Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року ОвенДозвілля в серпні 2016 року краще проводити з сім’єю або коханим. У виборі розваг довіртеся близьким, просто пливіть за течією. Уникайте екстремальних видів відпочинку, є велика вірогідність травм. З 3 по 10 серпня плануйте поїздки і зустрічі з далекими родичами. З 10 по 19 серпня на славу вдасться спілкування з друзями.

  • Сприятливі дні для Овнів: 9, 14, 22, 25, 30 серпня.
  • Складні дні для Овнів: 4, 11, 27 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Овна

З 1 по 10 серпня. Вас поглинуть домашні справи. Проте успішне рішення більшості з них надасть вам упевненості в собі і подарує багато додаткових можливостей. Завдяки впливу Юпітера вас супроводжуватиме вдача за умови, що ви приборкаєте свою запальність. Сонце настроїть вас на романтичний лад, а дія Сатурну утримає від порушення партнерських зобов’язань. Пофліртуйте зі своїм обранцем, надихніть його на нові залицяння за вами, пробудіть у ньому відчуття того, що вас слід продовжувати завойовувати. З 5 по 9 серпня — вдалий період для пошуку другої половинки.

З 11 по 20 серпня. Ця декада вдала для любовної сфери. Гармонійні взаємовідносини планет дозволять налагоджувати зв’язки, зміцнювати співпрацю, домогтися виконання зобов’язань. Ви зумієте привести до спільного знаменника усі шлюбні і сімейні питання. З 12 по 14 серпня ваша активність і здібності допоможуть здолати вірогідні перешкоди.

З 21 по 31 серпня. У порівнянні з попередньою декадою ви значно зменьшите оберти. Зміни теж приходитимуть у ваше життя набагато спокійніше, як би самі собою. Ваш настрій залежатиме від фінансового стану. Якщо у вашому союзі немає протиріч і кожен вносить свій вклад в загальну справу, то вашій парі ніщо не загрожує. Зараз, саме час згадати, що ви єдине ціле. Після 28 серпня підвищується вірогідність приємної зустрічі.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Овна

Вас опанує жадання діяльності, яке не дозволить миритися з безладом у хаті. Ви докладете усіх сил, щоб влагодити сімейні проблеми, і, незважаючи на труднощі, матимете успіху на цьому терені. З 3 по 10 серпня — вдалий період для ремонту або генерального прибирання. Діти чутливо реагуватимуть на кожне ваше слово, тому стежте і за своїми емоціями, і за тим, що і як ви говорите. Незважаючи на сильну зайнятість на роботі, чоловік братиме участь і в домашніх справах.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Овна

Жодних відчутних проблем з самопочуттям не передбачається. Навпаки, будь-які ваші зусилля, спрямовані на оздоровлення і профілактику, виявляться дуже ефективними. Вітається перебування на природі, курорті. Цілюща дія гірського, морського повітря для вас зараз важко переоцінити.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Овна

Увесь серпень підходить для підвищення вашої кваліфікації. Період з 3 по 15 серпня сприятливий для організації виробничого процесу, встановлення міцного ділового партнерства, вигідного працевлаштування. З 17 по 19 серпня на роботі можливі інтриги, але вони не зможуть серйозно вам перешкоджати. Загалом серпень виправдає ваші кар’єрні очікування.

Гороскоп на серпень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Овна

Овен охоче братиме участь в сімейних заходах та із задоволенням дегустуватиме блюда домашньої кухні. Зараз немає такої теми або проблеми, про яку ви не змогли б з ним домовитися. Головне — без втоми підкреслювати його гарні якості і переваги. На початок серпня доводиться пік запалу.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Овна

Відмінне самопочуття може привести до переоцінки сил і меж фізичних можливостей. Овен повинен вчасно зупинитись для відпочинку перед звершенням чергового подвигу. Період сприятливий для самовідновлення. Самі елементарні засоби — сонце, повітря, вода, відпочинок від стресів — зроблять терапевтичну дію.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Овна

Чим би не займався Овен, його супроводжуватиме вдача. Солідний дохід очікується від масштабних проектів, успішною виявиться співпраця, виконаються усі договори і зобов’язання. На початку серпня можливі тимчасові складнощі в сімейній або будівельній справі, а у кінці серпні бізнес принесе прибуток.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Овна

Овну буде все вдаватися, головне — зберігати повагу до авторитетів і керівництва. Запальність може зіпсувати репутацію. З 4 по 8 серпня варто остерігатися крадіжок і аферистів.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Овна

З приятелями бажано зустрічатися на нейтральній території. Можливі нові знайомства за посередництва родичів. Спільна справа змусить багато і плідно співпрацювати з кращим другом.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Овна

Основною потребою стане: бути на видноті і заявити про себе. Овен повинен уникати екстриму. З 17 по 23 серпня припадуть до смаку прогулянки, самота, легке чтиво.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року :

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *