Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року РибиБажання безтурботно відпочивати в серпні 2016 року може захмаритися почуттям відповідальності. Можливо, вам доведеться поєднати відпустку з роботою, виконуючи завдання в телефонному режимі. В середині серпня розважальні заходи принесуть не лише нові цікаві знайомства, а й непередбачений клопіт. Намагайтеся не планувати в цей період витратний відпочинок в розважальних комплексах, оскільки це далеко не бюджетний варіант. Краще зустрітися з друзями на природі. Не забудьте про цікаві конкурси.

  • Сприятливі дні для Риб: 3, 13, 17, 29 серпня.
  • Складні дні для Риб: 1, 8, 15, 26 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Риб

З 1 по 10 серпня. У цю декаду демонстративна поведінка може викликати непередбачувану реакцію оточення. У партнерських стосунках ви схильні до самообману і ідеалізації. Можливі ситуації, коли ваші пропозиції будуть неправильно зрозумілі. Бажання сподобатися і жадання насолод можуть перетворити вас на марнотратну і навіжену леді.

З 11 по 20 серпня. Намагайтеся не стримувати себе в прояві своїх симпатій. Не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове. Інтуїтивно ви здатні зараз знайти саме те, що вам потрібне. З 16 по 19 серпня, вирішуючи робочі питання, будьте особливо уважні до людей. Є вірогідність зустріти потрібну вам людину.

З 21 по 31 серпня. Творчий або духовний союз може відкрити для вас нові і принадні перспективи в партнерстві, розкритті професійних талантів, задоволенні своїх матеріальних амбіцій. У кінці декади можливі труднощі в спілкуванні з дітьми, колегами, покровителями. У ці дні необхідно контролювати надмірну імпульсивність.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Риб

Цього місяця вашому чоловікові допоможе інтуїція, винахідливість і уміння вирішувати складні завдання. Йому необхідно побоюватися інтриг і обману, ретельно перевіряти ще раз інформацію, бути уважним в питаннях, що стосуються автомобіля, в поїздках. До 8 серпня, щоб досягти гармонії і розуміння в сім’ї, доведеться частіше йти на поступки. З дітьми в цей час буде складніше знайти точки дотику. Їм важливо, щоб до них відносилися шанобливо.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Риб

Серпень 2016 зажадає від вас відповідальнішого відношення до себе, до своєї зовнішності, здоров’я. 4-10 серпня відсутність почуття міри може привести до небезпечних ситуацій, отруєнь, травм. Намагайтеся в цей період не допускати надмірностей ні в розвагах, ні в живленні.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Риб

Головне — відчувати момент і не упустити шансу поліпшити своє матеріальне становище. Перед вами можуть відкритися несподівані перспективи. Непорозуміння з колегами розставлять усе на свої місця, і стане ясно, хто ваш союзник. Пошуки кращого місця роботи або гарного підробітку можуть увінчатися успіхом на початку серпня. У відрядженнях і в колективі важливо дотримуватися субординації і документувати усі свої кроки і рішення. Це узабезпечить в співпраці з неохайними людьми, з тими, хто мітить на ваше місце.

Гороскоп на серпень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Риб

Любовні стосунки можуть перешкодити Рибам виконувати свої професійні обов’язки. Якщо в шлюбі вистачає комфорту і романтики, то в цей період Риби можуть пережити наново свій медовий місяць. Для нього важливе буде відчуття свята.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Риб

Усе, що занадто, не на користь здоров’ю. Будь-які крайнощі будуть викликати розбалансування організму. Слід виключити перенапруження, переїдання, а також зайві лінощі, голодування, недосипання. Важливо навчитися вчасно себе зупиняти і розуміти потреби свого тіла.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Риб

З 8 серпня укладення трудових договорів і угод буде пліднішим. Схильність до ризику, нетерплячість в ухваленні радикальних рішень можуть принести Рибам як великі виграші, так і втрати. Грошові втрати можливі з 18 по 23 серпня.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Риб

Непоступливість, конфронтація, надмірна волелюбність можуть привести до серйозних змін на службі. У серпні гарний період для влаштування на роботу, для діяльності будь-якого професіонала-практика.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Риб

У серпні у взаємовідносинах з товаришами можуть відбуватися казусні ситуації. Не з їх вини можливі зриви зустрічей і запланованих заходів. Краще домовлятися не безпосередньо, а через третю особу, оскільки буде складно почути аргументи один одного.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Риб

До 8 серпня у Риб може виникнути бажання зробити ремонт або допомогти з ним батькам або родичам дружини. Його можуть захопити експерименти на кухні, щоб на практиці вивчити тонкощі кулінарного мистецтва.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *