Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року СтрілецьУ серпні 2016 року відпочивати безтурботно і безцільно вам буде не в радість. Прислухайтесь, чого жадає ваша душа. Потреба в розширенні кругозору буде задоволена, якщо ви відправитесь в подорож по незнайомим місцям з пізнавальною метою. Бажання зробити світ краще і допомогти іншим ви зможете реалізувати, беручи участь у волонтерській роботі. Жадоба до нових знань підштовхне вас до знайомства з іноземними традиціями.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 13, 16, 25, 28, 29 серпня.
  • Складні дні для Стрільців: 7, 11, 21 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 серпня. У стосунках забажається більше романтики і пристрасті. У гармонійних парах свобода у бажаннях, нестримність фантазій, активність в інтимній сфері нагадають про часи медового місяця. Якщо в стосунках щось не складається, спробуйте змінити свою поведінку і позбавитись від примхливості, бажання володарювати, прискіпливості. Проявляйте великодушність і ніжність, радійте кожній дрібниці. І пам’ятаєте, що меркантильне відношення до почуттів не може привести до щирої взаємної любові.

З 11 по 20 серпня. Події розгортатимуться в двох можливих напрямах і слід зрозуміти, чи зайняті ви своєю справою або вам варто переглянути відношення до життєвих планів. Почуття здорового авантюризму, віра в себе, довіра тим, хто поряд з вами, можуть змінити ваше життя.

З 21 по 31 серпня. З боку партнера можуть послідувати звинувачення. Намагайтеся розібратися і проаналізувати свою поведінку. Не рубайте з плеча. У цей період потрібно бути уважною і готовою до будь-яких несподіванок. Пам’ятайте, що ви завжди можете розраховувати на допомогу вашого ангела-хранителя, що зазвичай проявляється у вигляді щасливої випадковості. Відчуйте і постежте, скільки людей залежить від вашого поганого настрою і що відбувається навкруги, коли вам радісно і добре. Важливо розуміти, що ваша доля і долі багатьох людей пов’язані і що разом ви зможете змінити своє життя.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Стрільця

Тема фінансів буде актуальною. Це спровокує холодність у відносинах між вами і партнером. Він може розраховувати на підтримку родичів. Також йому необхідно чітко виконувати вказівки керівництва, дотримуватися трудової дисципліни. Діти зажадають від батьків більше любові і розуміння. Шукайте шляхи примирення і способи достукатися до їх душ і сердець. Ваша допомога знадобиться батькам.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Стрільця

Творча активність і конструктивна фізична енергія свідчитимуть про те, що усе у вашому житті гармонійно. Якщо вам бракує оптимізму і радісного відношення до усього, знайдіть заняття до душі. У цей зодіакальний місяць можна провести профілактичні заходи з суглобами, почистити печінку.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Стрільця

Може зрости напруга із-за нездорової конкуренції. Розглядайте конкурентів як підказку з боку про те, що б ви могли поліпшити у своїй роботі. Придумуйте несподівані маркетингові ходи або бонусні програми. Вдача чекає на тих, хто має відношення до творчості, юриспруденції.

Гороскоп на серпень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Стрільця

Серпень — період сюрпризів: можливі розлучення і нові зустрічі. Вільні Стрільці можуть набути розуміння серед іноземців. Якщо ваш обранець —представник цього знаку, то збирайтеся разом з ним в незвідані краї, відкривайте захоплюючий світ науки, влаштовуйте спортивні змагання або філософствуйте на вічні теми сенсу життя.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Стрільця

Життєвий тонус Стрільця на висоті. Наповненість енергією зажадає виходу у вигляді фізичних вправ, експериментів на витривалість і екстремальних випробувань. Із-за переоцінки власних можливостей, ігнорування особистої безпеки Стрілець може потрапити в ситуації, які здатні привести до травм.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Стрільця

Улюблена професія, якісне виконання службових обов’язків можуть приносити гарні матеріальні плоди. Також грошова винагорода чекає тих, хто має відношення до органів управління, влади, банків, бірж, ігрових салонів.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Стрільця

Якщо є сумніви морального або морального характеру, то варто відмовитися від спокусливої пихатої пропозиції і обіцяних золотих гір і не йти на угоду з совістю. У місяць Лева важлива самореклама, уміння правильно оцінювати свої можливості.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Стрільця

Потреба в дружніх зустрічах зросте в серпні. Ефективні і плідні як ділові партнерські стосунки, так і активний спільний відпочинок.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Стрільця

На серпень можна планувати колективні види відпочинку, групові походи і розваги. Стрілець — шукач пригод і здатен відправитись на пошуки золота або в геологорозвідувальну експедицію.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення