Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року РакУ серпні 2016 року ви повинні знаходитись у центрі уваги. Шукайте будь-який привід, щоб продемонструвати свої таланти, не соромтеся хвалити себе, проте стежте, щоб це не перетворилося на хвастощі і зарозумілість. Гарний період для подорожей в компанії з коханою людиною. Сприятливі будь-які творчі і спортивні заняття, водні процедури, прогулянки на пароплаві.

  • Сприятливі дні для Раків: 1, 8, 12, 16, 27, 31 серпня.
  • Складні дні для Раків: 6, 14, 21 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Рака

З 1 по 10 серпня. Обов’язково використайте свій високий творчий потенціал в цій декаді. Вас чекає бурхливе особисте життя. Не шкодуйте часу на себе і здійснення своїх бажань. Довіряйте новим знайомствам, але відразу закінчуйте спілкування з тими, хто прагне посіяти у вас невпевненість в собі. З 5 по 10 серпня велика вірогідність розбіжностей з коханою людиною. Якщо кожен з вас буде готов до компромісу, то вашому союзу ніщо не загрожує. Не кваптеся обговорювати весільні перспективи.

З 11 по 20 серпня. Значно підвищується вірогідність знайомства з чоловіком для побудови гармонійних стосунків. Яскраво виражена жіночість у вашій поведінці і одязі спонукатиме обранця на джентльменські вчинки. Заохотьте його старання, хоч би на якийсь час відмовтеся від ролі залізної леді. Каменем спотикання в сталих стосунках можуть стати побутові, життєві питання і бажання самоствердитися. Будьте гнучкіші, але не на шкоду почуттю власної гідності.

З 21 по 31 серпня. Самоїдство — не кращий спосіб рішення негараздів. Завдяки помилкам ми набуваємо життєвого досвіду, а емоційні претензії до себе тільки притягнуть невдачі. Під заступництвом Юпітера ви зустрінете знакових людей. Планети всіляко сприятимуть в сердечній сфері. Правда, стосунки все одно зажадають роботи над собою, уміння будувати конструктивний діалог. У цьому сенсі легше буде розвиватися новий зв’язок

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Рака

Період сприятливий для переїзду, прийому великої кількості гостей, встановлення контактів з сусідами, близькими родичами. Із-за протистояння планет з 11 по 14 серпня молодше покоління проявить особливу упертість. Якщо перенаправити енергію дитини в творче русло, на досягнення цікавої для нього мети, він доб’ється успіху. У ці самі дні у чоловіка виникнуть форс-мажорні обставини, з якими він впорається з мінімальними втратами.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Рака

У цей зодіакальний місяць ваш організм пройде випробування на міцність, а ви — на уміння дисципліновано виконувати інструкції лікарів. Велика вірогідність травматизму. Займіться профілактикою або лікуванням хронічних захворювань, дотримуйтеся дієти, режиму дня. Максимально понизьте навантаження, вам просто потрібен якісний відпочинок.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Рака

Слід переосмислити процес формування бюджету. Дисгармонія між Юпітером і Ураном зажадає уважного відношення до службових обов’язків. У серпні стримайте витрати на розваги і подарунки. З середини серпня настане сприятливіший період д ля покупок і торгівлі. Будьте пильні при спілкуванні з начальством і співробітниками.

Гороскоп на серпень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Рака

Будьте готові до підвищеної вимогливості Раків. Не суперечте їм, намагайтеся м’яко, без переходів на особистість підвести до думки, що мінятися потрібно усім. Якщо вам вдасться це, ви не відчуватимете нестачі в увазі і романтиці.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Рака

З самопочуттям виникнуть складнощі. Настає цілком прогнозований період знесилення. Рак не повинен перепрацьовувати. До кінця зодіакального місяця зросте схильність до травм, а також вірогідні проблеми з шлунком, підшлункової, печінкою, голеностопом, нервовою системою.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Рака

Рак повинен постійно пам’ятати, що гроші потрібно рахувати. Якщо Рак не виробить фінансову стратегію, витрати перевищать можливості його бюджету. У цей період небажано розпочинати нові проекти, здійснювати великі покупки. Термінові справи краще перенести на перші дні серпня.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Рака

У питаннях співпраці варто проявляти вибірковість. Для професійного самоствердження і працевлаштування період не цілком відповідний. Багато зусиль Рак витратить на кар’єрні спрямування і зміцнення свого положення на роботі.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Рака

Рак активно спілкуватиметься з приятелями, зав’язуватиме нові контакти. Багато хто з них виявиться корисним і своєчасним, головне — не соромитися і звертатися за допомогою. Пік зустрічей і знайомств припаде на дні з 1 по 6 серпня. Можна розраховувати на чиєсь заступництво.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Рака

Зараз була б дуже до речі відпустка. Серпень сприятливий для велопрогулянок, пізнавальних екскурсій і читання. Вдало складеться поїздка за кордон, особливо на морське узбережжя.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *