Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року СкорпіонУ серпні 2016 року дослідницький настрій і креативний підхід до усього допоможуть вам цікаво і приємно провести вільний час. Займайтеся тим, що вам дійсно цікаве. Організовуйте поїздки, ближні і далекі, відгукуйтеся на будь-які пропозиції зануритися в нові враження. Діти, кохані, просто приємні вам люди зможуть прикрасити ваш відпочинок, створити необхідну компанію. У серпні дозвілля особливо вдасться на славу, незалежно від того, з чим і з ким він буде пов’язаний.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 8, 13, 21, 25, 29 серпня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 3, 11, 17, 27 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 серпня. Ви освоюватимете нові можливості в різних сферах життя. Успіх чекає вас на тих напрямах, які дійсно вам цікаві. Ваш темперамент сприятливо вплине на події в особистому житті. У вас прокинеться честолюбство, не дивлячись ні на що, ви боротиметесь за свою мету, тому вірогідні конфлікти. Не соромтеся звертатися за підтримкою до приятелів — вони будуть раді допомогти. З 8 по 10 серпня можливе зав’язування нових, дуже важливих, перспективних контактів.

З 11 по 20 серпня. Є ризик зіткнутися з шахрайством або дрібними чварами. Проте в реалізації ваших задумок і мріянь вас супроводжуватиме фортуна. Чоловіки матимуть до вас підвищений інтерес. Спільна діяльність з партнером допоможе зміцнити стосунки.

З 21 по 31 серпня. Ваші заслуги багатьом стануть очевидні. З’явиться більше людей, які вас підтримують. Друзі намагатимуться скористатися можливістю довести свою любов до вас. Амурне спілкування перейде в романтичну фазу. У вас в цій декаді може з’явитися новий прихильник.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Скорпіона

Батьки можуть доставити вам безліч клопоту. Якщо ви планували переїзд, то зараз він пройде не дуже вдало. Тому, за необхідності вирішувати житлові питання саме в серпні, намагайтеся перенести їх на середину місяця. Молодше покоління буде зайнято пошуком себе. Виконувати літні шкільні завдання зараз в голову їм точно не прийде. Побутова необлаштованість може спонукати вашого чоловіка на кардинальні дії, але, щоб вони принесли потрібний результат, необхідно його підтримати і надихнути.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Скорпіона

Складнощі з самопочуттям можуть виникати із-за внутрішньої напруженості і невміння грамотно розподілити фізичні навантаження. Трудоголізм або зайве завзяття в спорті може викликати в період з 4 по 13 серпня загальну перевтому або проблеми з хребтом. З 14 по 18 серпня ви зможете ефективно відновити свої сили.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Скорпіона

Ваші старання допоможуть досягти бажаного. Проте вам може зашкодити надмірна різкість і прямолінійність, особливо 11, 16, 20-21 серпня. Для звільнення за власним бажанням з одночасним працевлаштуванням краще підійде середина серпня. З 1 по 15 серпня несподівані події можуть стати причиною службового зростання. Загроза незапланованого звільнення виникне в середині серпня. Це цілком може виявитися до кращого, оскільки ви майже вже на порозі важливих змін в професійній сфері.

Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіона

Незважаючи на деяку жорсткість і холодність, Скорпіон все одно неймовірно привабливий. За цією маскою ховається його внутрішня потреба в любові і розумінні. Йому зараз потрібно розширювати горизонти свого світогляду.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіона

Скорпіонові варто намагатися бути гнучкіше, не намагатися пробивати стіни власною головою. Це збереже його енергію і дозволить насолоджуватися численними радощами життя. Заняття в тренажерному залі значно поліпшать його тонус.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіона

Вдача чекає Скорпіона в серпні. Окрім прибуткових справ Скорпіона чекають і численні витрати і покупки, частина з яких виявиться вимушеними. Сімейний бізнес, сфера нерухомості і будівництва зараз швидше будуть приводом для розтрат, а не джерелом доходу.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіона

На роботі буде важко, тим більше що там можуть чекати незаслужені претензії. Ймовірно, доведеться робити вибір відносно подальшої кар’єри. Перша половина серпня підійде для організації власного бізнесу. У цьому йому краще створювати щось принципово нове, довіритися своєму внутрішньому чуттю.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіона

Розширення кола спілкування як для користі справи, так і для душі буде інтенсивним, особливо з 3 по 11 серпня. Усі ці зв’язки з часом стануть найважливішим капіталом. Тому на ефективне спілкування варто виділити час і сили.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Скорпіона

Скорпіона чекає активний різнобічний відпочинок у веселих компаніях. Водні процедури, творче натхнення допоможуть Скорпіонові відчути себе щасливим і реалізованим чоловіком.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *