне втручання батьків. Улагодити виникаючі протиріччя допоможе витримка, уміння домовлятися, бажання поступитися.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Тельця

У Тельця з’явиться можливість попрацювати над фізичною формою. Велосипедні і піші прогулянки значно поліпшать самопочуття і підвищать м’язовий тонус. А танці і музика знімуть стрес.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Тельця

Збільшена заповзятливість та інтуїція допоможуть прийняти правильні грошові рішення. Авантюри з великими сумами вимагають дуже ретельної підготовки і розрахунку. Можливі витрати на юридичні послуги. Далеко не усі сфери співпраці виявляться для Тельця однаково прибутковими.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Тельця

Місяць Льва сприятливий для залагоджування бюрократичних питань, пошуку роботи. Головними чинниками успіху в цей період стануть обізнаність і кмітливість. У серпні може поступити пропозиція про вигідну і відповідальну роботу, а також є вірогідність отримати пільги на службі.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Тельця

Місяць запам’ятається інтенсивним спілкуванням. З кращим другом варто планувати глобальні, перспективні справи, а ось в дрібних поточних проблемах ви один одному навряд чи допоможете. У серпні з кимось із приятелів або співробітників вірогідне неприємне пояснення і навіть розрив.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Тельця

Телець з готовністю порине у світ чуттєвих задоволень: проявить себе поціновувачем смачної їжі, засобів догляду за собою, масажів. Під час відпочинку важливі будуть приємна компанія і збіг смаків.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року :

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *